АВГУСТовските кореми раждат бебчета засмени.

  • 17 609
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 82
Асе надявам се в петък да е последното вливане,но прегледът ще покаже  Praynig
иначе ще ми е страшно приятно пак да се видим,но искрено ще се радвам да не е в болнична обстановка  Hug

# 46
  • SZ
  • Мнения: 10
*puhi* ти ме уби как преди месец е било твоето1600гр аз преди два дни бях на ЖК и моето беше 1670 а гледам сме горе долу едни седмици.То маи тия мерки изобо са пълни глупости.
Асето и Граци ще ви плясам по гъзенцата ние тук в Плевен като нямаме такива водни аеробики сега какво да правим и моят целулит му се иска да се топне в някое басеинче и да подскача ама няма и може само да подмърчам  и да си представям как е плицикате.
Лека нощ и дано да е по прохладноутре че ми писна по цял ден в къщи.
 Hug Hug
Стелче виждам че си тук как си мила
Ами Боби то първото се роди 4.350,а аз съм била 4.850,така че не се стряскай то при мен си е нормално!

# 47
  • Мнения: 7
еееееееее най-после ви прочетох и да се впиша и аз , пьрво браво отново на интрига  bouquet
стела мила стискай още малко всичко ще е наред, прегрьщам те и   не се притеснявай
честит имен ден на нашия най-добьр медик, КОТКАТА МАРТА
ТА ДА ЗАПОЧНА С ОПЛАКВАНИЯТА, много му е тясно на моето бебе, и така ме притиска,че боллиииииииии адски,от два дни сьм сигурна, че се е обарнало, и корема ми е ниско долу вече, та едни бабунки образува с дупето и е толкова смешно и в сьщото време толкова болезнено, че полудявам. дано да устискаме до термина, че незнам. а и тази жегааааа  #Cussing out умирам и аз по-едни бикинища се разкарвам, че мьжо днес вика на една приятелка по скайпа, че си има кит #Crazy #Cussing out и че задните ми части и крьста се сливали и се смеее, ама ме обичал #2gunfire а на мен какво ми е питали ме ?!
оффффффф аиде спирам, че и аз не се понасям вече, пьк камоли някой друг, мьжо вика че като кажа ох и вече полудявал от притеснение аз само го травмирам май  hahaha Joy
лека милички и целувки по шкембенцата и привет на новите мами  bouquet

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 00:08 от shiiila

# 48
  • Мнения: 31


[/quote]
Ами Боби то първото се роди 4.350,а аз съм била 4.850,така че не се стряскай то при мен си е нормално!
[/quote]
Горкичката ми маи ще станете към 5 килца и аз викам че ми тежи.
Асе акоо беше по близо като нищо ще се цопна с вас така ми е дотегнала тая жега.

# 49
  • Мнения: 534
Добро утро момичета,
извинете ме че се намесвам във вашата темичка, но искам да ви кажа, че продавам люлка Fisher Price Rainforest - http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=255144&cat=5

а пък тук може да видите нагледно как моята щерка се чувстваше в нея -
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=195297&photo=11

# 50
  • Мнения: 143
 Добро утро! Не знам как сте вие, но по цяла нощ не мога да спя. Дано днес не е толкова горещо.
 Тия майчета нещо бъркат мястото за обявите си. На някой ако му трябва ще погледне в Продавам, не е нужно така да си предлагат стоките.

# 51
  • Мнения: 365
Здравейте, пропуснах цяла тема:))

Да се отчета: Бебето е над 1,600, аз съм с 5 кг отгоре, вече се е обърнало, доскоро не беше... Още си няма име Embarassed
Имам доста чести стягания на корема, но то не ми е ново усещане:)) Карам на магнезий, нош-па и почивка.
И при мен е жега, но вечер става доста прохладно - поне може да се спи нощем.

Честит празник на Котката Марта на патерица:)
На останалите с проблеми - бързо да отминават...
На всички вас - поздрави и да се пазите:)
Усмивки от мен!
  bouquet

# 52
  • Мнения: 38
Добро утро, маминки!  Laughing Аз докато успея да се запиша в новата тема и тя вече не е нова!

Интрига, много много благадарности!   bouquet А ти как си?

Моят син онзи де ме попита "защо ходя така", а аз "как". И познайте с какво ме сравни  Shocked - "като крокодил" ми отговори. Аз очаквах да каже като патица или мечка, а той - крокодил. Представяте ли си? Rolling Eyes Не че не се чувствам като хипопотам  Crazy.
Нужни са ми по 10 минути да стана и още толкова да легна, със сядането е по-лесно. Вече минах см в обиколката, с които родих Ники, а до колко ще стигна не се знае. Все още имам надежда поне кг да не ги мина.

Момичета, каква е тази молба за получаване на еднократна помощ при бременност? Кои бременни имат право на такава помощ - безработните ли? Аз чак сега го видях в началните линкове  newsm78.

Не забравяйте докато охкате и пъшкате, да се сещате и да се поусмихвате  Laughing и да галите "пришълците", че малко остана. После ще ги търсите и ще си спомняте с умиление, ама вече няма да са вътре, а навън.  Mr. Green
 Hug Heart Eyes Peace

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 09:14 от valeni

# 53
  • Мнения: 702
Добро утро от мен!
Аз цяла нощ не съм спала от тази жега,какво е това потене какво е това чудо незнам,вече започвам да се притеснявам,то вярно,че и килограмите не са ми малко,ама така да се потя като прасе през живота ми не ми се е случвало,и то само нощем през деня нищо такова!
Ще взема да питам моя доктор макар,че най вероятно е нормално ама аз да си кажа!
Стелче радвам се че си добре,дано скоро да се прибереш в къщи!
Колкото по малко остава толкова по нетърпелива ставам,моето момченце е доста активно напоследък по цялен си ритка и през ноща ме буди с шутове,като чета вашите бебета как ви ритат в ребрата на мен и с Ивайла и сега не ми се е случвало хем са ми все главично!

Валени аз се сещам за две такива помощи едната е за неосигурени майки 45дни преди термина в размер на 150лв,а другата е еднократната помощ при раждане на дете която се полага на всички!

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 09:23 от mama galka23

# 54
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен. И аз не можах да спя. Събудих се към 2:30 и докъм 5:00 се въртях...Ох много беше топло. Днес ако не дойдат технците на климатика, нараво ще им звънна и такава бременна  newsm50 ще им дръпна, чеееее незнам. Ася там сме. на мен циците не са ми толкова големи, а целия ми бански ми влиза до над коляното, по нагоре не ще, така че no choise. Ама нямам търпение и наистина си съвсем близо до мен. Аз не шофирам, щото ме е страх тук в София, а докато живеех в Истанбул си карах най-добре, ама сега нещо се опъвам...направо изпитвам панически страх като седна зад волана....  car003 и незнам докога така ще се инатя...! Днес ще е много жега, особено в Благоевград го дават над 35 градуса. пазете се и не ходете по жегите. От сенчица на сенчица   grinning039

# 55
  • Мнения: 12
    
     MamaGalka-това обилно потене е нещо,което съпровожда бременните до края и за него има медицинско обясненение,с което няма да ви затрупвам,споко нормално е за това ни състояние.
    Завиждам ти че при теб е само нощем,аз се потя и денем и ношем-просто полудявам на моменти #Crazy и разбира се мъжо го отнася-станала съм страааашна мърморана! Crazy

# 56
  • Мнения: 11
 Добро утро   bouquet
 
Стелче  радвам  се  , 4е  си  добре  Hug и дано  повече  нямаш  проблеми .
много  ще  се  радвам  да  бутаме  количките  Simple Smile а  за  педиатър  съм  се  ориентирала  към  поликлиниката  в  Дианабад , но  ще  ходя  да  проверя  допълнително  Thinking
 
Мамчета  желая  ви  приятен  ден    bouquet 

# 57
  • Мнения: 702
Agramd благодаря ти за отговора,аз предполагах,че е нормално ама като никога не съм била така,дори и с предната ми бременност и бях започнала да се чудя!

Аз за лекар съм се ориентирала тук в Марково,тя е и на мен лична ликарка,лошото е само,че не е педиатър а общо практикуващ лекар,но за начало ще ми е много удобно заради имунизациите,аз така или иначе ще си го водя на частен прием при нашият педиатър Ивайла е при него откакто се е родила и често казано нямам доверие на друг редиатър!

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 10:01 от mama galka23

# 58
  • Мнения: 19
 Добро утро и от мен! Усмихнат и сенчест ден ви пожелавам, че това с потенето наистина е кофти работа. На мен за още по-голям ужас нощем ми се потят само стъпалата на краката и това ме побърква

# 59
  • София
  • Мнения: 1 139
Добро утро,мамчета!
И днес ще е жега ooooh! и май ще си стоим повече вкъщи.
Стелче стискам палци всичко да е ОК при теб.За педиатър мисля да се ориентирам към Студентска поликлиника или към тази в Дианабад(и двете са ми супер близко).
Аз с потенето се справям,като се има предвид и малкото килограми,които съм качила(5кг дотук),но ми е по-трудно с ниското кръвно(като пияна се чувствам).Затова наблягам на течностите Wink

ПП.Гледайте Часът на мама по БТВ-говорят за ваксините

Общи условия

Активация на акаунт