Какво ползвате за измиване на лицето?

  • 6 449
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 374
Аз пък ползвам една микрофибърна кърпа за лице. Преди години една жена ги предлагаше "от врата на врата". Австрийска е, и съм невероятно доволна. Сваля грим и лицето ми е като полирано.
И какво ще е туй чудо на природата?
Без гел, вода, мляко? Thinking

# 46
  • sofia
  • Мнения: 1 606
От сума си време вече използвам един гел-пяна на Freeman с боровинки и съм безкрайно доволна.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз ползвам гела на Гарние.  smile3521

# 48
  • Мнения: 5 647
Аз ползвам измиващите гелове на Ейвън и съм доволна.
Обикновено ги редувам, те често ги сменят така че всеки път си взимам различен.
Най-много съм доволна от сериите с маслината и бял чай, но са по-скъпички от другите.

В момента и аз се мия с тях. Много съм доволна. Почистват идеално лицето и най-важното не ми излизат пъпки. До сега бях много скехтично настроена към Ейвън, но вече се убедих, че козметиката им е качествена. Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 3 597
Аз пък ползвам една микрофибърна кърпа за лице. Преди години една жена ги предлагаше "от врата на врата". Австрийска е, и съм невероятно доволна. Сваля грим и лицето ми е като полирано.
И какво ще е туй чудо на природата?
Без гел, вода, мляко? Thinking

И аз така реагирах, но е наистина невероятно. Едно такова никакво, парцалче.

# 50
  • София
  • Мнения: 9 374
Кажи нещо повече за него.
Мокри ли се нещо? Как?  newsm78

# 51
  • Мнения: 3 562
И аз съм в групата на AVON - измиващ гел  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 3 597
Кажи нещо повече за него.
Мокри ли се нещо? Как?  newsm78

Мокри се. Използва се само чиста вода и лицето се бърше. Всичко спирала, руж, червило остават на него без да се размазва. Накрая се наплискам и ... готово. Пере се с тоалетен сапун.

# 53
  • Мнения: 3 777
Аса, сега има ли такива кърпи?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Преди три дни си купих измиващата серия на "Елеа" (зелената - която е за смесена до мазна кожа) - много съм доволна! Съдържа тоалетно мляко, измиващ гел и тоник с матиращ ефект. Много добре ми повлия на кожата - дори ми се струва (дано да е наистина!), че петната по лицето ми понамаляха (не пише да има избелващ ефект, но знае ли човек?!).

# 55
  • София
  • Мнения: 3 597
О, Слънце, тази жена мина само веднъж през службата. Някой беше споменал за такива кърпи в магазин на ТСМ. Ако може да даде повече инфо, къде и колко струва, аз бих си взела още. Имам спомен, че беше доста висока цена като за "парцалче".

# 56
  • Мнения: 830
Момичета , кажете ми какво правите по средата на деня , ако тряба да почистите лицето ?!
Например в 12 , 12.30 , току-що се връщате от разходка с детето / децата , и се чувствате ( а то си е и така де ! ) потни и прашни , лицето леко омазнено ....
Какво правите ? Само едно минаване с тоник ли , ами после крем слагате ли , или измиване с гел ( по-драстично сякаш и не се ли пресушава кожата ... ) , тоалетно мляко ли , влажни кърпички ли ?
Да приемем че кожата е без make - up , да речем , само червило и спирала .
Е ?   

# 57
  • Мнения: 1 313
мокрите кърпички за лице вършат чудесна работа през деня

# 58
  • София
  • Мнения: 3 328
Тоалетно мляко и памучно тампонче Laughing

Общи условия

Активация на акаунт