Какво ползвате за измиване на лицето?

  • 6 454
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 375
Аз категорично не мога да използвам един и същи продукт 2х! newsm56
В момента редувам пяната за лице на Суис Формула -много хубаво почиства, дори грима на очите, един гел за смесена кожа на Herba -Clear line и гел-ексфолианта на Елеа-зеленият.
Отделно очите с тампонче с водата на Виши. newsm03

# 16
  • София
  • Мнения: 9 375
Скоро си взех на Garnier - Pure Zone, но не съм доволна - излязоха ми лишеи по кожата, може би защото има алкохол в гела
Тази серия по начало е за младежка, склонна към акне кожа. Пуберитетска серия с две думи казано. Laughing
Алкохолът, като съставка в голяма част от козметиката за млада кожа, а и не само, е много агресивна към кожата и след като ти причинява лишеи, категорично трябва да го избягваш. Naughty newsm11

# 17
  • Мнения: 8 505
Само гел за лице.Сменям го всеки път,за да не ми привиква кожата към определен вид.Това е моята тайничка Wink

# 18
  • In transit
  • Мнения: 11 664
Страшно съм доволна от козметиката на RoC. От 2 месеца ползвам серията Purif AF+ измиващ гел и коригираща емулция  за мазна кожа и резултата е невероятен. Няма вече черни точки и гадните комедони изчезнаха. Мисля да си пробвам и хидратиращата серия.

# 19
  • Мнения: 588
Аз използвам почистващия гел на Гарние, много ми харесва как изстудява лицето.

# 20
  • Мнения: 539
Скоро си взех на Garnier - Pure Zone, но не съм доволна - излязоха ми лишеи по кожата, може би защото има алкохол в гела
Тази серия по начало е за младежка, склонна към акне кожа. Пуберитетска серия с две думи казано. Laughing
Алкохолът, като съставка в голяма част от козметиката за млада кожа, а и не само, е много агресивна към кожата и след като ти причинява лишеи, категорично трябва да го избягваш. Naughty newsm11

Мойта кожа е смесена, а и ми излизат пъпки често #2gunfire
Не очаквах чак толкова да не ми понесе, но явно по-добре да си купя нещо по-скъпичко от аптеката, но не повече от 20 -25 лв. и по възможност с пилинг частици, че се беля често. Абе малък ужас #Crazy И аз приемам предложения за подходящ продукт? Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В момента измиващия гел за лице на J&J.
На мен лично ми действа добре, защото имам много чувствителна и суха кожа, която от най-лекото дразнене се зачервява ужасно и ставам на червени петна.
Та този гел е без сапун, но се пени. Няма гранулки в него за пилинг ефект, не мирише на нищо - това също е добре за моята кожа. Просто измиващ гел. Доволна съм - лицето ми не става на лишеи.
Но като ми свърши ще го сменя с нещо по-класно Laughing.

Аз също съм го ползвала и съм много доволна.
Почиства и измива, дори силен грим.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 277
Мойта кожа е смесена, а и ми излизат пъпки често #2gunfire
Не очаквах чак толкова да не ми понесе, но явно по-добре да си купя нещо по-скъпичко от аптеката, но не повече от 20 -25 лв. и по възможност с пилинг частици, че се беля често. Абе малък ужас #Crazy И аз приемам предложения за подходящ продукт? Simple Smile
Цитат

Аз съм с кожа като твоята, ползвам единствено гел на Ла Рош Позей, Ефаклер К е серията, не помня колко струваше, но мисля че беше под 20 лева, медицинска козметика е и в сравнение с Виши си струва пъти повече парите, а и доста дълго време можеш да го използваш.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 375
Мойта кожа е смесена, а и ми излизат пъпки често #2gunfire
Не очаквах чак толкова да не ми понесе, но явно по-добре да си купя нещо по-скъпичко от аптеката, но не повече от 20 -25 лв. и по възможност с пилинг частици, че се беля често. Абе малък ужас #Crazy И аз приемам предложения за подходящ продукт? Simple Smile
Момичетата по-горе похвалиха Рок. Аз също се присъединявам към хубавите мнения за него.  Simple Smile
Рок е медицинска некомедогенна хипоалергенна козметика.
Ако си решила наистина да инвестираш повечко парички, това е добър избор.
Ла Рош Позе -също. Aven-също. В аптеките.

Има добри продукти и на БГ фирми, не толкова скъпи. Българска роза-Карлово, Елеа, Регал и др.
Просто трябва да си избереш подходящият продукт за смесена кожа, без съдържание на алкохол в нея.

Това, че кожата ти се бели, може да означава, че е дехидратирана, или просто раздразнена.
По-внимателно с пилинга, може да влоши нещата. Само 1-2 в седмицата.
Вземи си някоя хидратираща маска. Simple Smile
Успех! newsm10

# 24
  • София
  • Мнения: 10 285
Май само аз си ползвам един и същи гел за измиване и съм изключително доволна.... въпросния гел е на Авен с Колд крем, а кожата ми е изключително чуствителна и малко продукти ми действат добре  newsm10

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Май само аз си ползвам един и същи гел за измиване и съм изключително доволна.... въпросния гел е на Авен с Колд крем, а кожата ми е изключително чуствителна и малко продукти ми действат добре  newsm10
Не си само ти Mr. Green
И аз се придържам към едни и същи гелове за миене на лице и къпане - Колд крем на Авен и Сенсибио Д. С. на Биодерма. Прекрасна и сравнително достъпна като цена козметика, която не съдържа парфюми, сапун и алкохол. Сапунът е почти толкова вреден за кожата, колкото и алкохолът, а ако кожата е чувствителна, то по-.добре е да й бъдат спестени и аромати и оцветители.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 285
И аз се придържам към едни и същи гелове за миене на лице и къпане - Колд крем на Авен и Сенсибио Д. С. на Биодерма.
A... Сенсибио Д. С не съм пробвала... ама онзи ден си взех от голямата 400мл. разфасовка на Авен, та чак като я свърша ще взема да пробвам и този на Биодерма.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз се придържам към едни и същи гелове за миене на лице и къпане - Колд крем на Авен и Сенсибио Д. С. на Биодерма.
A... Сенсибио Д. С не съм пробвала... ама онзи ден си взех от голямата 400мл. разфасовка на Авен, та чак като я свърша ще взема да пробвам и този на Биодерма.
И аз такава опаковка - от 400 мл, ползвам в момента. Много е удобна, че е с помпичка Simple Smile
А за Сенсибио-то - с подобен ефект е, а нали непрекъснато се говори за това, че е добре да се сменят през известен период от време козметичните продукти, да не привиква, съответно да не се алергизира кожата. Та - аз ги редувам, пък тя, кожата, нека си "мисли", че всеки път нещо различно й предлагам Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 786
Аз ползвам Tonic Express на Clarins и съм супер доволна Simple Smile
Кожата ми е суха и чувствителна и този тоник ми действа страхотно.

# 29
  • Мнения: 5 539
Айде и аз в отбора на Ейвън Joy Ползвам някакъв почистващ крем, който върви с хидростягащия крем и съответния лосион.
Учдващо е, но съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт