А фенове на Ben 10 има ли?

  • 33 229
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Момичета, ние отдавна имаме този часовник и някои от героите. Купувахме ги от Марсел Тойс.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 00:07 от Melany

# 16
  • Варна
  • Мнения: 261
Има,има.И моят син е от феновете и ми се струва още малък за това,ама........Часовника и още някакви играчки купихме от могазинче за 1 лв.Вярно,китайски боклуци са,обаче малкият как се радва...Аз дори си й нямах представа,че има такива неща,обаче той само като ги видя и веднага се примоли да ги купим.Нямаше как да му откажа и естествено се обзаведе с тях.

# 17
  • Мнения: 786
Джуманджи, ако ми обясниш по-подробно как се казва магазина във Варна и къде по-конкретно да го търся, още утре хващам влака за там  Mr. Green
Все още нямаме Омнитрикс, но си намерихме турска блузка само за 6 и 50 с Бен Тен. Освен това, новите Чийтос са с капачки на Бен. Не смятам увлечението му за глупаво, въпреки че всяко негово такова ми бърка яко в джоба. И за него моите увлечения са със сигурност глупави, но той не се опитва да се бори с тях. А и след като мога да го направя щастлив, и аз съм такава  Sunglasses
Даваха го по Нова, да, но беше кратко. Малкия беше безумно щастлив, една сутрин щракнахме ТВто, както всяка друга, и ооо - Бен!!! Изхвърча от леглото Laughing. Дано скоро има продължения!

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 14:01 от elin_a

# 18
  • Мнения: 786
Момичета, ние отдавна имаме този часовник и някои от героите. Купувахме ги от Марсел Тойс.
Интернет магазина? БГ? `Щото съм търсила там, сега пак погледнах - нищо не излиза  newsm78

# 19
  • Мнения: 786
Гери, хич не ти е малък сина, таман мъж за игра си е  Party Уфф, дано и ние да намерим скоро, пък било то и в магазин за левче, че положението е нетърпимо от месеци, толкова го иска милия  ooooh!
Ето какво излезе за промоцията на Чийтос, обаче нашите не изглеждат точно така, с външна лепенка са с Бен, като тези през лятото, които бяха с татуировки:
http://www.cheetos.in/bento.aspx

# 20
  • Мнения: 85
Момичета, ние отдавна имаме този часовник и някои от героите. Купувахме ги от Марсел Тойс.
Интернет магазина? БГ? `Щото съм търсила там, сега пак погледнах - нищо не излиза  newsm78

Не, от магазините. Сайтът му не е добър. Не го гледай.

# 21
  • Мнения: 577
Момичета, и аз се пека на вашия огън с Бен 10 и Соник.
Моля ви за помощ-търсим да си закупим часовника на Бен 10 и костюм на Соник  Crazy
Ако някой е от Пловдив и има инфо ще е супер.Но и  София  ме устройва----само малко по-подробен адрес.   Tired
Обясни ми моя хубавец--,че ще пише на дядо Коледа-той може всичко!!!Къде сме септември-къде е Коледа  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 22
  • Мнения: 786
Не се притеснявай, мойто зверче от януари си избира за Дядо Коледа  Laughing Hug

# 23
  • Мнения: 577
svetosvlad,може ли да те помоля отново за линка? Това не се отваря.....
Благодаря предварително.  Peace

# 24
  • Мнения: 421
Момичета, и аз се пека на вашия огън с Бен 10 и Соник.
Моля ви за помощ-търсим да си закупим часовника на Бен 10 и костюм на Соник  Crazy
Ако някой е от Пловдив и има инфо ще е супер.Но и  София  ме устройва----само малко по-подробен адрес.   Tired
Обясни ми моя хубавец--,че ще пише на дядо Коледа-той може всичко!!!Къде сме септември-къде е Коледа  ooooh!  ooooh!  ooooh!

часовника го взехме,но според мен е голяма простотия.свети в зелено,и излизат някви три,четири картинки и туи то Peace

# 25
  • Мнения: 250
Момичета, някоя от вас наясно ли е относно тасовете, които са падат от снакса Читос, май и в някой чипс, имало албум и т.н. Това ми го разказа снощи малкия, информирал се е от детската градина и днес ще търсим Читос.

# 26
  • Мнения: 497
И ние сме фенове на Бен 10. Даже специално раница за първия учебен ден му поръчвах от e-bay. Купих му от тук някакъв часовник, светещ, за 5 лв , ама той не искал такъв ами някакъв друг. Иначе редовно си купува гризки и чипс с капачки. Вече доста е понасъбрал. А на опаковката на чипса пише , че албумите могат да се вземат от магазини и че може да се спечели часовник , ама където сме попитали не са получавали.

# 27
# 28
  • Мнения: 4
Дами,  Омнитрикса на Бен Тен ще намерите в този магазин:
http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … ;products_id=3582
има и ВИДЕО

А часовника с дисковете можете да видите тук:
http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … ;products_id=3581
 Peace

# 29
  • Мнения: 577
 Rolling Eyes Поръчахме го ние+7 лева доставка/май толкова беше/.Като дойде ще ви пиша за какво става въпрос.Хич не ни беше времето 40....и няколко лева за часовника на Бенчо...ама какво да се прави нали е на мама слънчицето и,като знам как ще му грейне усмивката.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт