АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 419
  • 897
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте!
Пиша това ,по повод днешното предаване по Нова ТВ-Искрено и лично,в което се обсъждаше лекарството против рак , на българина Продан Христов.Аз самата се боря от доста години с това заболяване,чета непрекъснато информация за лечения,лично съм говорила с Продан Христов,но за съжаление това лекарство,което наистина действа не е регистрирано и по непонятни за мен причини, продължава да бъде недостъпно , а най-лошото е , че скоро може и да забравим , че някога е имало шанс да преборим заболяване като рака , с лекарство доказало своето действие,при това напълно достъпно за всеки.Това ще стане,защото Продан Христов е вече доста възрастен и уморен от безкрайната борба да регистрира този продукт,който може да помогне на много хора .Мненията са безкрайно противоречиви,но моля да разберете хора в моето положение,ние търсим всичко,ние търсим и невъзможното в неравната си борба за живот.Имаме право и затова Ви моля за подкрепа Praynig:
Моля,подкрепете ни в борбата за това лекарство,а когато то вече е факт на пазара,ние  ще имаме възможност да избираме,но дотогава този избор го няма!
Искам също да помоля,тези които по някаква причина ,не подкрепят  лекарството,просто да замълчат,защото аз уважавам избора на другите ,но не и когато продукта е недостъпен,нека да имаме възможност да го ползваме,а който не иска,винаги може да продължи лечението си по начините ,които се ползват до сега Peace

Това е линк към днешното предаване:
http://iskrenoilichno.bg/opred.php?pid=74

Изпратете този текст :
"Уважаеми сънародници - вие, които работите в Агенцията по лекарствата на РБългария!
Искаме и очакваме вашето становище за препарата Антималигноцит, неговото производство и приложение в България.
Във вашите ръце е спасяването на не един човешки живот!"

На този и-меил адрес:
emil.hristov@bda.bg


Има вече и подписка в сайта на сдружението, моля Ви да подкрепим и нея
http://www.malkiobyavi.com/cell/


БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА  bouquet

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 23:28 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 283
Току що изпратих писмото си в подкрепа на лекарството. Лично съм заинтересована. След две операции за две години, и свекърва, която преди броени дни почина от рак на дебелото черво, просто много ми се насъбра. Дано повече хора да се включат в тази кампания, желая ви от сърце много здраве и ви поздравявам с тази песен.
http://vbox7.com/play:11b56b81  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 8 917
Аз пък съм чувала/чела за доста НЕхубави факти, свързани с антималгоцита. Не бих подкрепила нещо, в  което не съм 100% убедена, че е добро.

# 3
  • Мнения: 774
Баба хулиганка,съобразявайки се с молбата ти да не се коментира изпратих писмото.
Успех Peace

# 4
  • Мнения: 432
 Praynig Praynig Praynig  дано да има ефект

# 5
  • Мнения: 1 037
Тази болест отне най-добрата ми приятелка преди седем месеца.
 Баба хулиганка , имате и моята скромна подкрепа. Hug

# 6
  • Мнения: 1 253
Хули пратих и аз преди малко

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
Побутвам темата, имайки предвид, че за някои от нас тя е важна !

# 8
  • Мнения: 1 938
Изпратих и аз!  Peace
Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 15 434
Изпратих! Никой не може да е сигурен,че и на него няма да му потрябва.

# 10
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Подкрепих!

Не съм убедена в действието на Антималигноцит-а, но съм убедена, че всеки има право на избор! Peace

Преди 6 год. загубих баща си, а преди броени дни - баба ми от тази коварна болест. Ако имахме достъп до това лекаство, щяхме да го пробваме и можеше да подейства. Ако...

# 11
  • Мнения: 413
Имате и моята подкрепа. Hug
Всеки трябва да има право на избор Peace
Дано да ви дадат този шанс и успех в борбата с коварната болест Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 179
Правото на избор е свещенно!
Подкрепям и аз!

# 13
  • Мнения: X
Току що изпратих писмото.Дано да има полза от нашата подкрепа!Аз загубих майка си миналата година от рак.Не можахме да се възползваме от лекарството,защото ни отговориха ,че имало много пациенти и не могат да произведат за всички.Дано да се патентова и да може да се помогне на други хора!

# 14
  • Мнения: 572
Преди 7 години баба ми си отиде в ръцете ми от рак на панкреас! И за пореден път държавата ми доказва че на нея не може да се разчита!

Общи условия

Активация на акаунт