62 Луни около Юпитер - нова американска тема

  • 26 725
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 783
И в Щатите нещата са постигани от хората, не от нещо друго. Защо там работи, а тук не?
Когато много се отчая, и аз този въпрос си задавам и ми става малко по-добре и надеждно. Скоро една американска приятелка ми каза, как като била малка имало някаква кампания насочена към децата с филмчета и не знам си какво ги учели и децата почнали да правят забележки на родителите си за не помня точно какво и как сега това се е превърнало в обществена норма вече. Мисълта ѝ беше, че от децата трябва да се започне с каквито искаш обществени кампании.

# 31
  • Мнения: 384


MVK за плантини ли става дума? Ние ги правим по няколко различни начина, но първо трябва да кажеш какви точно си взела - меки или твърди, черни или жълти?


Атти точно за тези, досега никога не бях купувала и естествено и не знам как да ги приготвям
Твърди са и повечко клонят към зеленикави на цвят
 Момичета за рекламите не ми се иска да коментирам, то не че американските са кои знае какви, дори може и да не разбереш за какво става дума.
Дори сама за себе си не съм решила къде ми е по- добре, но в повечето случаи за размисли надделява САЩ. После като говоря по телефона и ми стане ясно , че баба няма да живее повече от 5-6 месеца си викам " мамка му какво правя тук". Ама то със счупен крак време много за размисли. Вече не съм в гипс но не ми дават да стъпвам на крака си поне още 2 седмици #Cussing outИз дивях и подивях в къщи
Лек ден от мен

# 32
  • Мнения: 7 091
Ами, от хората, Мисис.. Тия с излъганите надежди, ниските очаквания, липсата на волята и разбирането, че проблемите винаги са нечии други, а вината никога собствена.

Е, по-точно от това здраве му кажи!
Биз, хубави са тези работи за кампаниите насочени към децата и "хората",от които зависи в БГ това много добре го разбират, иначе нямаше телевизията, вестниците и образованието да са в това състояние. Не е лесно да промиеш мозъците на толкова народ, за да смятат например подобни реклами за нормални, че и да ги харесват ( прочетохте ли коментарите?), ама явно работи.

# 33
  • Мнения: 1 800
Биз,  и аз не го виждам. И какво значи зависи от хората? На хората нито им пука, нито имат самосъзнанието...Т.е. на приказки звучи добре, но какво от това.


И аз мисля така.

Няма начин децата да го научат, след като на никой или почти никой възрастен не му пука.

В блока където баща ми живее винаги е имало проблеми с чистотата, счупени крушки, графити и т.н. Само да добавя, че блока е строен от завода, в който всички са работели и всички се познават, няма никой случаен от улицата  да живее там. Та.. нашия съсед - пенсионер на 60 г, всяка сутрин преди да отиде на кафе, прави оборка на входа ( и всяка вечер е същата мизерия) и вместо да си замълчат останалите или да му благодарят, му се подиграват и го наричат "боклукчията на блока" Rolling Eyes...и де да бяха живущите само в този блок...

Не знам дали някой гледа Слави на 2 Юни, но беше хубаво предаване със сценаристите и обсъждаха какво е да си патриот на днешно време и един от тях каза, че спазването на законите, пазенето на чистота и тн е днешния еквивалент на революционерите от едно време... само се бием в гърдите за историята ни, нищо, ама нищо не е останало от самосъзнанието от онова време ..

Според мен поколения трябва да си отидат, преди да се види промяна. Само като се сетя, че сме единствени от бившите комунистически държави с неотворени досиета, ами как да ги отворят като голяма част от тях още командват парада и как да станат промени като на тях не им пука и само мислят за пари... ох, злоба, яд и срам ме хваща само като се сетя как се краде от тези еврофондове и да ви кажа честно предпочитам тукашните да не знаят къде е Б-я, отколкото да ни знаят с простотия,мизерия, корупция и беззаконие...

Тази реклама за мастиката е  Sick + 90% от останалите. Много сконфузено ми беше да гледаме нещо с баща ми по тв и да я пуснат тази реклама  то и другата за карнобатската е същия отврат...какви болни, безвкусни и без капчица талант мозъци ги измислят....

Атти, намери ли гювеч? Давай да мислим рецепти, че тези дни съм се раз готвила Laughing

Стелаарс, децата ти са големи кукли Heart Eyes, а ти си мацка и половина!

# 34
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Стела, големи сладурани!!! Аз успях да хвана снимките. Честит апарат.

MVK , аз плантаните съм ги яла в една приятелка, на която мъжът и е от Африка. Пържат ги и имат вкус на пържени картофи. Стискай зъби, малко остана.

По повод спазването на закона - снощи водих децата в един парк с приятелка и нейните деца. Едното момиченце беше със счупена ръка и за беля пред очите ни я блъсна колоездач. После се обяснявахме с Мони защо човек трябва винаги да спазва правила и закони, най-малкото напр. да се движиш вдясно и че свобода и демокрация са следствие на спазване на законите и отговорност от страна на хората. На въпроса му защо в БГ не е като тук ми беше много трудно да отговоря.

# 35
  • У дома
  • Мнения: 1 741
http://www.healthfreedomexpo.com/chicago/speakers/friday.php това е за тези, които са в Чикаго. Аз ще се опитам да отида в събота. Експо за здравето.
Аз искам да си видя аурата Simple Smile
Ще има лекции за ваксините и много др.

# 36
  • Мнения: 2 257
Какви са тез луни и тез планети, не знам, обаче българските Луни (бая се чудих с онази певачка ЛУна ли ни асоциира MrsG Shocked), с които имахме честта да се срещнем са невероятни наживо! И майките, и децата! Снимките нищо не показват, да ги видите в ефир какви са само... Grinning Девойките бяха кротки, мили, гласът им почти не се чу, докато Ноли и Антъни са си лика прилика, луди глави с 9 месеца разлика. Wink Големи скици бяха всички, но не може да се разкаже, трябва да се види наживо. Снимки, ако искат, да покажат Дженна, Агент и Пингвин, техните са чудни, моите бяха стрелнати между другото, докато удържах Антъни и не са кой знае какво. Снощи пък купонясахме едно хубаво без децата в един клуб - абе, какво да ви кажа - имаше едно анимационно филмче навремето и един ескимос казваше "аз доволен" Grinning

Иначе на мен лично престоят тук ми идва нанагорно - много посетители, гости, идват един през друг, някои с покана, други без, застъпват се гостите, у нас е върволица, но важното е, че Антъни е щастлив, доволен и безкрайно усмихнат в компанията на българските си приятели и роднини. Аз съм изтощена от непрекъснатите визити, но пък е хубаво, когато хората идват с добра нагласа и чувство.

Изобщо не ми остава време за форум и съвсем не знам какво става, но се надявам всички тук да сте ОК и нещата да вървят правилно.

# 37
  • Мнения: 8 163
Ооо, Джи, ти си попаднала в роднинско-приятелската центрофуга! От гости на гости, от маса на маса ... до пълно умопомрачение.  nuts Лудницата трябва да се е одесеторила заради Антъни. Браво на него, че така удържа на натиска   Hands Clap

Айде бе, моля ви, дайте снимки! И ако може да не хитвате делита 20 мин по-късно, та и аз да сваря да ги видя тоз път...

Рекламата ще гледам довечера. Ако е една с няк'ва кака, дето се дупи пред един хладилник (виждала съм я по бТВ), отговаря на манталитета и въжделенията на средностатистическия българин, за съжаление. Ако е някоя нова подобна простотия, няма да се изненадам, щото ще е плод на същия маркетинг.

# 38
  • Мнения: 7 091
И за да не се чудите защо рекламата с мацките върви необезпокоявано по БГ телевизия, може да надникнете тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308948.0;all

Успях да чуя от устата на жена, че те видиш ли жените дето били жертва на сексуален тормоз си били виновни, щото си го били търсели.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 436
Тандури, не се връзвай. Същата дама в съседната тема каза, че й липсват подсвиркванията в БГ Whistling

MВК, имаше една тема в готварския наскоро за печени банани със сметана - с плантани ще стане. Аз също съм ги яла пържени, но на мен ми приличаха на пържени тиквички на вкус.

ирка, твоите хора след малко си идват, гледам   Grinning

Дайте снимки де  Crazy

# 40
  • Мнения: 7 091
Тандури, не се връзвай. Същата дама в съседната тема каза, че й липсват подсвиркванията в БГ Whistling

Коя от всичките, че те не са една и две.  ooooh!

# 41
  • Мнения: 98
момичета, благодаря за милите думи  bouquet
гледах мача досега Simple Smile, не мислех, че братушките ще паднат толкова лошо.
за соята (на гранули) да попитам пак, знае ли някой къде да я търся?

# 42
# 43
  • Мнения: 384
Juturna , ще пусна търсачката . Мерси много
Абе, и пържени ще ги ядем няма да ги хвърлим Laughing

# 44
  • usa
  • Мнения: 2 113
мен ме нямаше известно време, понатрупали сте мат`риал за четене, но преди да го отментна, нали съм си проклета, да се заям по въпроса за заглавието - луните на юпитер не бяха ли 63  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт