мнения за 2 соу, 32 соу, 30 соу, 31 соу, 7 соу и 33 ЕГ за след 7 клас

  • 56 546
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
da7037 Здравей.Толкова малко не ни стигна.Мин.бал за 7 29.856,а нашия 29.750.Дали ще ни огрее на 2 класиране или няма да имаме щастието.Като в бранша кажи ми ако останем в18 дай ми мнение.Учат ли как е там.Там писахме вече анг.2 нем.Благодаря ти предварително.Пак ще сме в очаквани др.петък

# 46
  • Мнения: 65
здравейте, приети сме в 33 ЕГ  newsm68 newsm44! Доволни сме въпреки, че не ни е второ желание! Поставих го след 7-мо и преди всички други в темата! Проучванията, които направих по различни статистики от матури, бал за влизане след 7-ми клас  и разбира се мнения на майки и деца сами подредиха моята си класация! Разбира се ще участваме и във второ класиране за 7-мо училище, но както вече казах аз съм доволна!
 newsm68 newsm44
Успех на всички приети дечица! newsm51

# 47
Дери поздравявам ви и се радвам че сте щастливи.Браво

# 48
  • Мнения: 2 708
7-мо не е това, което беше. Много свестни учители от там, вече ги няма, други избягаха. Една единствена държи фронта Байкушева по немски, но тя преподава само на 8мо класници. За т.нар французойка натурална, ще ви оставя сами да разберете колко ги учи децата. Тя френския може и да си го знае, ама за нея си.
И както се предполага в такива случаи, рибата се вмирисва от към главата. Повече няма да пиша по темата 7-мо. Просто 7-мо не е това, което беше.

Ние имаме доста по-висок бал, на след основните езикови гимназии, аз написах 18то и нищо повече. Пак казвам - лично мнение и наблюдения.

Успех желая на децата ви, където и да ги приемат. Важно е да искат да успеят. Който иска - ще успее независимо къде е. Просто в 7мо средата не е от стимулиращите.

# 49
  • Мнения: 4
На първо класиране синът ми е приет в 7СОУ, ЧЕ-АЕ. Повече инфорнация за преподавателите в 8 клас и особено за преподавателите по анг. ез.   II ЧЕ (желаем НЕ) как се определя, има ли някакви допълнителни изисквания или само желанието е достатъчно?  За второ класиране нямаме шанс, защото предходното ни желание е I АЕГ. Не знам не направих ли грешка, но не посочих II АЕГ, защото пътуването до у-щето е  дълго и неудобно . За мен това е достатъчен довот, но дали не направих грешка!? 

# 50
Привет на всички  bouquetДъщеря ми е класирана в 31СУЧЕМ на първо класиране и направо се записахме вчера без да чакаме второ LaughingЗабравих да кажа паралелката-стопански мениджмънт с АЕ!Доволни сме и аз и тя,училището е доста добро,пручихме LaughingАко има някой приет там да се обади Laughing  bouquet

# 51
  • Мнения: 20
И ние сме приети там с испански, но все още не сме решили дали да се запишем. Ще се радвам,ако ми дадете повече информация.

# 52
svobodna,за 31СУЧЕМ ли питаш,че тук за много училища се говори и се пообърках.... Laughing

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 12:35 от desidi

# 53
  • Мнения: 20
Да, точно за него.

# 54
Ами училището много ми хареса,базата е много добра!Направих проучвания и преобладаващото мнение е,че училището е много добро,едно от елитните!Имам две познати,чиито деца са учили там до 7ми клас и са искали да останат,но бала не им е стигнал,общо взето отзивите са много добри!Дано съм била полезна LaughingПриятен ден желая  bouquet

# 55
  • Мнения: 20
Много ти благодаря за информацията Simple Smile

# 56
  • Мнения: 65
Силве, как сте записахте ли се или чакате 2-ро класиране!  И да 7037 ни забрави ! Пишете момичета! Hug  bouquet

# 57
Дери здравей.Покрай цялата тая щуротия така съм си зарязала работата и тия дни гледам да пооправя нещата.Понеже фирмата е на баща ми и се базикахме че накрая ще ме изгони.Ама работата си е работа и трябва да я пооправя няма да чака.Та за записването .Не не сме се записали приеха ни в 18 с анг. и втори нем.Подали сме за 2 класиране и сега още по напрегнато ми е.За 7 не ни достигна 0.10 а за 31 0.03,за 35 повече но мисля ,че и за там още има надежда 0.44 не знам с колко ще падне бала.Правих проучвания и аз като лудите от миналата година 1 и 2 колко има движение.При някой даже няма при др.малко което би трябвало да ни стигне,а някъде даже с по 1 единица.Стискам палци и така.Едвам ще устискаме до петък.В понеделник в у-щето като ходихме да подадем заявление ми направи впечатление,че колкото подаваха горе долу и толкова се записваха.А вие какво направихте.

# 58
Здравейте момичета!
Не съм ви забравила в никакъв случай, но тези дни съм в постоянно движение и не съм сядала пред компютъра. Силве, според мен балът ще падне за второ класиране и в седмо ще успеете. Немският при Байкушева си заслужава според мен повече отколкото 18-то. Това, което казаха в училище и което нас най-много ни притеснява /учителите/е, че са отпуснати много повече паралелки тази година, отколкото е реалния брой деца за тяхното запълване. Това е добре обаче за децата защото ще успеят да влязат с второ, трето желание. Прогнозата е, че бала за второ класиране ще спадне доста, но това е само прогноза все пак. Желая ви късмет и да се въоръжите с още малко търпение!

# 59
da7037 благодаря ти мн.за подкрепата и аз мисля,че баловете ще паднат като гледам от предната година са падали и то някъде доста за 7 се 0.10 да падне.Ако имаме късмет децата могат да са съученички.Веднага ще пиша.Може да ги запознаем.

Общи условия

Активация на акаунт