Евтина борса за строителни материали в София?

  • 13 620
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Здравейте! Предварително се извинявам ако е пускана подобна тема, но нямам време да търся.. Та, питането ми е откъде мога да си купя на прилични цени плочки, теракол, замазка, ламинат и прочие в рамките на София? По принцип живеем в Обеля, но няма проблем къде ще е борсата Wink

# 1
  • Мнения: 263
Ако има подобна тема - ще съм доволна и на линк Wink  Hug

# 2
  • Мнения: 60
ние купувахме теракол, цимент, фугираща смес от от борсата на гара Пионер, ама защото ни беше много близо, незнам дали е точно евтина newsm78

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сточна гара, гара Пионер, понякога и Метро изнанадват приятно.

# 4
  • Мнения: 263
Къде е гара Пионер?    bouquet

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
Заповядай, там има доста фирми.

# 6
  • Мнения: 606
В долния край на Симеоновско шосе. Има една гадна стърчаща влакова релса и отбивка към Дианабад.

# 7
  • Мнения: 192
Едно от най евтините места е борса "Ангро" на новия път за Обеля и Сливница.

# 8
  • Мнения: 263
Едно от най евтините места е борса "Ангро" на новия път за Обеля и Сливница.

А къде е това? Аз живея в Обеля  Hug

# 9
  • Мнения: 721
Има един магазин, който винаги ми се е струвал скъп, но всъщност не е и пазарувахме от него - Баумит (май се казваше), но е точно до Практикер в Младост. Наистина продават на много ниски цени. Не знам дали там има ламинат и плочки, но строителни материали продават. От Практикер си купихме ламинат на промоция - 17лв, но трябва да кажа, че е много здрав и съм изключително доволна.

# 10
  • Мнения: 60
В долния край на Симеоновско шосе. Има една гадна стърчаща влакова релса и отбивка към Дианабад.
и още един маркер за местоположението - по пътя на рейс 94

# 11
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Едно от най евтините места е борса "Ангро" на новия път за Обеля и Сливница.

А къде е това? Аз живея в Обеля  Hug
От Обеля като се движиш по посока Люлин, подминаваш ХИТ и ПРАКТИКЕР и на кръстовището със Сливница склада се пада вдясно, на самото кръстовище.

Общи условия

Активация на акаунт