Бебе се роди в столичен трамвай

  • 6 781
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 662
Може Евгени Минчев да го осинови. Много миличко и символично.

# 31
  • Мнения: 2 759
...Еми няма наистина, но все си мисля че една образована българка не би родила 6-то си дете в трамвай...
                      Така си е  Peace. Аз мисля да родя следващото в магазина на Тифани - уж случайно ще се замотам натам като дойде време, ами да си личи, че съм от сой и със синя кръв  Blush. И образованието ми да се види  Whistling.

...Не мисля че обществото ни има нужда от жени за разплод...
                       Колкото и грубо да звучи, може би не е вярно.

                      Да е живо и здраво детенцето и дано намери някой, който много-много-много да го обичка и прегръща. И да стане истински човек.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Портокалово момиче ,  нека милото е с много късмет .Но не оправдавам майката, та тя толкова спокойно обясняваше че няма да го гледа и че за другите не се грижи .Вероятно след някой месец ще очаква следващото бебе и на него ще му търси дом.Никой здравомислещ човек не създава деца , за да му ги гледат другите

# 33
  • Мнения: 342
По добре в трамвай за десет минути, от колкото в АГ за цял ден.
А и АГ и трамваите са долу-горе на едно ниво за хигиена ако става въпрос.
Въпроса, който ми прикова вниманието е защо в трамвая е нямало ножица.
А аптечка имало ли е?
Ножицата я въведоха в аптечката на всеки личен автомобил за задължителна
точно с предназначение отрязване на пъпна връв.
Да е жив и здраво. На Св. Николай ще има имен ден, а на еньов ден - рожден ден.
Joy Peace

# 34
Е чак ножици нямат в трамваите. То и аптечки хубаво, че въведоха.
Поздравления за ватмана за бързата му реакция и отклонението от маршрута си и за хората помогнали за раждането.

# 35
  • Мнения: 3 268
Току що прочетох,че майката е бездомница.Явно нискообразована жена,която още доста деца ще роди.Като я видях по новините беше около края на 30-те си години.Значи още 10 години репродуктивен период.Това са поне още 5 деца.Без дом.Без родители.

# 36
  • Мнения: 12 662
Май изяснихме ? за произхода, културата, морала на тази жена. Не защото е родила в трамвай.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 423
Ами жената е родила в трамвай, така както е забременяла и родила 6 пъти.......просто го дава по безгрижно ,пък където я застигне. Да е живо и здраво бебето, пък и родено в трамвай може да е на късмет!

# 38
  • Мнения: 784
На мен пък ми се сви сърцето, като я видях снощи тази жена - каза, че е получила контракции и веднага тръгнала за болницата , но лекарите обясниха, че тъй като раждането е шесто по ред, е станало за по-малко от час и не е могла да стигне до болницата ...... За да тръгнеш в такъв момент сама с трамвай - това значи, че нямаш никого до себе си, че нямаш пари за такси и сигурно нямаш и за телефон, от който да се обадиш на Бърза помощ (не че те идват в такива случаи...) Жената не беше циганка, не беше и някаква малоумна ... Сетих се за Мая - майката от Варна (темата й е "Драмата на една майка" в Дом и семейство). За тези, които не я следят - съвсем накратко: млада бяла жена, омъжена, на която детето се разболява тежко, точно в този момент среща нов мъж (женен), влюбва се и забременява от него, обаче в следствие на последното и двамата й мъже я изоставят. Мая остава на улицата - бременна, с болното си дете от първия брак, без възможност да работи, без никакви доходи, в някаква мизерна квартира, която дори няма пари да плаща. Обаче пуска тема във форума и се отзовават сума ти благородни майки, които й събират пари, намират квартира, ремонтират я, купуват обзавеждане, електроуреди и най-вече не определят поведението й като лекомислено, а се отнасят с разбиране, че това на всеки можело да се случи .....
Ами и ако при тази жена се е случило някакво такова стечение на обстоятелствата - търсила си е щастието, този-онзи и айде - децата станали шест... Обаче не е случила на благородни хора да й помогнат, не е поискала или не е могла да поиска помощ, не е пуснала тема във форума ... Понякога, като стигнеш дъното и няма измъкване без чужда помощ.
Колкото до морала и културата й - по-морално и културно е тръгнеш да раждаш детето в болница, отколкото да направиш аборт или да го изхвърлиш в някой контейнер .


# 39
  • Мнения: 12 662
Да, бе, случило се. 6 ти път.

# 40
  • Мнения: 3 268
Да си беден и бездомен и да родиш 6 деца е слабо казано безотговорно.

# 41
  • София
  • Мнения: 13 206
Еделвайс, това ми прозвуча като "Паднах върху ножа, намушках се и така 6 пъти"  Grinning Не я упреквам, всеки живее собствен живот, не знам какъв е нейният, но според моите разбирания е безотговорно да родиш 6 деца и да ги гледат приемни семейства...
Да е живо и здраво бебето и дано да попадне на добри хора да се грижат за него!

# 42
  • Мнения: 2 759
Да си беден и бездомен и да родиш 6 деца е слабо казано безотговорно.
                     И да си беден и бездомен ли е безотговорно, или само за децата  newsm78?
                     Ай стига с тоя трамвай, не всяка жена може да е фолк фурия и да ражда в МОЛ-а пък. Изядохте жената.

# 43
  • Мнения: 784
stefani6, гледам какво пише под снимката на аватара ти и се чудя дали ако жената беше направила шест аборта щеше да е по-морална и отговорна ..........

# 44
  • Мнения: 3 268
Да си беден и бездомен и да родиш 6 деца е слабо казано безотговорно.
                     И да си беден и бездомен ли е безотговорно, или само за децата  newsm78?
                     Ай стига с тоя трамвай, не всяка жена може да е фолк фурия и да ражда в МОЛ-а пък. Изядохте жената.
Бях сигурна,че някои така ще го разберат.За тях ще поясня-да раждаш 6 деца е безотговорно.Децата имат нужда от храна,дрехи,лекарства,топлина през зимата,грижи и още мнооого неща.Всеки има право да бъде родител,но да раждаш и оставяш децата си на отглеждане какво е?Ти,Портокалово момиче,ходила ли си в дом за изоставени деца?Щото аз съм ходила и съм бясна на такива "майки".Пардон кучки.

Общи условия

Активация на акаунт