"Рецепти" за по-бързо почерняване

  • 92 171
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 977
Аз за съжаление ставам винаги червена после се беля и почти не мога да почернея.Само леко потъмнявам.
И затова никога не мога да постигна убийствен тен. Cry Успех дано постигнеш желания тен. Wink
И аз съм така. Никога не съм хващала тен от който да съм доволна  Cry
Ям всеки ден по 2-3 от големите и все пресни.
не само моркови, а всички оранжеви и червени плодове и зеленчуци.
Ям и такива. Това съм го чувала и друг път, но при мен ефект няма.   Peace
използвайте пантенол на спрей.Купува се от аптеките.По принцип е против изгаряния,но съдържа някакви съставки и много се чернее от него.Попива в кожата и нито лепне,нито е мазен.Ако имате възможност можеда го комбинирате с някакъв фиксиращ тена продукт.
Ще взема да пробвам. На каква цена е?

# 46
  • Мнения: 1 179
Нямат слънцезащитен фактор, според мен трябва да се ползва отделно крем с UV защита. Но аз лично какаово масло не мога да си намеря.  Peace Кокосовото на Икаров го има в почти всяка аптека.  Peace

# 47
Пантенола,даже да го е хванала инфлацията,трябва да е около 10 лв.Миналата година мисля,че беше 8лв.

# 48
  • Мнения: 5 977
Пантенола,даже да го е хванала инфлацията,
Laughing Благодаря за информацията. Дано да имам супер тен тази година

# 49
  • София
  • Мнения: 105
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace

А от къде го е купила, защото до колкото разбирам момичетата проявили интерес изпитват затруднение с намирането му? Лесно ли е за нанасяне, като 'крем' ли се продава или е в твърдо състояние?

# 50
  • Мнения: 329
Аз да попитам,че не разбрах - слагате ли си слънцезащитно или не? newsm78 Едно време вуйчо ми е бадемово масло се мажеше. Wink

# 51
  • Мнения: 280
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace

А от къде го е купила, защото до колкото разбирам момичетата проявили интерес изпитват затруднение с намирането му? Лесно ли е за нанасяне, като 'крем' ли се продава или е в твърдо състояние?
Доколкото разбрах от моя верен приятел google Simple Smile има кокосово масло,което е в твърдо състояние и кокосово мляко,което е течно.
В съставките на едното ми мляко за почерняване има точно кокосово масло  Peace
Ще опитм обаче и нещо друго:

Освен това в Индия трика за постигане на обемна, гъста, блестяща коса е кокосовото масло. То също е чудесно и за подсилване на изтъняла коса. Жените в Индия си правят масаж на скалпа със затоплено кокосово масло веднъж седмично. Загрявайте малко масло в купа и си правете масаж на скалпа веднъж седмично. Преспивайте с маслото в косата и го измивайте чак на сутринта! То ще помогне да се запечата епидермиса и да изчезнат цъфтежите на косата, да не споменаваме, че ще направи косата ви гъста и здрава.

# 52
  • Мнения: 329
froda ,май ще си взема и на косата да си цапам. smile3508

# 53
  • София
  • Мнения: 105
Браво, много добро ще се окаже това кокосово масло! Остава и да го намерим!

# 54
  • Мнения: 758
Браво, много добро ще се окаже това кокосово масло! Остава и да го намерим!
и аз мислех да напиша за него,мисля че ще е добро за тази цел!
купува се от аптеките за около  2 лева! Peace

# 55
  • Мнения: 329
SLADYR4E,ти си купуваш това масло,което Кalaka ли показа?

# 56
  • Мнения: 758
не аз говорих за кокосвото масло на икаров!мен мн ми харесва!
на листочката за него пише,че може да се добавя към лосиони за почерняване и т.н!

# 57
  • Мнения: 329
SLADYR4E ,благодаря  bouquet

# 58
  • Мнения: 164
Подкрепям предложението за : Какаово и кокосово масло.
Една приятелка се маже  и има страхотен тен , само за 2-3 дена  Peace

А от къде го е купила, защото до колкото разбирам момичетата проявили интерес изпитват затруднение с намирането му? Лесно ли е за нанасяне, като 'крем' ли се продава или е в твърдо състояние?
Доколкото разбрах от моя верен приятел google Simple Smile има кокосово масло,което е в твърдо състояние и кокосово мляко,което е течно.
В съставките на едното ми мляко за почерняване има точно кокосово масло  Peace
Ще опитм обаче и нещо друго:

Освен това в Индия трика за постигане на обемна, гъста, блестяща коса е кокосовото масло. То също е чудесно и за подсилване на изтъняла коса. Жените в Индия си правят масаж на скалпа със затоплено кокосово масло веднъж седмично. Загрявайте малко масло в купа и си правете масаж на скалпа веднъж седмично. Преспивайте с маслото в косата и го измивайте чак на сутринта! То ще помогне да се запечата епидермиса и да изчезнат цъфтежите на косата, да не споменаваме, че ще направи косата ви гъста и здрава.

за кокосовото масло е ясно-има го почти на всяка аптека,но КАКАОВОТО не се намира.Що се отнася за употребата на кокосовото масло върху косата ефект наистина има,косата е мекичка и блестяща.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 289
Ето какво намерих аз за какаовото масло:
1  това

2
3

      Кокосово масло:
1
2
3

Общи условия

Активация на акаунт