Ще ходите ли на гей- парад в събота

  • 3 277
  • 63
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 " Времето е този месец, в София, в следобеда на 28 юни. Ние сме деца на своите родители, имаме братя и сестри, деца или роднини... Затова, първият гей прайд в България, е посветен на Семейството – бащи и дъщери, майки и синове, братя и сестри. Не е необходимо условие да си гей, за да дойдеш. Не е нужно и да познаваш гей или лесбийка. Задължително условие е да вярваш, че хората са равни и че имат право на еднакъв, нормален, начин на живот "

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=86599

http://www.bgogemini.org/bg/index.php?m=single&id=451

Аз уви няма да мога ...Вие ?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз уви, няма да мога.  Laughing

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ще ми се да е готин парад, като тези в Берлин, например, но едва ли ....

# 3
  • Мнения: 3 423
Няма да е като тези в Берлин!
Колкото и да ти се ще. Няма как.

# 4
  • Мнения: 212
Като гледам на къде вървят работите скоро май, хетеросексуалните мъже и жени ще трябва да си направим наш си парад за да напомним все пак че в България се срещат и хетеросексуални мъже и жени. Че с тия педерасти и лезбийки по улиците човек може да остане с впечетление че не са останали вече нормални мъже и жени.

И не мога да разбера защо по дяволите гейовете толкова държат да парадират по улиците със своите обратни наклонности. Толкова ли е важно да покажеш пред всички че обичаш аналния секс с други мъже. Каква гордост има в това че да го парадираш и да го навираш в очите на всички.

# 5
  • Мнения: 3 423
Значи ли, Борисе, че си и против кърмачките,
които също биха могли да пъчат цици на парад?
И да набутват страстта си да бъдат издоявани.
Или против военните, които демонстрират средства,
с които може да се убива зверски под път и над път?
Или против учителите, дето и те не знаят що демонстрират.

# 6
  • Мнения: 274
Естествено, че няма да е като в БЕрлин. По-скоро ще е като в Белград Simple Smile

Който иска, може да види в youtube  как е било там.

ПП. Лиси, здравей Simple Smile Този път не съм съгласен с теб. Сравненията с парада на военните са абсолютно неуместни.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И не мога да разбера защо по дяволите гейовете толкова държат да парадират по улиците със своите обратни наклонности. Толкова ли е важно да покажеш пред всички че обичаш аналния секс с други мъже. Каква гордост има в това че да го парадираш и да го навираш в очите на всички.

Не знам защо всички хора толкова парадират със себе си, но какво да се прави ...  Laughing

# 8
  • Мнения: 12 662
Хомофобията е един от признаците на латентния гей.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 819
Не смятате ли, че трябва да уважаваме правото на хората да изразяват себе си и да не се унижаваме - нас самите и тези около нас, като се правиме на маймуни замеряйки, освирвайки и т.н.....

# 10
  • Мнения: 14 654
Изобщо не ме интересуват гейовете, ще се изложат с този парад, то се знае.

# 11
  • Мнения: 212
Хомофобията е един от признаците на латентния гей.

На тоя принцип във всеки един мъж дреме един латентен гей. Така трябва да те разбираме явно.

# 12
  • Мнения: 274
Хомофобията е един от признаците на латентния гей.

и писането в женски форум също Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 11:35 от Селинджър

# 13
  • Мнения: 606
Не смятате ли, че трябва да уважаваме правото на хората да изразяват себе си и да не се унижаваме - нас самите и тези около нас, като се правиме на маймуни замеряйки, освирвайки и т.н.....
Не.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Явно са много страшни тия гейове, щом така ги е страх хората от тях и даже се хвърлят да ги пердашат ... много е гадно това с Белград... вероятно и плашат децата с тях ... "ако не слушаш ще дойде Чичи Гей и ще ти изяде бонбоните "

# 15
  • Мнения: 606
Абе явно е, че жените защитават педалите. Женска солидарност.

# 16
  • Мнения: 12 662
Хомофобията е един от признаците на латентния гей.

На тоя принцип във всеки един мъж дреме един латентен гей. Така трябва да те разбираме явно.

Не и в тези, които се чувстват достатъчно мъже.

# 17
  • Мнения: 12 662
Абе явно е, че жените защитават педалите. Женска солидарност.

А с лесбийките как му се вика?

# 18
  • Мнения: 274
Нямам нищо против гейовете да си празнуват и да си се забавляват в спартакус или където са им гей баровете, гейхотелите и тн...Нямам нищо против, да си направят карнавала примерно и на Ибиса или Слънчев бряг...Но да си правят карнавали в центъра на София - това ме дразни някак си. София не е Берлин и никога няма да бъде. Това ми прилича на провокация. Честно. Принципно българите сме по-толерантни от сърбите и до сега не съм чувал за пребити гейове по дискотеки и тн...И за какво е необходимо сега да се предизвиква такова противопоставяне и ненавист? Да си се шибат, да си се веселят, живи здрави да са...Като толкова им се правят карнавали, гейовете да си хващат Луфтханза, педерастчетата некой лоукост и аре към Берлин или там където има паради. Хем ще им е спокойно, хем ще им е 100 пъти по-весело.

Аз съм против насилието и не бих посегнал никога на гей! Ха, как гейски прозвуча. Всъщност, ако е много хубав и не съм ебал отдавна, мога и да му посегна...Хахахахах
Аре бегайте с тоз парад бе...дееба и парада...накрая ще има 5 педала на кръст и 6 лесбита, 50 журналиста и 100 ченгета.

# 19
  • Мнения: 4 841
И ще те научи да правиш свирки  Sick
Свирките не са чак толкова отвратителни. Стига да не са от мъж на мъж.

Това имах предвид. Цитираната от мен дама спомена нещо за "плашене на деца", което не е твърде далеч от истината, защото случаите, в които хомосексуализмът (при мъжете!) прелива в педофилия за съжаление са твърде често срещано явление. На всички запознати са ясни апетитите на застаряващите хомосексуалисти към все по-млади и по-млади момчета. Да не говорим, че по гей-баровете НЯМА контрол за възрастта на посетителите и не е рядко срещано явление вътре да има 14-15 годишни момченца. За "обслужването" с малки ромски момченца по тоалетните пък въобще не искам да говоря...

Уважавам правото на всеки да бъде такъв, какъвто иска, за съжаление в България представителите на мъжката хомосексуална общност в по-голямата си част не са от най-достойните за уважение...

# 20
  • Мнения: 606
Не се бях замислял за това. Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.

# 21
  • Мнения: 212
Аре бегайте с тоз парад бе...дееба и парада...накрая ще има 5 педала на кръст и 6 лесбита, 50 журналиста и 100 ченгета.

Това май ще е самата истина.
Жалко за България. И едни педали като хората даже нямаме. Нищо не ни е както трябва, даже и педалите.

# 22
  • Мнения: 3 423
Не се бях замислял за това. Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.

Шегуваш се. Хумберт Хумберт не е бил гей.
А има и доста последователи.

# 23
  • Мнения: 5 622
Не, други ангажименти имам. Иначе като нищо да се бях грабнала до София(аз нямам с какво да парадирам, ама щях да си навлека новите дрешки, като на гезме hahaha), хем да се поразходя  Sunglasses

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Този парад ражда по една тема дневно.

Поради що се вълнувате толкова?
Сякаш хомосексуални има от вчера или пък не ходят по улиците?

# 25
  • Мнения: 5 622
Като видя, че модератор е писал по дадена тема, винаги поглеждам инстинктивно дали темата не е заключена..Сякаш не мога да приема, че и модераторите просто пишат в теми понякога  Laughing

# 26
  • Мнения: 606
Шегуваш се. Хумберт Хумберт не е бил гей.
А има и доста последователи.
Тоя пък гей, какъв е??

# 27
  • Мнения: 12 662
Шегуваш се. Хумберт Хумберт не е бил гей.
А има и доста последователи.
Тоя пък гей, какъв е??

Което потвърждава, че колкото си по неинформиран, толкова по-точни, ясни и непоклатими са възгледите ти.

Подлагай всичко на съмнение.

# 28
  • Мнения: 606
Ти си провокатор.

# 29
  • Мнения: 274
Аре не намесвайте един от любимците ми - Набоков.

Майтапя се бе. Не съм го чел. В ТВУ-то немахме библиотека


А да, сега се сетих за по-подходящо място за гей-парад - главната в Перник Simple Smile

# 30
  • Мнения: 12 662
За това живея. Лолита - Набоков.

# 31
Всичко оправихме,дайте да ходим на гей парад...не искам да коментирам щото съм млад човек,но това изобщо не се покрива с разбиранията ми.
Ае успех ви на парада

# 32
  • Мнения: 606
не искам да коментирам щото съм млад човек,
А така. Младите нямат право на коментар.

# 33
  • Мнения: 5
Аре бегайте с тоз парад бе...дееба и парада...накрая ще има 5 педала на кръст и 6 лесбита, 50 журналиста и 100 ченгета.

Това май ще е самата истина.
Жалко за България. И едни педали като хората даже нямаме. Нищо не ни е както трябва, даже и педалите.
Най-типично педалски номер ще бъде, ако въобще не отидат педали  Wink
Тъй като не ми е много ясна необходимостта от подобни мероприятия аз някак си го съотнасям към воените паради – като демонстрация на сила ми изглежда
А и се сетих за един много стар виц:
Дошъл един селянин  в града в неделя рано сутринта да продава зеле и за да привлече внимание, обикаля между блоковете  и вика:
-Зеляроооо, зеляро ...
На  един прозорец се  показва мъж по пижама:
-Ей, ти какво си се развикал бе?
-Ми зеле продавам, та затова  ... викам  “зеляро”
-И аз като съм гинеколог, да тръгна по улиците и да викам “пу...ро”  ли!?

# 34
  • Мнения: 647
Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.
Peace
Когато си виждал 50 годищен гей да отглежда (да го наречем така !) 16 годишно провинциално момче е трудно да бъдеш толерантен....
Ако скинарите ме приемат в тяхната групичка може и аз да го навестя този парад !

# 35
  • Мнения: 12 662
Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.
Peace
Когато си виждал 50 годищен гей да отглежда (да го наречем така !) 16 годишно провинциално момче е трудно да бъдеш толерантен....
Ако скинарите ме приемат в тяхната групичка може и аз да го навестя този парад !


А ако си виждал 70год. хетеро да живее с 18 г. столичанка, къде ще отидеш?

# 36
  • Мнения: 592
Всеки си има право на избор и права - аз избрах да се разхождам спокойно и необезпокоявано по главната и не искам некви голи по прашки да ми се натискат на улицата пред детето ми, да вдигат шум повече от необходимото и гладни журналисти да ме питат какво мисля? - има си места по планините достатъчно. Знам че има гейове, не искам да ми ги показват. За тези /истинските/ във властта - те няма да са на парада, /и защо? - нали не е срамно и са с равни права/ но аз бих измел софийските улици с тях и никога не бих ги допуснал да минават през врати по-високи от тях! Не съм привърженик на силата, но май се налага...

# 37
  • Мнения: 606
В тази тема се наблюдава наплив от новобранци с по 1 - 2 публикации. Интересно. Да не би думата "гей" да ги привлича, като лепенка Райд - молци?

# 38
  • Мнения: 606
А ако си виждал 70год. хетеро да живее с 18 г. столичанка, къде ще отидеш?
На църква! Дай боже всекиму! Амин.

# 39
  • Мнения: 4 841
В тази тема се наблюдава наплив от новобранци с по 1 - 2 публикации. Интересно. Да не би думата "гей" да ги привлича, като лепенка Райд - молци?

 Joy
Имат "активно мероприятие" - май няма форум или място за коментари из българското нет-пространство, където да не се съобщава с апломб за предстоящия парад - от няколко дни, в който и форум да вляза, все на такива теми се натъквам. Включително и в един пчеларски форум  Joy
"Минутки за реклама", един вид... Накрая май наистина зяпачите ще бъдат повече от участниците...

# 40
  • Мнения: 12 662
В тази тема се наблюдава наплив от новобранци с по 1 - 2 публикации. Интересно. Да не би думата "гей" да ги привлича, като лепенка Райд - молци?

Да не би да ме провокираш да пусна тема Новаци срещу Стари кучета?
Мисля, че е имало достатъчно във форума.
Май пак говорим за вид дискриминация.

# 41
  • Мнения: 606
Ти си провокатор, но пусни. Ще бъде провокативно.  Grinning
Ще бъде изтрита, а не заключена.

# 42
  • Мнения: 12 662
Ти си провокатор, но пусни. Ще бъде провокативно.  Grinning
Ще бъде изтрита, а не заключена.

Да, аз съм провокатор. Харесва ми да провокирам хората да кажат своето мнение.
Не виждам защо ти със своите 400 и кусур мнения си нещо повече от мене. Та дори и 10 000 да бяха.

# 43
  • Мнения: 647
Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.
Peace
Когато си виждал 50 годищен гей да отглежда (да го наречем така !) 16 годишно провинциално момче е трудно да бъдеш толерантен....
Ако скинарите ме приемат в тяхната групичка може и аз да го навестя този парад !


А ако си виждал 70год. хетеро да живее с 18 г. столичанка, къде ще отидеш?
На 18 г. би следвало да е пълнолетна , но ако става въпрос за педофилия определено няма да ме прикоткаш  на страната на който и да е бисексуален , хетеросексуален или некрофил !!!
Споделям си моите впечетления , ти какво се впрягаш , да не би и ти така да правиш ?

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
.... женски бой?!?!  Mr. Green

Някой май се е засегнал нещо ...

Ако дойда на парада и се съблека, дали на някой ще му направи впечатление в калабалъка?

Миналата година е било по-скоро пародия на парад - двама по пижама с шарен байряк над главите. Едва ли и сега ще е различно.

# 45
  • Мнения: 12 662
Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.
Peace
Когато си виждал 50 годищен гей да отглежда (да го наречем така !) 16 годишно провинциално момче е трудно да бъдеш толерантен....
Ако скинарите ме приемат в тяхната групичка може и аз да го навестя този парад !


А ако си виждал 70год. хетеро да живее с 18 г. столичанка, къде ще отидеш?
На 18 г. би следвало да е пълнолетна , но ако става въпрос за педофилия определено няма да ме прикоткаш  на страната на който и да е бисексуален , хетеросексуален или некрофил !!!
Споделям си моите впечетления , ти какво се впрягаш , да не би и ти така да правиш ?


Добре, сменям на 17. Макар, че за мен 1 г. не е голяма разлика. Искам да кажа, че го има и при хомо, би. и хетеро.

# 46
  • Мнения: 606
Добре, сменям на 17. Макар, че за мен 1 г. не е голяма разлика. Искам да кажа, че го има и при хомо, би. и хетеро.
Демек? Защитаваш педофилите ли?

# 47
  • Мнения: 12 662
Добре, сменям на 17. Макар, че за мен 1 г. не е голяма разлика. Искам да кажа, че го има и при хомо, би. и хетеро.
Демек? Защитаваш педофилите ли?

Не, твърдя, че ги има при всички. изброени групи.

# 48
  • Мнения: 274
Малко вицове за "топлите братя":

- Каква е целта на всички педерасти?
- Да разширят кръга на приятелите си.


Шляеха се в района на Чернобил два педала... Единият - активен, другият - радиоактивен...



Един мъж си пътувал във влака със много монахини. Харесал едната от тях и попитал кондуктора за нея, но той му отговорил:
- А, недей така, те са божи жени, не може. Ще ти кажа само, че ще слязат на следващата спирка.
На спирката те наистина слезли и след тях тръгнал и мъжът, изпреварил ги и се качил на едно дърво. Гледа задават се монахините, а неговата изостава. Наметнал си един чаршаф и скочил до нея:
- Аз съм ангел и искам да те позная!
- Но аз съм божа жена, не може!
- Аз съм ангел, слушай ме!
- Добре, ти говориш от името на бог, но само отзад, за да не разберат другите от манастира.
"Познал" я отзад, махнал си чаршафа и казал:
- МуУааахахахахаха... аз не съм ангел!
Монахинята си махнала расото:
- Муаааахахахахах...а аз съм кондуктора!




# 49
  • Мнения: 606
Монахинята си махнала расото:
- Муаааахахахахах...а аз съм кондуктора!
Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 274
Аре още един. Последен, обещавам Simple Smile

Един педал казва на друг:
- Виж са, искаш ли да играем на въпроси. Аз ще ти задам въпрос, ако отговориш правилно, ще ме чукаш, ако сгрешиш - аз ще те чукам.
-ОК. Давай!
- Колко страни има правоъгълният триъгълник?
-Четири!
-Позна!

Simple Smile

# 51
  • Мнения: 42
Няма да ходя на този парад. Може би след няколко години да се по ошлайфат ще отида. Според мен им е много рано за такива изяви. Виждам гей двойки един път в годината, а парад ще правят. Повечето се срамуват от ориентацията си. И сега ми е много странно кой ще го прави този парад. Циганите ли! Тези които не ги е срам проституират по улиците.

# 52
  • Мнения: 2 759
...Виждам гей двойки един път в годината, а парад ще правят...
                      Е, аз ако отида в гей заведение (само едно кафе знам) виждам повече. Любопитно ми е и мисля да отида да видя, обаче май ще се разочаровам много...

# 53
  • Мнения: 274
Кво има да гледаш...Това да не е театър. Направо пробвай!

# 54
  • Мнения: 2 759
Кво има да гледаш...Това да не е театър. Направо пробвай!
                      Не е ли театър? Защото много прилича. Може да съм пробвала, знае ли човек. Може и ти да си пробвал - модерно е. Но си е и лично.

# 55
  • Мнения: 212
Може да съм пробвала, знае ли човек. Може и ти да си пробвал - модерно е. Но си е и лично.

Е как ще е лично. Хората на парад излизат за да се похвалят че са обратни а ти - било лично. Хич не е лично. Дори държат да ни го покажат... Така че не се срамувай - признай си...

# 56
  • Мнения: 2 759
...Е как ще е лично. Хората на парад излизат за да се похвалят че са обратни а ти - било лично. Хич не е лично. Дори държат да ни го покажат... Така че не се срамувай - признай си...
                       Нищо няма да признавам. Ела там и ще се видим. А, и моля те, пусни ми едно ЛС-свалка, да не съм назад с матриала, че се коплексирах. Мерси.

# 57
  • Мнения: 212
А, и моля те, пусни ми едно ЛС-свалка, да не съм назад с матриала, че се коплексирах. Мерси.

Не мога. Срам ме е да флиртувам с непознати жени. Изчервявам се, сърцето ми забива бързо, ръцете ми се изпотяват, избиват ме топли и студени вълни, колената ми затреперват и изобщо много се смущавам...

# 58
  • Мнения: 274
Кво има да гледаш...Това да не е театър. Направо пробвай!
                      Не е ли театър? Защото много прилича. Може да съм пробвала, знае ли човек. Може и ти да си пробвал - модерно е. Но си е и лично.


Може разбира се. То от два пъти педал не се става Simple Smile

# 59
  • Мнения: 212

Може разбира се. То от два пъти педал не се става Simple Smile


Даже съм чувал че и от три пъти не се става Simple Smile

# 60
  • Мнения: 606
Мен пък нито веднъж не са ме оправяли. Пу пу.

# 61
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сваляте ли се?
Изчакайте до събота, барем...

# 62
  • Мнения: 274
как сте ми се наредили и двамцата под мен....получи се поза 666
Simple Smile

Боре  Hug , СеФс  Hug


Simple Smile

# 63
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Младите се взеха.
Ще ви заключа, че да не ви притесняват:)

Общи условия

Активация на акаунт