Зле прикрито превъзходство

  • 3 889
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 335
"Ich bin schwul – und das ist auch gut so!"
Това е пълната фраза. Разбирай, както искаш.

Всъщност - това е:

http://www.youtube.com/watch?v=g9VdhGr4pUc

За да приключа по въпроса:
Аз коментирах не пълната му фраза. А начина, по който човекът цяла книга издал, без формално тя да може да се нарече "парадиране", поне по първата страница.

Долу на корицата може би пише нещо в смисъл, че това е автобиографична книга за живота на един хомосексуалист - не виждам буквичките, защото са дребни, няма да си купя и книгата, за да проверя  Laughing

Но това, което казват хората с нормална сексуална ориентация е:
Едно многоточие може да свърши по-добра работа, отколкото гол задник с пера на площада.

Въпросът е, че и тениските с уж спорните надписи, и парадите, и ТВ-кампаниите на някакви хора там за натякване на това с кого се чукат, се плащат от едни и същи пари.
В случая явно няма истински хомосексуалисти - да проявят творчество.
И кампанията я правят по спешност само наличните педерасти, които са притиснати от сроковете за усвояването на тези пари.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Но съм съгласна, че подобна нагласа на превъзходство " говори си, не ми пречиш" е мн. често срещана и малко хора се замислят. Сигурно не е чак толкова зле прикрито, знам ли.

Всъщнот напълно нормална човешка нагласа да се оценява според другарчето 24/7. Хората ще се замислят, ако има проблем - а, има ли? Има, когато оценката клони към силно незадоволителна - от вън /"те ни викат педераси!"/ и от вътре /"ах, ама ние сме толкова толерантни!"/.

# 77
  • Мнения: 197
Аз пък мисля, че изкуствено се насажда проблемът. Правят цирк по много добър сценарий,  надуват балона, а същевременно кой знае какви далаверки се прикриват.В крайна сметка , за да обичаш не е необходимо да превъзхождаш или да те превъзхождат. Просто любов и толкова.
Пък това, че хомосексуалните не могат да раждат и че е противоестествено-ми това е един естествен механизъм да се регулира числеността на населението (дали всъщност е естествен newsm78).

# 78
  • Мнения: 1 517
Може и да е. Ако са свестни що да не си осиновят детенце. Примерно.

Темата не беше за хомосексуалистите.

Общи условия

Активация на акаунт