Покана

  • 701
  • 3
  •   1
Отговори
Мили майки, извинявам се, че пускам такава тема тук, но мисля, че тя засяга всички нас и затова ще помоля тези от вас които имат желание и възможност да се присъединят към нашия протест срещу високите цени на горивата и другите енергоносители, окаяното състояние на пътищата, постоянното увеличение на данъци и такси за автомобили и пътища.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 03:39 от Tatti

# 1
  • Мнения: 3 835
Добре!

Аз си мисля нещо... Видях по ТВ, че един гражданин си е сложил на задното стълко надпис:

Къде са ни Европейските пътища!?

Все си мисля, че ако всички си сложим такъв надпис на колата, това ще е един вид мирен протест и все ще има ефект, какъв, не знам, но поне ще бъде отразен! Поне е лесно за изпълнение.
Иначе съм за всякакви протести, понеже рядко можеш да попаднеш на неоснователен!

# 2
  • Мнения: 2 455
Управлява ни банда престъпници, която не мисли за нищо друго, освен за пари! Имаше договор с Русия за прир. газ до 2010г. Но те го анулираха още през миналата година и вдигнаха цената му. Нека да им кажем едно голямо "МЕРСИ" и още поне 1000години с тях. Мили братушки! Да ме извинят русофилите. А колко пари за пътища са откраднати.....

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Извинявам се на колегите от "бе ем ве пауър", но подканяща анонимка тук е несериозен анонс, въпреки сериозността на темата.
Заключвам

Общи условия

Активация на акаунт