Не става въпрос за единия лев!

  • 2 999
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Да внеса малко яснота - тези бариери ги монтираха преди време за да могат да засичат служителите кога идват на работа и кога си отиват, т.е. дали си спазват раб.време. Но в последствие се оказа, че няма как да ги засичат, защото пък бариерите не били свързани съсспециална програма, която да контролира тези неща. Е, все пак някоя дъщерна фирма на шефовете сложи бариерките, те пък трябва да се плащат от някого? Нали бюджета не дава пари за тези неща, болницата трябва сама да си ги спонсорира. И така.

# 16
  • Мнения: 2 018
Да внеса малко яснота - тези бариери ги монтираха преди време за да могат да засичат служителите кога идват на работа и кога си отиват, т.е. дали си спазват раб.време. Но в последствие се оказа, че няма как да ги засичат, защото пък бариерите не били свързани съсспециална програма, която да контролира тези неща. Е, все пак някоя дъщерна фирма на шефовете сложи бариерките, те пък трябва да се плащат от някого? Нали бюджета не дава пари за тези неща, болницата трябва сама да си ги спонсорира. И така.

Ама тези бариери са се изплатили вече! Много хора посещават тази болница!

# 17
  • Мнения: 34
Така е, ама ти сама каза, че доста персонал са насъбрали. А пък и кой се отказва от печелившото. Тук 1 левче, там 1 левче, я виж в края на деня колко са събрали?!

# 18
  • Мнения: 2 018
Обещавам ви, че другият път няма да си платя! Който иска да си плаща! И да не ми вдигнат бариерата - ще им затворя пътя и да дойдат с кран да ме вдигнат, ако искат! Представям си каква опашка ще се натрупа от коли!  Laughing

# 19
  • Мнения: 3 459
И в Хирургиите в Пловдив също се плаща.
А понякога даже няма и къде да спреш  ooooh!
За какво да плащам тогава  Thinking

# 20
  • Мнения: 2 386
И в САЩ е така, но служителите поне имат пропуски.
В по-добрите болници първите 30-60 мин. са безплатни, което е ок. Дано въведат подобно решение и в България, ама надали..


П.П. Ако ти предстои важна и дълга (и скъпа, разбира се) манипулация (като ЯМР) ти дават безплатни талони за паркиране за няколко часа.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Не е само Хирургиите, и ВМИ... Преди май 1-2 години (не помня точно) имаше репортажи в "Господари на ефира" по темата. Така и не стана ясно защо се събират и къде отиват.

# 22
  • Мнения: 489
А аз мислех,че само Плевенската болница обира парите на хората,за да влязат. Mr. GreenТе обирджиите плъзнали из цялата страна май. Wink

И по-надалече са плъзнали....  Crazy И ние платихме паркинг във Wuppertal като бяхме на посещение на една приятелка като роди. Ама добре, че авторката се възмути, че да се сетя и аз. Мислех, че е нещо нормално.  Thinking
Не се възмущавайте толкова, нали искате да живеете спокойно  Peace

# 23
  • Мнения: 2 018
Не е само Хирургиите, и ВМИ... Преди май 1-2 години (не помня точно) имаше репортажи в "Господари на ефира" по темата. Така и не стана ясно защо се събират и къде отиват.

И аз си мислех да пиша на "Господари на ефира", снощи като ги гледах! Не знаех, че вече са имали такъв репортаж! Това не пречи да направят повторен репортаж.  Wink Въпреки, че репортерите им едни такива   Sick

Не се възмущавайте толкова, нали искате да живеете спокойно  Peace

Именно заради спокойствието си бих искала да разбера къде и защо отиват парите ми!  Peace А ти не искаш ли да знаеш?  newsm78

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
В по-добрите болници първите 30-60 мин. са безплатни, което е ок. Дано въведат подобно решение и в България, ама надали..

Точно така е в Токуда. Първите 30мин са безплатни. След това се плаща. Ако се налага престой в болницата се плаща по 5лв/ден.

# 25
  • Мнения: 12 662
Документ издават ли за всяко левче?

# 26
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
В по-добрите болници първите 30-60 мин. са безплатни, което е ок. Дано въведат подобно решение и в България, ама надали..

Точно така е в Токуда. Първите 30мин са безплатни. След това се плаща. Ако се налага престой в болницата се плаща по 5лв/ден.
За 30 мин нищо не можеш да свършиш в болницата, ама ...
Да споделя, че в старата ми работа /не е болница/ са направили паркинга пред сградата платен и служителите, които ходят на работа с коли, си плащат   newsm78 #Crazy

# 27
  • Мнения: 2 018
Документ издават ли за всяко левче?

Издават! На входа за да влезеш натискаш бутон и ти излиза талонче. Чак тогава се отваря бариерата. На изхода - плащаш, дават ти касова бележка и тогава отварят бариерата.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Това е невероятна простотия, но във всичките ни болници е така. Направо е...смешно-жалко...да караш болни хора да си плащат паркинга пред болнично заведение, все едно отиват на дискотека ooooh! Ами като не искат всякакви да спират - да го охраняват бе! Ама да е безплатно за пациенти! Това е нещо като тоалетните на някои заведения - уж луксозно, уж класно, пък да се изпикаеш - 20 стинки hahaha Смехория!

# 29
  • Мнения: 2 018
И в САЩ е така, но служителите поне имат пропуски.
В по-добрите болници първите 30-60 мин. са безплатни, което е ок. Дано въведат подобно решение и в България, ама надали..


П.П. Ако ти предстои важна и дълга (и скъпа, разбира се) манипулация (като ЯМР) ти дават безплатни талони за паркиране за няколко часа.

За какво се плаща в САЩ? Знаеш ли?
Тук поне 15 минути търсиш къде да спреш и то на около 300 метра от самата болница. Паркинга е прекалено малък за толкова много посещаващи я! Така като си мисля грубо - могат да спрат около 100-тина коли. Но е много трудно да се намерят места.

Общи условия

Активация на акаунт