Моля, препоръчайте ми училище за бъдещи родители

  • 1 849
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте, всички!
Бременна съм в 33-та седмица. Много ми се иска да се запиша на училище за бъдещи родители, за да посъбера малко теория за раждането и първите седмици на бебока. Винаги има вариант за отделните лекции на "с 9 месеца на училище", но аз предпочитам пълна програма, каквито предлагат примерно училищата "ма-ма", "аз, ти, то"...
Ако има мами, посетили такива училища, може ли да ми препоръчат някое. Ще се радвам, ако споделите и причините да изберете точно това училище - примерно квалификацията на лекторите и т.н.

# 1
  • Мнения: 30 960
Аз съм ходила в "Аз, ти, то". Изключително съм доволна. Емилия е супер лектор и човек. И до днес поддържаме връзка. Всичко, което знам е благодарение на нея.Препоръчвам с две ръце. Не знам какво щях да правя без нея. На удобно място е и в удобни часове. Татковците присъстват, ако желаят. Благодаря и от сърце. Да е жива и здрава.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
Като ходиш 2-3 месеца на лекциите на "С 9 месеца на училище", гарантирам, че ще обхванеш всичко. На повтарящите се може да не ходиш или да идеш да затвърдиш знания. На мен ми бяха изключително полезни. Посещавам ги от месец март доста редовно. Ще ходя и на утрешната. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 128
Като ходиш 2-3 месеца на лекциите на "С 9 месеца на училище", гарантирам, че ще обхванеш всичко...
Нямам 2-3 месеца, бебокът наближава Simple Smile Отдавна чета програмата на тези лекции, но не мога да се включа, защото са в работно време. Затова исках по-синтезирана програма в последните 45 дни преди раждането. Все пак мерси много за препоръката!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С 9 месеца на училище Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 291
Ма ма
Там преподава Елена Василева, която ходи и в "С 9 месеца на училище". Супер е   Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 946
Елена Василева наистина е много готина!

# 7
  • Мнения: 367
Ма ма
Там преподава Елена Василева, която ходи и в "С 9 месеца на училище". Супер е   Peace

Абсолютно подкрепям мнението! Ели е страхотен човек и наистина курса е много полезен!

# 8
  • София
  • Мнения: 137
Аз съм ходила в "Аз, ти, то". Изключително съм доволна. Емилия е супер лектор и човек. И до днес поддържаме връзка. Всичко, което знам е благодарение на нея.Препоръчвам с две ръце. Не знам какво щях да правя без нея. На удобно място е и в удобни часове. Татковците присъстват, ако желаят. Благодаря и от сърце. Да е жива и здрава.  bouquet
Peace Еми Казълова е невероятна!Бях само на ускорения курс от 5 лекции, но помощта беше незаменима и още ми върши работа! Толкова търпеливо отговаря на всичко, а знам колко притеснен е човек към края...страха от неизвестното.. Е, тя помогна да се изправя пред този страх по-подготвена и да го преборя:). Благодаря ти Еми!  bouquet

# 9
  • Мнения: 466
А някой посещавал ли е училището за бременни, което се организира от Мачин Дом - София?

На страницата им има информация, че е на 2 нива и звучи интересно, но дали има доволни...?

# 10
  • Мнения: 128
Аз ще си добавя и собствения кометар в темичката:-)
Записах се в "Аз, ти, то" и останах по-доволна от всичко очаквано.
Надявам се да ми остане време за пълния курс, защото всички лекции, които минах ми бяха изключително полезни и поднесени по интересен, интригуващ и забавен начин.
Знаех си, че не съм добре подготвена за бебока и ми трябва училище, но сега разбирам колко много неща за раждането и отглеждане на бебето изобщо не съм подозирала и чувала при всичкото ми ровене в Интернет.
Препоръчвам на бъдещите мами да не изпускат училищата - което и да си изберат. Отидете поне на една лекция, за да добиете представа за купищата полезна информация.
Определено се чувствам много по-спокойна и готова за малкото сега Simple Smile

# 11
  • Мнения: 468
И аз посещавах ускорения курс за бременни на училище МА МА и останах много доволна. бяхме малка групичка, можехме да задаваме всякакви въпроси и подробно всичко ни беше обяснявано. Най-много ми беше полезна лекцията за раждането, подготви ме много добре какво да очаквам, как да дишам. Лекциите за бебето също ми помогнаха да се почувствам по-уверена че ще успея да се справя. Не съм ходила на нито една от лекциите на 9 месеца защото се провеждат по време когато са най-големите задръствания в София макар че темите звучаха интересно.

# 12
  • Мнения: 367
Горещо препоръчвам Ма-Ма при Елена Василева, много съм доволна!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз посещавах лекциите на сп. 9 месеца. Лекциите бяха страхотни.
Но с две ръце препоръчвам училище Ма Ма и Елена Василева - тя просто е страхотна.
Успешно раждане Peace.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 809
Присъединявам се към групичката за МА-МА. Посетих ускорения курс, много съм доволна. Раждането ми наближаваше, когато се записах и трябваше да пропусна едното занятие за къпането на бебето, заради мерене на тонове (деня преди термина) и направиха една среща само с мен, за да не пропусна темата. Hug Много са отзивчиви, задаваш всякакви въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт