Сървайвър 3 -Островите на перлите

  • 26 391
  • 221
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Започнаха снимките на третия сезон на ....
Гледате ли това реалити? Има ли такива,който го предпочитат пред ББ? Или превключвате каналите като мен? Mr. Green
Какви са очакванията ви за новият сезон?
На мен лично Сървайвър 2 повече ми хареса от предходния. В този сезон очаквам да са изчистили грешките,които допуснаха в миналия и предполагам отново ще се опитат да предизвикат сканадали/ в този случай копират конкурентното си предване ББ, но явно това е гаранция за гледаемост и висок рейтинг Tired/. Много от феновете на този формат ,обвиниха продуцентите ,че са съсипали предавенето именно с тези "жълтини". Вие как мислите?
Водещ ще е отново Карамазов, за което имат моите аплодисменти. Не е ясно кой ще е водещ на лайфовете, обаче. Миналата година беше продуцента на предавенето, но отнесе много критики и тази година надали ще се осмели да влезе в студиото.

# 1
  • Мнения: 30 961
Аз го гледам и очаквам. Превключвам каналите обикновенно. Избрали са готини типове и сега. Пак ги държали гладни. Mr. GreenА Карамазов бил една седмица на снимачната площадка със зъбобол.Е това е отвратително.Дано е готин сезона.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 801
Първия сезон го гледах оттук оттам, а втория- не Peace
Ама сега ще видим, може и да го гледам, ама ако не ме грабне от самото начало, хич и няма да си губя времето Wink

# 3
  • Мнения: 1 447
Първият го гледах от време на време.Втория не го пропусках и постоянно привключвах каналите защото и ББ харесвам.
Радвам се,че ще има пак какво да гледаме на есен.

# 4
  • София
  • Мнения: 203
Чакам с нетърпение, не само заради Владо Карамазов, миналия 2ри сезон много ми хареса.

# 5
  • Мнения: 1 165
От тази конкурненция между предаванията печелим единствено ние зрителите. Единствено се надявам Сървайвър да не се изкуши прекалено много от интригите и пошлостта и да ги включи в предаването,защото подобни простотии не ми се гледат. Но, наесен ще стане ясно.
А, Владо Карамазов е супер,наистина. Не е мой тип, но все пак е готин.

# 6
  • Мнения: 4 489
И първия, и втория сезон ми харесаха. Повече от ББ, и то много! Имам малки забележки за В.К. ама хайде, от мен да мине. Laughing
И аз се надявам сценаристите да не се изкушат да вкарат твърде много клюкини и жълтини и да оставят истинското състезание назад. Аз поне го гледах заради изпитанията най-вече, хич не ме интересува кой какво на кого казал, кой с кого се закачал и т.н. За тези неща си имаме ББ. Mr. Green
А къде мога да видя избраните за третия сезон?
По новините казаха, че голям глад ги тресе, милите. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 165
А къде мога да видя избраните за третия сезон?

Все още не са ги извадили наяве. То и сайта им за новият сезон не е стартирал. Ей, сега очаквам като свършат снимките и периодично да подклаждат интереса на публиката с интервюта на екипа из медиите. Още малко и истината ще лъсне. Laughing

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
ние ще сме само на сървайвър, ББ не го гледаме. надявам се да не опропастят предаването с разни жълтинки. аз лично се кефя на игрите и на надъханите играчи. разбира се, дано да има такива. карамазов ще го преглътна някак си. като водещ хич не струваше миналия сезон.

# 9
  • Мнения: 5 977
О...аз гледах и първи ивтори сезон. Тая сутрин в БТВ новините чух, че са започноли снимките и на третия сезон. С нетърпение го чакам.

# 10
  • Мнения: 1 165
Засега имената на участниците,които се тиражират в публичното пространство са на: Здравко Здравков- вратар, Гергана Савова -  културистка, Кристина Димитрова - Мис Дупе 2007 год. и Али Алиев- Мисър България 2007.

# 11
  • Мнения: 4 489
Засега имената на участниците,които се тиражират в публичното пространство са на: Здравко Здравков- вратар
Heart Eyes Мноооого готин пич!

# 12
  • Мнения: 1 165
Ето снимките на евентуалните участници:

-тук е с бившото си гадже.

Снимката е голяма и затова я давам като линк-на културистката е.

# 13
# 14
  • софия
  • Мнения: 2 140
Радвам се,че Владо Карамазов отново ще е водещ.Много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт