УЧИЛИЩЕ ЗА ФОТОШОП (19)

  • 18 545
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 893
Лекси да права си,сега като се загледах Thinking ама пусто исках нещо различно от квадрат да направя  Joy
твоите са станали страхотни!  Peace особено ми харесва обаче на третата как изглеждат на пръв поглед две различни снимки Peace

# 31
  • Мнения: 3 595
Е, тук не съм влизала от година и половина! Вержи прекрасна е благодаря  Hug Бях забравила за красотите, трябва да стана по-редовна  Mr. Green

Разгледах последните творения страхотни са! Hug

# 32
  • Мнения: 2 631
вержи и аз благодаря, страхотна е, не я махай  Hug

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Млечко-не ми харесват тези капки.Иначе и рамката и ти сте един път Hug
Нищо не разбираш  Crossing Arms Това е една русалка, в която се разбиват морските вълни....цццц, как без капки това ще стане  newsm78

Лекси, Вирджи - браво   bouquet

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 316
Stasy, харесва ми, с изключение на надписа. Peace
Virginity, наистина изглежда малко претрупано и ако я направиш квадратна, както ти предлага Лекси, може би ще изглежда още по-добре. Peace
Лекси, колажчето и така ми харесва, но с другото небе ми е по-присърце.  Hug За рамките - супер са, особено втората.

# 35
  • Мнения: 307
mle4ko - а капките как си ги направила? Четка ли е или...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето и едно нещо от мен! Не гледайте снимките, че част от тях ще ги сменям!
Нещо ми се струва ,че трябва да добавя още или  пък да сменя?... Mr. Green


Лекси, предишната морска с многото неща ми по-харесва! Но и така е пИрфектна!

Virginity, много е свежа!Бравооо!

Млечко, за скакви капки говорите? newsm78 Аз никъде не виждам капки...


Дружба 1,2 какво ще парвим за утре- Езерото или Борисовта???
Визирам Писанка, Зайка Байка и който още е от Дружба или пък му се разходжа! Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 172
Лекси, рамките са невероятни. Наистина изчистени и веднага ти хващат окото.  Peace

muzka, на мен много ми харесва. Само фона нещо не ми хваща окото.  Thinking

Virginity, на мен също много ми харесва твоята рамка. Но и аз съм да има малко пространство, макар и при мен често да се случва да няма.  ooooh!

Благодаря и за разясненията относно ваденето на рамките. За съжаление моите повечето са или квадратни с размери 10 х 10 см или 15 х 10. Сега сигурно няма да мога да ги извадя.  Confused

# 38
  • Мнения: 451
Virginity   Браво ,много ми харесва   bouquet

Лекси   Предния вариант на колажчето по ми допада  PeaceИначе следващата е точно по мой вкус  Hug

muzka   Според мен ако смениш фона със нещо по ярко ще стане по добре,може би нещо червено  newsm78  Peace Иначе ми харесва   Hug

А за утре по принцип го дават да вали  newsm78 Ако искате на езерото ,че ако е жега пък докато идем и се върнем от Борисовата ще се опечем  #Cussing out
Та аз съм за езерото 9-9:30 на площадката на езерото  зад спирката  ако искате  Peace
А зайка-байка се спотайва нещо за срещата  Simple Smile




# 39
  • София
  • Мнения: 1 456
Добрее...смених фона!
Ето двата варианта.
http://images.muzka1.multiply.com/image/2/photos/10/600x600/47/P … amp;nmid=66599275

http://images.muzka1.multiply.com/image/2/photos/10/600x600/48/P … amp;nmid=66599275

Писанке
аз съм за! 9,30 на езерото. Ще ме познаеш ли или да нося бяла роза.... Joy

Зайке, а теб как щете познаем.... Писанка си спомням, че къдрава коса даде за ориентир.
Мен много лесно ще ме разпознаете.
Руса, тичаща и викаща, с огромна усмивка и горда походка!!!! bowuu

Всеки друг да се чувства поканен, нали така?!

# 40
  • Мнения: 451
Мисля че ще се познаем ,а аз Зайка Байка няма да я сбъркам .
Иначе и аз съм от викащите най вече "София,София.............."  Joy
Само да не вали  newsm78

червеното ми харесва  Peace


http://stefkova.multiply.com/photos/album/1/Sofias_frames#74

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
mle4ko - а капките как си ги направила? Четка ли е или...
Не е четка, а е елемент  Wink

# 42
  • Варна
  • Мнения: 893
muzka
Pisana си пада по ярките цветове,нея я разбрахме Wink на мен пък със жълтото ми харесва повече Mr. Green ама аз съм по пастелните цветове  Mr. Green абе общо взето въпрос на вкус,трябва сама да решиш май  Laughing
между другото последната рамка е много сладка писанке!

# 43
  • Мнения: 172
Момичета, много от линковете с уроците в началото на темата не са активни или не отварят това, което трябва да е урок. Не се оплаквам, просто споменавам. Днес исках да прочета урок за състаряване на снимка и да се опитам да го приложа, но такъв урок няма.  Confused
Някой, ако може да ми помогне.  Praynig

muzka, на мен ми харесва с жълтия фон.  Peace

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 2 350


После ще коментирам, че сега излизаме..


Момичета, много от линковете с уроците в началото на темата не са активни или не отварят това, което трябва да е урок. Не се оплаквам, просто споменавам. Днес исках да прочета урок за състаряване на снимка и да се опитам да го приложа, но такъв урок няма.  Confused
Някой, ако може да ми помогне.  Praynig

На мен и двата урока на ани за състаряване на снимка ми се отварят коректно от първа страница, незнам ти кой урок пробваш  newsm78

http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/65
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/66

Общи условия

Активация на акаунт