Сваляли ли са ви на ЛС?

  • 3 508
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Бубе, аз съм те свалял напълно сериозно на ЛС, но явно на теб ти се е струвало майтап. Ще трябва да коригирам подхода явно Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 622

Бубе,кой викаш е младежа? Embarassed Crazy Mr. Green

Ба ли го  newsm78 Ако искаш да видя дали влиза все още (може да се надява да му отговоря, пък, де да знам) и да ти дам профила му  Sunglasses

Бубе, аз съм те свалял напълно сериозно на ЛС, но явно на теб ти се е струвало майтап. Ще трябва да коригирам подхода явно Simple Smile

Не бе Бобчо, просто съм ти казвала, че съм омъжена и не поглеждам други мъже, ама ти май толкова и си ме чул (прочел)  Wink

# 32
  • Мнения: 5 622
Да ви разочаровам, ама моя човек месец по-късно е спрял да се надява да му пиша и не е влизал повече. Току що проверих  Mr. Green

Име:  m21_nadaren
Публикации:  0 (0 на ден)
Ранг:  Регистриран
Дата на регистрация:  понеделник, 03 март 2008, 22:47
Последно Активен:  сряда, 23 април 2008, 17:41

# 33
  • Мнения: 871
Боби обмисля нов подход  bowuu

Не ща да го разочаровам, ама с какъвто и подход да се беше пробвал при мен, пак щеше да удари на камък.

Аз просто не се давам и това си е  Mr. Green

Поне докато не се пробва г-н Милър Flutter

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам точно как да ги нарека  Thinking Веднъж имах предложение от съфорумец да сподели с мен снимка на "гордостта си"...Случи се и да се "заприказвам" на лични със съфорумец, след което да му дойдат в главата /не уточнявам коя/ и други мисли...Директни свалки и предложения май само на Скайп и Кю се е случвало да ми отправят, но тях кой ли не ги е получавал, не ги броя.

# 35
  • Мнения: 2 212
Да, отдавна беше, ама нещо се бяхме криворазбрали май...е разбрахме се после со кротце и со благо и со малко външна намеса.

# 36
  • Мнения: 5 622
Какво и стана на темата? Някой я позабърса?


Аз просто не се давам и това си е  Mr. Green
Поне докато не се пробва г-н Милър Flutter

Ах, как ми нацели болното място... Господин Милър ако го видя, изобщо няма да му оставя време да се пробва даже. Аз по принцип съм такава- искам ли един мъж, изобщо не го чакам да се сети сам...А щом не съм му дала карт бланш, колкото и да се пробва, каквито и похвати да измисли, все тая...

# 37
  • Мнения: 17 407
Ох, така, като чета съфорумец, ще кажеш, че са хиляди мъжете тука... Grinning

# 38
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не .
Не съм и провокирала с постовете си де.

П.С.  То колко мЪжА има в тоя форум бре?

# 39
  • Мнения: 5 622
Ох, така, като чета съфорумец, ще кажеш, че са хиляди мъжете тука... Grinning

В интерес на истината има и мъже, които са регистрирани, но не пишат много по темите.

Преди време си приказвах много симпатично с едно момче, разбира се нищо по темата тук, наша съфорумка му казала за форума и той се регистрирал, но не можал да открие себе си и затова не пишел много. Беше писал в темата ми за Родопите, от там на ЛС се заприказвахме, после се оказа, че разбира от фотография и ми беше давал съвети за снимките ми, аз му бях дала да разглежда моите снимки(но те си бяха в подписа така или иначе), а той ми беше показвал негови. Какви красоти беше снимал само..Не е истина.

Даже беше предложил ако имаме нужда от помощ нещо из Родопите докато пътуваме, да му се обадя и телефона си беше оставил, много симпатичен мъж беше, но какво стана с него, после се запиля, изчезна и скоро не съм го виждала...Жалко

# 40
  • Мнения: 604
На ЛС не ,но по скайп-да!

# 41
  • Мнения: 1 212
... П.С.  То колко мЪжА има в тоя форум бре?

 Laughing ... малко , всички знаем .
Ама иди виж тук в съседната тема как лелеем и тайно се надяваме някоя и друга съфорумка да излезе мъж  Mr. Green

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Бубе,кой викаш е младежа? Embarassed Crazy Mr. Green
[/quote]

Писател-фантаст. Пълно е с такива... Ако им вервахме, форума щеше да олекне откъм доста теми.

# 43
  • Мнения: 2 759
                       Нито във форума, нито в Скайп, нито в кю. Бедната лигла аз. Спирам да очаквам.

# 44
  • Мнения: 17 407
Е, напиши си възраст в инфото на кюто  и- готово! Grinning. То няма човек, дет да не са го сваляли на кю и скайп.
У форума е совсем друга работата, обаче. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт