мнения за 2 соу, 32 соу, 30 соу, 31 соу, 7 соу и 33 ЕГ за след 7 клас

  • 56 555
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
Благоддаря за инфото. Да, това съм го пропуснала/че класацията била за след 1-ви кл./. Искаш да кажеш че не е добро ли-аз имам позната учителка, която ми го прехвали-имало дисциплина и се учело. За 7-мо каза,че се предлагали наркотици. Оф, честно казано колкото хора-толкова мнения май. Та какво ме съветваш - да изчакам и третото класиране ли? ПРедходното ни желание е 31-во СОУ"ив.Вазов".

# 76
  • Мнения: 2 708
Аз за 1во инфо имам точно колкото и теб. Единствената ми информация е от статистиката.

Наркотици има във всички училища и улиците около тях. Ако си мислиш, че има такова, което е пропуснато - лъжеш се.

За трето класиране си е на късмет, до колкото аз знам. Може и да отидете и на много по-хубаво и на много по-лошо.

Ако имате възможност да плащате за частно училище - някои са с такса от около 1500 евро на учебна година, може да го имаш като 1 на ум за резервен вариант, ако стане много по-зле положението след 3то класиране. Ако разчиташ на късмета - участваш в трето класиране и тогава вече решаваш.

Аз просто не харесвам 7мо и съм си казвала няколко пъти съображенията, но моето мнение си е лично мое. Аз една хубост виждам в него - че е в центъра на хубаво място, ааааа и Байкушева - води на 8мокласниците немски.

За първо нищо не мога да ти кажа. И е истина - колкото хора, толкова мнения. За всяко училище може да чуеш както много хвалебствия, така и много плюеници.

Успех ти желая и късмет каквото и да решите. Peace

# 77
За тези, които искат в 7 СОУ: Не бързайте със записването! В немската и френската паралелки /от 1-во и 2-ро  класиране/ са приети съответно 19 и 15 деца. Ще има доста бройки за третото класиране. Пропуснах, че става въпрос за природо-математическите.
В тях се учи І чужд език, колкото и в ЧЕ. Между 9 и 12 клас три от предметите /за немската – физика, химия,география/ са на съответния език. Разликата е в повечето часове по математика и информатика.

# 78
  • Мнения: 768
 Има ли някое форумско дете, което ще учи в 7-мо във френската чуждоезикова паралелка ? Търсим съученици...пък и мнения добре дошли....

# 79
Мили мами,здравейте,съжалявам,че ви пиша така набързо!Аз съм момиче-Виктория,7 клас бях и ми се случи това велико кандидатстване!Имам да споделя две-три неща...гледах,че искате 7-мо у-ще някой,питахте за съученички-моя приятелка влезе в природо-математическия профил с първи ЧЕ немски с бал 24,958 така,че не се притеснявайте ако сте над него!Второ-мнения за 31-во искахте,ами аз влязох на второ класиране там с бал 29,50 доволна съм от успеха си,като се има в предвид,че не ходих на уроци цяла година както всички направиха-само не притеснявайте дечицата си,както се опита моята мама,защото от едно средно образувание,два езика им трябват и нищо повече,това обаче как ще го научат езика ,зависи само от тях,УСПЕХ и живот и здраве абитуренти Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3 479
Мили мами,здравейте,съжалявам,че ви пиша така набързо!Аз съм момиче-Виктория,7 клас бях и ми се случи това велико кандидатстване!Имам да споделя две-три неща...гледах,че искате 7-мо у-ще някой,питахте за съученички-моя приятелка влезе в природо-математическия профил с първи ЧЕ немски с бал 24,958 така,че не се притеснявайте ако сте над него!Второ-мнения за 31-во искахте,ами аз влязох на второ класиране там с бал 29,50 доволна съм от успеха си,като се има в предвид,че не ходих на уроци цяла година както всички направиха-само не притеснявайте дечицата си,както се опита моята мама,защото от едно средно образувание,два езика им трябват и нищо повече,това обаче как ще го научат езика ,зависи само от тях,УСПЕХ и живот и здраве абитуренти Simple Smile

Няма да е зле, ако един от двата езика е български Thinking

# 81
Извинявам се не съм погледнала от бързане,все пак при писане на всеки се случва.... просто исках да помогна,все пак съм ученичка,зная как стоят нещата и къде има много проблеми по у-щата и къде по-малко,все пак сте майки,Вие виждате малка част от така или иначе цветният ни живот...найстина съжалявам,аз владея три езика за сега перфектно,не включвам българския,дори не съм родена в България...но и него знам и все пак успех при записването Simple Smile

# 82
Привет на всички  bouquetИма ли някое детенце от форума,което е прието в 31 СУЧЕМ стоп.мениджмънт с АЕ,ако има се обадете!Дъщеря ми е там и ще се радвам,ако намери съученик тук Grinning Желая хубав ден на всички ви  bouquet

# 83
  • Мнения: 20
До desidi
 Моят син е приет там, но е с испански newsm53

# 84
svobodna,радвам се,че намерихме един съученик,нищо,че е в друга паралелка LaughingАко искаш дай ми неговия скайп,за да се свържат с дъщеря ми Grinning

# 85
az sum prieta v 31-vo s nemski ... ako vurshi rabota  Wink

# 86
Здравей vdovicata_666 Grinning Страхотно,значи си в същото у-ще,ако искаш дай си скайпа да се запознаете с дъщеря ми Grinning

# 87
Дам в същото у-ще ще съм,скайпа ми е vdovicata_666 ако няма нищо против нека ми пише  Wink за мен ще е удоволствие да се запозная със съученичка!

# 88
  • Мнения: 2 708
Десиди, аз бих се въздаржала от желания да карам дъщеря ми да си пише по скайпа с някой, който първо е гост в темата и второ е с много "интересен" за мен ник за дете на 14 години - вдовица и антихристко число. Нещо не ми звучи особено позитивно. Бъди малко по-внимателна. Задръж емоцията малко и помисли първо, преди да караш детето си да си пише с някакви непознати от тук. Естествено, че никой не е застрахован от нищо и че може да е някаква тинейджърска простотия или странно и криворазбрано чувство за оригиналност, но все пак ...... лично мнение де Peace

# 89
Добро утро на всички  Grinning Krische,благодаря за съвета и мнението ти GrinningДъщеря ми се свърза с другото момиче(vdovicata_666)поговориха си за у-ще и т.н.Оказа се свястно момиче(поне моите впечатления са такива).Аз много внимавам с кого контактува дъщеря ми в нет-а,винаги съм нащрек...както се казва! ShockedОще веднъж благодаря за загриженоста!Желая хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт