Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юни 2008, 14:02 ч.

Слънце лятно напича, а СВИщовлийче на море ще тича

• 10 995
  • 286
  •   1
Отговори

ето ни и нас:         
Михаела Ив.- Янислав
         sisi miami- Рая   
     mama mima- Калоян , Димана  
        T i T-Явор 
            rummi pl-     -Лили ,Виктория
       Нимфетка- Александър
        Благовеста-Ралица   
     dididi- Иван  smile3504
        радос- Деян
        slaveto- Ивайла
         Аз съм си(irelena)- Йоанна
        Габинки- Дими 
       didish-Мариян
         bicharraca-
       mama vili- Александра , Белослава
          Петя Петрова - Георги ,Иван
       ttedi 80- Криси,Дани
      MayaPetrova- Леда   
  gerrita- Борислав
  zorata- Маюш smile3504
     ianushkaa- Вилияна
  n alex76smile3504
 ferarra- Вики
Имаме си три
За Свищов http://svishtov.start.bg/

# 1
  • SVI
пу-пу първа Laughing
Мише, много хубава е новата ни темичка  bouquet

# 2
  • Свищов
 Hug Hug Hug
Браво на новата тема!!!!!
Мише,много хубава тема си ни спретнала!!!!
Аз се записвам с радост в нея..........
 newsm74

# 3
dididi,честити розови гащи! stork-girl
Аз в сряда ходих при д-р Маринов.Досега съм качила 5 кг.Да се надяваме на 16.07. да разберем цвета на гащичките. Praynig
Михаела Ив., много сладурско оформление! newsm10

# 4
Много весела темичка  Party Ние тази година рано-рано ходихме на моренце и планина и сега ще гледаме как града се изпразва.  n_alex76 и аз ходя при д-р Маринов  Laughing. dididi, теб май те познавам от Диванетата, или греша  Peace Чао, чао

# 5
  • България, Велико Търново
Ето ни и нас в новата темичка  Simple Smile БРАВО МИШЕ  smile3501 СУПЕР Е  smile3521

# 6
  • Свищов
 Peace запис

Миша супер темичка  newsm10

Явор снощи пак повърна два пъти  Confused и ака веднъж рядко,взехме го при нас на спалнята и резелтута е че той се мята и шири в средата а ние в двата края сврени  Tired така ме боли кръста.Най гадното е че и на мен и на мъжи ми от вчера ни е лошо и отпаднало и никак не сме в настроение в нашата къща  ooooh!
 Яни как е Вилиянка,вече по добре ли е?Ей много отвратителен тоя вирус  #2gunfire
      хубав ден момичета

# 7
Страшна темичка  newsm74  Хоп и ние тука  Peace

dididi - много хубава новина   bouquet

ТИТ дръжте се, ще мине  вируса и пак ще тичате навън  Hug

Айде на центъра да гледаме римляните  Mr. Green Снощи ходихте ли на откриването - страхотно беше  Peace

# 8
Ето къде сте били!!!  Hug Аз търся, чакам... няма никой. Sad
Мише, много добре си направила новата темичка. Поздравления! Заслужаваш най-страхотното цвете!
Да, новината е толкова хубава, че още не мога да повярвам! Ще си имаме момичанце... newsm44
zorata, да от Диванетата бях. От първите диванета. Това беше страхотна работа. Точно за мен!
n_alex76 , на 16.07. ли ще ходиш?!? Тогава имам рожден ден! Направи ми подарък, дано да е живо и здраво и каквото го искате!
Как те момичета? Мислите ли си за море?

# 9
  • Свищов
 Оф от сутринта е с яко дрискане  ooooh!,давам от тия прахчета ентерол ама май не помага,добре че поне не повръща.Сега заспа,дано поспи спокойно поне два часа  Praynig
 Не сме ходили на откриване,така като гледам и всичко ще изтървем,но днес на Свобода видях едни хора накипрени като римляни,сигурно всичко е много интересно.
 Тази година май няма да мислим за море.Кроим тук едни неща,но ако стане ще се похваля.
  Мише тази лечебна хумана за която ми писа вместо адаптираното ли се дава или вместо храната  newsm78 не съм много запозната.Явор яде по много малки порциики от около 100 гр.и не го насилвам повече да не му става тежко.

# 10
ТИТ ентерола е за обезводняването. За разстройството се дава смекта. Обикновено за малко дете се смесват 1/2 смекта с 1/2 ентерол от пакетчето, сутрин и вечер.

Как няма да си мисля за море - нали оня ден се върнахме  Mr. Green Искам пааааак  Crazy

# 11
  • Свищов
Здравейте мами!!!
Наталче ние сме в ужасно положение - и тримата сме болни и направо вече не зная какво да правя!!!!Ние даваме от прахчетата хидрасек но и с тях все тая!!!!
нямам сили дори да пиша!!!
Пазете се!!! Sick

# 12
  • Свищов
  Яничка  Hug много гадно и ние всички вчера не бяхме добре,днес аз и мъжа ми сме по добре.Явор ака последно в 5 часа следобед дадох смекта оттогава не е акал но много пръщка,Вече спи дано не се буди тази нощ,че имаме нужда от почивка.
   лека нощ  Heart Eyes

# 13
Здравейте, момичета!
T i T , ianushkaa, предполагам, че освен прахчетата пазите и диета: солетки, обикновени бисквити, ориз, картофи, препечени филийки. Помагат още оризова вода (вари се ориз в повечко вода, прецеждате, след което пиете водичката), чай от шипка, компот от дренки и къпини. Желая ви скорошно оздравяване  Peace

# 14
Момичета какво става в този Свищов newsm78?Моя от пролетта се скъса да боледува, но виждам, че около нас все болни.Отивам на площадката на нашите, за да си играе малкия и там една майка казва на дъщеря си да не яде еди какво си, че била от два дни с разтройство.Понякога се вайкам, че не ходи на градина и боледува, ама малко ли е сред деца по площадки, люлки и заведения.Той зимата не ми боледуваше, ама и зимата нямаше такива контакти с други деца.Ох, аз също изпуших с това боледуване ooooh!!Хванала ме е някаква параноя #Crazy.Мине, не мине и все го бутам, дали има температура, ама ей така Embarassed.Ама и аз изкукуригах Joy.

# 15
  • Свищов
 Confused
Права си Михаела!!!Аз направо побеснявам като видя сополиво детенце да търчи към количката ни  и майка му седи и се усмихва!!Има много несъобразителни майки!!!Ние също не ходим на ясла,но ето че вече 4 ден моето мишле не може да се оправи от това повръщане и раэстройство!!!Май и от въэдуха го хващаме!!!
Искам да ми е здрава ,а пък ще милион бели да ми прави!!!! Hug

# 16
Искам да ми е здрава ,а пък ще милион бели да ми прави!!!! Hug
И аз само за това се моля Praynig.

# 17
  • Свищов
Михаела,моля те кажи ми при вас колко продължи това боледуване!Аз съм отчаяна вече!Вече 5 дни и пак повърнахме.............Яворчо и той още не се е оправил!!!Направо сме безсилни !!! ooooh!

# 18
В болницата държаха на строга диета.Моя бързо се оправи от лечебната Хумана, а за повръщането му слагах свещичка.Ама тогава се беше постегнал отдолу, че иначе може да я върне свещичката като се изака.
ianushkaa, ами да не ви отчайвам ние стигнахме до болница, но не със същия грип.Имахме двустранен отит(възпаление на средното ухо).Малкия имаше разтройство и повърна веднъж.Бяха минали няколко дни и аз реших, че и ако повръща няма да мога да му давам лекарства през устата.А и с това разтройство могат да се обезводнят.Питаха ме, дали искам да влизам в болница, но аз отказвах.Когато повърна реших, че повече няма да си мъча детето и се съгласих да вляза в болница.Това става в Събота, но чак в Понеделник видяха, че проблема е в ушите, та така до Четвъртък.Като излязохме от там малкия пак се разкашля и вече не издържам!Записах си час за Вторник в гр.Плевен при специалист УНГ.При мен положението е още по-тежко, защото за три месеца малкия се разболява за 5-6 път.Мисля, че трябва да има причина за това често боледуване при температура навън 35-40градуса.Дано не съм права и се окаже просто отслабнала имунна система и много вируси, та то целия град се изпотръшка #Crazy!Интересното е, че мен не ме е хващало нищо.Така както вие го карате цялото семейство и това ме кара пак да се замислям, че не е само вирус, защото и аз щях да го хвана.Не знам, но вече ме друса параноя.Дано се оправят нашите малчугани Praynig!
П.п.Вашето педи какво казва?
И да кажа, че не искам да ви плаша.Ние стигнахме до болница, защото късно разбраха какъв всъчност е проблема, та не казвам, че и вие до там ще стигнете.

# 19
  • Свищов
Направо настръхнах от вашите премеждия ...... PraynigИ аз като теб съм голяма параноя и все си внушавам болести и проблема май идва от постоянното ми ровене из нета относно бебешки болести и т.н. !!!!но този път имам причина за страх и то е защото Вилияна не спира да повръща и да ака водичка!Ние сме от началото на диета и на лечебната хумана!Но тя изобщо не иска да яде ,а пие много водичка!!!Преэ деня е весела,но нощите много се върти и мрънка!Личната ни е Трифонова-тя ни изписа мноооого хапчета и ни сложи на диета!!!!Но и аз мисля ,че е летния вирус защото и аз и мъжа ми и свекърва ми го изкарахме-но за 24 4аса!!!Забравих да кажа ,че имаше и Т-до 38.5 но я смъкнахме!!!!И аэ като теб се отчайвам!Дано Господ да ни пази дечицата!!!!........и да спре вече този кошмар! Praynig
Стискам ви палци да се оправите!!!!
p.s.Толкова много деца са болни в Свищов ,че вече взех да си мисля че някой ни изтрови нарочно!!!! Sick Sick Sick

# 20
  • SVI
Споко бе девойки,дайте го малко по ведро Wink.Децата ще се оправят и Рая започна с кашлица и хрема ,после се оказа че и ушияките я болят.Надявам се до сряда да се оправи и да тръгва на ясла  Laughing
Айде цунки от нас

# 21
  • ЕН
здравейте мамки
не съм идвала скоро в свищов и може ли да ми кажете заведение с детска площадка освен тази която е на центара(до цокъла), а също така паметниците в какво състояние е.
благодаря ви много и приятен ден  bouquet

# 22
  • Свищов
Привет!
Да се присъединя и аз с оплаквания. Днес се завърнахме след едноседмичен престой в болницата - Алекс беше с двустранна вирусна пневмония. Детето се държа почти прилично, изтърпя всички неприятни манипулации и дори беше в страхотно настроение, но аз се поболях - за пръв път боледува така сериозно, за пръв път лежим в болница... Както и да е, вече е зад гърба ни... Пазете си децата, ей! Hug

# 23
  • ЕН
Михаела Ив. благодаря за информацията  bouquet
много заведения има вече в свищов за деца, а може ли да кажете къде са тези заведения "Трите диванета", "Янтра", "Русалка", защото нищо не ми говорят освен "Русалка", която помня, но като кръчма с оркестър (говоря за преди 10год), дали е за същото място също не знам.
благодаря отново и приятен ден

# 24
kassi76, "Русалка" е зад Болницата. Басейна зад болницата. "Трите диванета" се намират до училище "Сакелариевич" от долната му страна. (към центъра) А "Янтра" е също в района на "Велешана", но преди полицията в дясно, като идваш от центъра. Малко съм скарана с обясненията, дано си ме разбрала.

# 25
  • ЕН
kassi76, "Русалка" е зад Болницата. Басейна зад болницата. "Трите диванета" се намират до училище "Сакелариевич" от долната му страна. (към центъра) А "Янтра" е също в района на "Велешана", но преди полицията в дясно, като идваш от центъра. Малко съм скарана с обясненията, дано си ме разбрала.
оооо даже доста добре си ги обяснила. определено не ги знам тези места като заведения даже че и стават за деца
много благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
Нимфетка, дано това ви е единственото влизане в болницата. Аз влизах с дъщеря ми 3 пъти и после още 2 или 3 сме ходили само за инжекции. Първият път с ангина, а останалите с пневмонии. В крайна сметка се оказа, че има астма, но това е друга тема. Моят съвет е да даваш някакви имуностимулатори, отидете и на планина - Трявна или Априлци са много подходящи. 

# 27
  • Под гъбата
Привет на всички и от нас! Laughing
Като гледам за няма и месец колко нови майки и бебета са дошли се зарадвах. Иначе вече приключихме по важната част от изпитите, сега чакаме оценки. Сборните групи вече са факт от днес а жегата без климатик е ужасяваща. Всеки ден като се прибирам по обяд имам чувството че се варя на бавен огън. Лепна ме и гаден вирус с висока Т и силно надути сливици и лимфни възли.

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 16:52 от mama_mima

# 28
  • Свищов
Нимфетка, дано това ви е единственото влизане в болницата. Аз влизах с дъщеря ми 3 пъти и после още 2 или 3 сме ходили само за инжекции. Първият път с ангина, а останалите с пневмонии. В крайна сметка се оказа, че има астма, но това е друга тема. Моят съвет е да даваш някакви имуностимулатори, отидете и на планина - Трявна или Априлци са много подходящи. 

Благодаря ти! И аз силно се надявам да не се повтаря тази "авантюра". На планина ще идем, но в Шипково, а преди това и на море. Д-р Николаева също ми препоръча имуностимулатори, но ще ги почнем към есента, а дотогава ще наблягаме на плодове и зеленчуци. Искам да споделя, че съм страшно доволна от екипа в ДО - и лекарки, и сестри, и санитарки са страшно мили, спокойни и търпеливи, стоически понасят капризите и крясъците на дечурлигата. Благодарна съм им, че правят всичко възможно престоят на децата и придружителите им да е по-малко травмиращ и неприятен! Hug
Зората, както виждам, вече си вряла и кипяла в тези неща (за съжаление), та да те питам - как се пази детето, за да не се повтори пневмонията? Питам, щото всички баби край мен са се паникьосали и сега толкова се престарават, че едва ги изтърпявам. Засега се държа възпитано, ама не се знае кога ще ми се изчерпа търпението... Rolling Eyes

# 29
Ехооо,здравейте.Много хубава теми4ка е спретнала Михаела-браво.Аз минавам набарзо да погледна как сте,4е много работа имаме ве4е.Диди 4естита неродена мома-баткото сигурно е много 6тастлив и вие са6то.Хайде вси4ки болни де4ица и майки да се оправят.

# 30
  • Свищов
 Нимфетка дано всичко вече е зад гърба Ви и да не се повтаря  Praynig Hug.Свекърва ми е санитарка временно в детско (иначе е  в родилно) казва се Янка с дълда черна коса може да сте се засекли на някое от дежурствата й.
 Ние да чукна на дърво пу пу сме вече по добре,не повръща,не дриска рядко и хапва повече надявам се това чудо да е вече лош спомен  ooooh!,че направо се измъчихме.
 Моля се всичките ни деца да са здрави и да се радваме на лятото   Nature Sunny 1swing
     Явор заспа аз отмарям с едно кафе  Coffee

# 31
Здравейте момичета   bouquet Някои от вас ме питаха от какво друго имат нужда децата от дома за който събирахме проходилки. Ето малко инфо ДМСГД - гр.Дебелец - 145 деца от 0 до 3г
имат нужда от бебешки пюрета всякакви,сухо мляко заместващо майчината кърма,каши,биберони,проходилки,микровълнови фурни,бебешка козметика

Това е от мен засега  Simple Smile Лек ден на всички!

# 32
  • Под гъбата
Като гледам нещата за дома в Дебелец не са скъпи. Мисля че не е проблем да отделим по 2 лв. за шише или залъгалка newsm78. Проходилка нямам, но за пюретата и кашите санитарно разрешително за качество не се ли изисква при такова дарение?
В трескаво очакване сме на резултатите с оценки а за регион В.Търново все още няма никаква информация Sick

# 33
  • Свищов
Нимфетка дано всичко вече е зад гърба Ви и да не се повтаря  Praynig Hug.Свекърва ми е санитарка временно в детско (иначе е  в родилно) казва се Янка с дълда черна коса може да сте се засекли на някое от дежурствата й.

Разбира се, че я знам - познаваме се още от раждането на сина ми. Сега се смяхме, като си спомняхме как тръсна земетресение и с бебетата тичахме навън в студената октомврийска вечер. Освен това се познават с майка ми от години, защото брат ми и Тихомир служиха заедно. Да я поздравиш! Hug

# 34
  • Свищов
  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2

newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Хайде и ние да почерпим!!!!Днес ставаме на  1 годинка!!!!!

# 35
Честита рожденничка  ura Нека Вилиянка расте здраво и много щастливо дете за радост на мама и тати  smile3525

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 10:13 от ferarra

# 36
Честита рожденничка  bouquet!Нека ти е жива и здрава, което е най-важно Peace!Да ти носи много радости в живота на теб и нейния татко Hug!

# 37
Като гледам нещата за дома в Дебелец не са скъпи. Мисля че не е проблем да отделим по 2 лв. за шише или залъгалка newsm78. Проходилка нямам, но за пюретата и кашите санитарно разрешително за качество не се ли изисква при такова дарение?
не искат такива документи  Simple Smile приятен ден   bouquet

# 38
  • Свищов
  Честит рожден ден на Вилиянка!!!! Да е жива,здрава,весела и игрива!!!!   newsm38 newsm59

# 39
Честит рожден ден!
Да е много здрава и щастлива! Да е румена, игрива! Да е радост най-голяма и на татко и на мама!!!

# 40
  • SVI
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИЛИЯНКА  bouquet!!!
Да ви е много палава и винаги да радва мама и тати!

P.S.Дайте да съберем по 5лв. и да купим най важните неща за децата

# 41
  • Свищов
  party023  party023  party023  party023  party023
Благодарим на всички за милите пожелания!!!На всички пожелаваме весели игри!!!
 1swing 1swing 1swing 1swing 1swing 1swing 1swing

p.s.Аз ще ви дам 5 лв

# 42
Аз ще дам и 10лв. щом се нуждаят дечицата.
ferarra, на тебе ли да ги даваме?Не се съмнявам, че ще купиш каквото е необходимо.Дай на лични телефон, за да ти се обадя.

# 43
  • Свищов
 ferarra събира парите,няколко майки днес я срещнахме и дадохме,тя ще задейства купуването и изпращането.
 Явор спи,аз готвя и почивам  Wink

# 44
Здравейте мамчета  Simple Smile Да ви се похваля, вече имаме 20лв в касата  Simple Smile Предлагам след като съберем паричките да обсъдим какво точно да купим. Хайде чао засега. И аз отивам да готвя  chef

# 45
  • Свищов
Здравейте сладури!!!!
Ние днес сме в добро настроение newsm44 защото си оправихме компа и пак сме Online!!!

Хайде да ви покажем една снимчица!!!!
http://prikachi.com/files/224952Q.jpg

# 46
здравеити
преди време биах писала не помниа с кои ник 4е те много станаха. ако ниакои си спомниа, в испаниа живеиа от много години но съм от сви6тов, сега съм на 28.
сте си идвам септември месец за 2 седмици и сте се радвам ако се сабирате да се жидим.
имам дъстериа на 14 месеца.
ако имате албум сте ви ка4а ниакои снимки.
има едно моми4е от вас дето показа зимата едни снимки от големиа сниаг в сви6тов, и от снимките зърнах на бабами терасата. снимките биаха от кръстови6тето на гробистата, и не помниа коиа от вас бе6е. но ми стана готино като жидиах снимките.

поздрави, и раскажете как е новиа сви6тов 4е от 3 години не съм си ходила, а преди това от 7.
ако ниакои познава съкито, едно малко пълно моми4е до хими4ескиа живее и си е отворила ми казаха децки магазин, но незнам за дрехи  ли или за игра4ки.
4а0

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 11:36 от anjana

# 47
anjana, добре дошла smile3525!
Здравейте момичета!
Ние уж сме добре и се готвим за море  grinning039.Много се моля и там да изкараме една хубава почивка без болести!
Иначе си личи, че е добре де smile3511.Днес сме излязли в 14:00, защото на него няма как да му се обясни, че е топло, вали дъжд или е кално.Той си знае неговото smile3560.Прибрахме се в 21:20 и то пак с рев.Едва го накарах да легне в 23:15, че вече не можех да издържам no.А аз се чудя, защо е толкова слаб!Голям човек не му издържам на темпото и хойкането, та той какъв да е newsm57.Ама на баща си се е метнал хаймана.Е, и голямата хаймана го няма(баща му) Mr. Green!Хвани едното и удари другото!Ох, да ми е живо и здраво пък ще тичаме покрай него, нали за това е дете newsm10!

# 48
Мише, дано моренцето ви мине много добре и без аварии разбира се  dance Ние ще ходим чак към 1-ви септември. Вижда ми се тооолкова далеко   grinning039 От сега планирам всичко, пък да видим дали няма котка да ни мине път  newsm53
Успешна седмица на всички

# 49
  • Свищов
 Мише весело почивка и по малко белички  Mr. Green newsm01  grinning039Така като гледам  и моя Явор ще стане такъв беладжия,той сега няма удържане пък незнам като поотрасне още малко,а ние с баща му сме толкова кротки  Thinking
anjana предполагам че говориш за Сиса,откри детски магазин за дрехи и играчки на Свобода,казва се "Мечо Пух".А с теб може да се видим по градинки и паркаве докато си в БГ,но дали ще се познаем е друг въпрос  Grinning
 Приспах Явор,допивам си кафето от тази сутрин  ooooh! и ще готвя нещо ама какво  newsm78,уф с това готвене, вие какво хапвате в тези горещи дни cook beer3

# 50
Нимфетка, както виждаш ние не успяхме да я избегнем. Не само ни повтори, но и потрети. Ами както ти казах - имуностимулаторите, планината и морето трябва да помогнат. И чуеш ли сладурчето да се закашли, вземаш незабавни мерки: чай от бъз или босилек с мед и щипка сода. Последните 2-3 пъти давах на Мая от сиропа на д-р Тайс с живовляк - дава се през 2-3 часа - кашлицата й премина за ден-два. Успех  newsm10

# 51
Здравейте мами   bouquet

Аз набързо само ви прочетох, че стягам багажа -  ще се идем за седмица на Плевен  travel  Надявам се да има с кого да си играем там. Хубави почивки Ви желая   sport027

# 52
  • Свищов
 Hug Hug Hug
Здравейте мами!За всички ви много се радвам.....Стискам ви палци да изкарате страхотни почивки  и много до слушат малчовците!!!! family
Ние също обмисляме почивка ,но ще сме само двамката 1dating,а Вилиянка ще се радва на вниманието на баба си във Враца!
Целувки на всички и много почивкааааааааааа newsm41

# 53
Здравейте и от мен  Hug Доста време се бях загубила в матрицата ама к'во да се прави BlushРадвам се много,че доста мами са се включили,а отначало бяхме 5
пс.Да знаете, следя ви Simple Smile

# 54
  • Под гъбата
След вчерашните жеги и стоене на климатик, днес май се разболяваме из къщи.Днес ми се обадиха от градината че Димана се чувствала зле ,и и е лошо.Сега спи а аз чакам да видя дали ще трябва преглед при личната.
T i T, Как започна вируса при вас?

# 55
  • Свищов
 Мими започна сякаш от нищото  Confused Преди обяд в парка повърна малко от сока но аз реших че нешо му е станало много и затова иначе си играеше,спеше,ядеше.вечерта късно към 11 часа изведнъж се събуди и започна да повръща,повърна на няколко пъти основно млякото и следобедната си закуска и на два пъти се изходи рядко ние се уплашихме и в 1.30 бяхме в спешната  и всъщност така започна,но продължи доста дълго почти около седмица Sad.Дано Ви се размине  Praynig че много гадно това чудо..Вчера ми се обади една приятелка (тя има момиченце на 3 год.) че и те се разповръщали късно миналата вечер,но нощеска вече е била по добре.
 Момичета да се похваля,че днес станахме собственици на етаж от къща (естествено чрез голям заем и ипотека) сега се молим по бързо да продадем панелката и да се местим  Praynig стискайте ни палци да успеем.
       хубав ден        Hug

# 56
Наталия, честито! Здраве и любов в новият ви дом!!!
Дай-Боже всеки му!

# 57
  • Под гъбата
Натали, честита придобивка! В кой район ще се местите?
За сега Димана е добре, хапна си добре, не я боли коремчето но очичките и "плуват" , а това не ми хареесва Sad. ,Мъчат я и последните два кътника,но дали ще е само това ще видим. Иначе съм се запасила със свещички против повръщане и Имодиум.

# 58
  • Свищов
 HugНаталче ,нека и тук да ти честитя новият дом и да ви пожелая да сте щастливи в него и да го напълните с много дечица...... family6

baloni baloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 59
  • Свищов
 Мими в района на Велишана,ще посещаваме по често вашия магазин вече  Laughing

# 60
  • Свищов
честит рожден ден на пепи (marrie)!!!!
 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38
 baloni baloni baloni baloni baloni baloni
Хайде да ви покажем снимки от партито!!!

http://prikachi.com/files/233653p.jpg
http://prikachi.com/files/233662p.jpg
http://prikachi.com/files/233667a.jpg
http://prikachi.com/files/233674u.jpg

# 61
  • Свищов
     Честит рожден ден Пепи!!!!  newsm59  cook

# 62
  • От южна Румъния до северна Гърция
Много Ви благодаря мили мами,
Благодарение на вас и вашите хлапета направихме един страхотен празник на Пепи,  Party Party Party  bouquetа за майка му беше незабравимо преживяване  Hug Hug Grinning Laughing  bouquet  bouquet

# 63
  • Свищов
 HugПак заповядай Марийче!!!!За купоните сме на първа линия!!!! newsm20
А и ние си изкарахме супер и днес реанимираме!!! lovekiss
На вас весело изкарване на Кръщенето!!! baloni

# 64
Здравейте мами   bouquet

Ние се прибрахме вече. Честити прекрасни моменти с малко закъснение  smile3525
Да са Ви живи и здрави съкровищата и да Ви радват безкрайно !!!

Наталче честита придобивка. Пък като се нагласите можем да я полеем  Mr. Green  Къде точно се намира, нали вече и аз си имам представа от Велешана   Laughing

Айде пък дано се засичаме по-често  Hug

# 65
  • Свищов
   Днес малко ще поотпуснем дущичките  Wear Umbrella
    Къде се губите всички пак настана мълчание тук  Mr. Green
 Руми на ул"Стефан Караджа" надолу след пазара незнам дали я знаеш,малко е далечко но ние си я харесахме  Heart Eyes
 Явор заспа  sleepuu аз днес ще готвя пържоли  cook beer3 hahaha

хубав ден  Hug

# 66
  • Свищов
Хайде и ние де раздвижим форума!!!! newsm39
Тъй като май всички са на море.......голяма скука в темичката!!!
ние пък си правим плаж на терасата smile3533
Дано и нас ни огрее море......но май ще е балкан!!!
P.s.Наталче,сега само за пържоли си мисля eat

# 67
  • Под гъбата
Ааааа, не всички сме по морето Wink. Нашият багаж започвам да го стягам полека че на 4 души е трудоемка работа. Сега остава и на време да случим в края на месеца и всичко ще е наред!

# 68
  • Свищов
mama_mia,ще ви стискаме палци за хубаво време!!!После да пуснате някоя снимчица  и ние да се порадваме!!!! smile3521

# 69
  • SVI
Привет от нас  Laughing.Ние сме в болницата,ама сега избягахме Mr. Green.Хванали сме някакъв вирусен бронхит и ни надупкаха крачетата Twisted Evil.
Миме,дано да случите на време.
Хайде цунки по муцунки от нас Grinning.

# 70
  • Под гъбата
Сиске, къде го хванахте тоя вирус??? Аз за вътрешно чух че имало много болни ама за децата е гадно Sad Бързо да се оправяте!
Днес пак гледах сайтовете с прогнози за времето и май няма да случим на топло време Cry
Ianushkaa ,разпознах те по снимките на дъщеричката ти. Първият път като те видях в магазина не бях сигурна , но вторият път нямах съмнения.

# 71
  • Свищов
sisi_miami,да се оправяте че аман вече от тия летни вируси!!!!......стискаме палци newsm17
Ние искаме вече почивка sunСкоро се опаковаме и заминаваме на Враца travel
mama_mima ,защо не се обади. Rolling Eyes....не знам за кой магазин става въпрос но следващия път като ни видиш-свиркай!!!! Whistling Whistling Hug

# 72
  • Свищов
  Добро утро!!!!
   Сиси дано се оправи бързо малката Рая  Praynig Абе какви са тия вируси тая година то дрискане,повръщане,пневмонии,ангини страшна работа  Thinking
   Мими дано да случите на време,кога тръгвате?
 Като никога Явор още спи друг път куква още в 7.30.но снищи игра до 23 часа ние едва ли не заспахме преди него Tired Яничка айде като се събудят на разходка и после за кухнята.
        слънчев ден   Nature Sunny 1swing

# 73
Здравейте момичета  bouquet!
Ние се прибрахме и сме добре, но малкия много не слуша.Изкарахме си добре.Сутрин посрещах това
  .
Водих малкия да диша йодни пари.
 От форума се запознах с една майка, та се срещнахме в Кранево.Много доволна останах от тази мама.Единия ден се грабна от Варна и дойдоха с мъж си и детето на плаж в Албена.После разпита за лекар, та да заведем малкия и там да си кажат компетентното мнение.Заведе ни в античния музей, морската градина, детския център в Мола.Много съм доволна, а и малкия не се разболя, та успях да се отпусна малко на 5-6 ден.
Преди да си тръгнем видях dididi в с.Кранево.Каза, че си пазела коремчето.
Аз съм доволна, но за съжаление всичко свърши Sad!Сега сме решили със Сиска, ако живот и здраве малките са добре другата седмица да ги заведем на Чифлика.Тук бъка от бацили, то и на морето има вируси, ама такова нещо като в Свищов не съм виждала.Малко балкан ще дойде добре на моя мъник.
sisi_miami, да се оправяте бързо Peace!

# 74
  • SVI
Здравейте,ние пак избягахме Mr. Green.Вече сме много по-добре и ако в понеделник кръвта ни е нормална ще се приберем.Благодаря на всички за пожеланията Laughing.
Мише ,радвам се че добре сте изкарали.На всички много цунки от нас  bouquet

# 75
  • Свищов
 newsm51Добре дошли на всички почиващи!!!!Много сме щастливи ,че сте изкарали страхотно и снимката на изгрева е супер.................направо ми се прииска и аз да отида !!!!!Но всеки по реда си!!!!Ние тук зациклихме форума без вас....така че ПОМАГАЙТЕ!!!! lalalala
 photoЧакаме още снимки от морето!!!!!! Hug Hug Hug

# 76
Ето още снимки от нас http://www.album.bg/qnislav/
Това е от детския център в Мола http://www.album.bg/qnislav/images/5548484/ .Много е хубаво там, та и аз се поизпотих малко.
Ето моя как се скубе http://www.album.bg/qnislav/images/5548410/ и бие http://www.album.bg/qnislav/images/5548375/
Намери и едно гадже http://www.album.bg/qnislav/images/5548227/

# 77
  • Свищов
 newsm74 newsm74 newsm74 Михаелче,много сте хубави!!!!Ама и тоя Яни как скубе гаджето newsm62Опасен ,ей!!!!Много ама много сладък!!!! Hug

# 78
  • Свищов
 Мише страхотни снимки личи си че хубаво сте си изкарали  Peace

# 79
Днес имам рожденичка, Виктория става на 2 годинки

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 08:12 от rummi_pl

# 80
Честит Рожден Ден Вики !!!

Желаем ти много здраве щастие късмет
Детство пълно с игри и  много мечти!!!

Румка да ви е Жива и здрава малката принцеса много дави радва и обича!

Тортата е просто невероятна опитах си малко и е много вкусна Joy

# 81
  • Свищов
 Честит рожден ден Вики!!! Много здрава,весела,игрива бъди!!!  newsm59

# 82
Честит Рожден ден Вики!!!
Желая ти много здраве, щастливо детство и много късмет!
Руми, да ви е жива и здрава принцесата, много да ви радва и слуша  bouquet!

# 83
Честит рожден ден Вики,  Да си  жива и здрава и много игрива  Joy Joy Joy

# 84
  • SVI
Честит Рожден Ден на ВИКИ!!!
Руми само радости да ви носи и много,много усмивки.

Сега да се похваля,че ни изписаха и уж сме здрави(дано да е задълго)
Айде цунки на всички

# 85
  • Под гъбата
Честит рожден ден Вики!
Много подаръци и весел празник. А тази сочна торта ме накара да преглъщам  Embarassed Embarassed Embarassed
В тези жеги някъде може ли човек да си купи свястна торта? Обичам на "Неделя" тортите но ме е страх да не купя втасала.
Ох, днес ми е ден за работа и телефона ми звъни като полудял. Само се чудя дали в нашият град биха се продавали по скъпи като цена дрешки, но датско и немско производство. newsm78 newsm78 newsm78 Едно яке за по големичко дете до 10 години излиза 58 лв. #Crazy #Crazy Хайде казвайте мами има ли смисъл от толкова скъпи дрехи да се предлагат в магазините???

# 86
Аз бих си купила качествени дрешки, защото такива гледам да купувам на децата. Като отидем в Свищов обаче, ми прави впечатление, че по магазините няма голям избор на хубави дрехи, а и аз търся по две. Питала съм познати продавачки, които ми казват, че по-скъпите дрешки не са за стандарта на града. Така е и с обувките. От три години насам, никога не съм виждала в някой магазин да има маркови обувки. Мисля, че в случая няма да имат успех такива стоки, колкото и качествени да са те.

# 87
Мисля, че в случая няма да имат успех такива стоки, колкото и качествени да са те.
С 220лв, майчинство ще ми е трудно да купя яке за 60лв Peace.Да не говорим, че бих предпочела аз да си купя нещо скъпо Embarassed, защото ще го нося 2-3год., а детето ще го носи един сезон Thinking.

# 88
Благодаря Ви за прекрасните пожелания    Hug

Миме аз тортите си ги поръчвам при Нинка на 3-ти март, винаги са много вкусни, а и са невероятно красиви  Peace Колкото до скъпите и маркови дрешки трябва да си призная, че съм давала доста пари за глупости  Embarassed Но повече давам за обувки, но за съжаление наистина в града няма никакви. В Свищов има много майки, които могат да си позволят такива дрешки, но лошото е, че повечето ще купят нещо невероятно скъпо от центъра на голям град, но няма да го вземат от тук, дори и да е качествено  Mr. Green Така, че може да пробваш, но наистина не знам какъв ще е резултатът  newsm78
Ние се почерпихме сутринта, дъжда ни се размина. Снимчици ще кача после  Peace

# 89
  • Свищов
И аз с малко закъснение.......
 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Честит Рожден ден на Вики!Да е слънчева,засмяна и да радва всички,но най-вече мама!!!!

# 90
Има ли това лято работещ басейн в Свищов. Искам да заведа малките на детски басейн, но чух от някъде, че на Русалка не работели басейните. Не знам и тези на Ловната дали работят.  Ако има такъв, то каква е цената и топла ли е водата, че миналото лято ги простудих в Русалка. Когато ходехме водата все беше студена. А сега след морето сме на вълна басейни и като ги пратя там искам да ги водят в почивните дни. Кажете ми впечатленията си, моля.

# 91
  • Свищов
   Момичета минавам да почерпя днес имам рожден ден   party023 Wine Glass

# 92
  • Свищов
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Честит Рожден Ден,Наталче!Да си все така грижовна майка и добра приятелка!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 93
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Честит Рожден Ден,Наталче!Да си все така грижовна майка и добра приятелка!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Peace
Весело изкарване Hug!

# 94
Честит рожден ден Натали, бъди много щастлива и обичана мама и жена от твоите мъже! Весело изкарване на вечерта.       bouquet  bouquet  bouquet

# 95
Честит Рожден Ден ! Бъди здрава, щастлива и желана !

bouquet Желая ти прекрасна празнична вечер   bouquet

# 96
 bdbaloni,Наталия!
Бъди здрава,обичана и много приятно изкарване на празника!

# 97
  • SVI
Малко на патерици  newsm59!!! Да си жива ,здрава и много обичана.

# 98
Здравейте мами!
Нас днес ни изписаха от болницата. Вече сме (уж) здрави, само че незнам как ще се престраша да изведа Ралица междо другите деца да не лепне пак нещо. Много тежко го изкарахме тоя път, а и за нейните година и 5 месеца вече трети път лежим в болница. Важното е, че вече се оправи и започна пак да бесува.

Честит рожден ден на Вики (на патерици)! Да е жива и здрава и да радва мама и тате!

Честито и на Наталия (пак на патерици)! Да си глезена и обичана мама и съпруга!

# 99
  • Свищов
  Благодаря на всички за пожеланията,много сте мили  Hug.Дано всичко което ми пожелавате да стане  Laughing
  Благовеста от какво сте били болнички? Confused Дано всичко е зад гърба ви вече  Heart Eyes.Ох само вируси в тоя град какво е това чудо ooooh!

# 100
  Ох само вируси в тоя град какво е това чудо ooooh!
Моя от като се е родил само от вируси ми е боледувал.Вкъщи дори спим на климатик и нищо.Междо другото последно аз лепнах нещо в Полувисшия.А от как се е родил малкия всички вкъщи се редуваме свекървата, мъж ми, аз, малкия и пак наново в омагьосания кръг.Докът си го предадем всички ooooh!.Сега сме добре, но все се питам до кога newsm78!

# 101
  • Под гъбата
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАТАЛИ newsm51! С малко закъснение но е поздрав от сърце!
Аз успях да стегна багажа за утре и само за едно се моля да случим на добро време за  grinning039 ,че като гледам прогнозите май само Wear Umbrella Sad
Спокойна седмица на всички мами а болните дечица да оздравяват! Ще се "видим" на 4 август а защо не и почерпим!

# 102
Купих си нов фотоапарат, а днес бяхме на село, та реших да го изпробвам.Ето, може да се посмеете малко-селски туризъм

# 103
Страхотни снимки,Михаела!
Особено като видях Picture 511, голяма носталгия ме хвана. Cry
Не съм ходила във Варна от м.10.2007г.

# 104
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЧО НА ПЕПИТА! newsm59  bigdance2

Петя, пожелавам ти да расте много здраво и щастливо дете!

# 105
Честит Рожден Ден Ивчо !

newsm59  Бъди весел и здрав, и все така палав  newsm59

# 106
  • Свищов
 Честит рожденник на Пепита!!! Да е жив и здрав и много игрив!!!!  newsm59  ura  party023

Мише страхоти снимки сте направили,на село е супер готино така  едно спокойно  Grinning

# 107
Здравейте мили мами!
Мерси на всички за поздравите!Моля заповядайте ПОХАПНЕТЕ ПИЙНЕТЕ по едно за негово здраве малко съм разляла ама то е щото бързам да ви сервирам          и най важното да не забравя тортата
Това от мен за сега да ви е сладко!
Ето и няколко снимки от партито http://storage3.album.bg/370/img_0893_de7ef_5812582.jpg
http://storage3.album.bg/6be/img_0898_28d01_5812633.jpg
http://storage3.album.bg/5a6/img_0897_f6340_5812600.jpg

# 108
Добро утро на всички!!!
Аз вече ходя на работа и затова съм така ранобудна  Wink
Днес пак си имаме рожденик!
Вили да  ти е жива и здрава малката принцеса да расте все така чаровна и борбена и много да ви радва!
Честит Рожден Ден Бела!!!
Бъди здрава щастлива и все така лъчезарна!

# 109
  • Свищов
 Честит рожден ден Бела!!!! Здраве и много безгрижни игри!!!! Вили честита рожденичка да ти е все така чаровна   bouquet
   bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 110
  • SVI
Вили,честита рожденичка!!!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва  newsm59 nbirthday bdbaloni

# 111
Ние се върнахме от море. Ако не сте виждали хипопотам - ето http://media.snimka.bg/0208/006670654.jpg и пак http://media.snimka.bg/0208/006670672.jpg
С Миша се видяхме, но тя не свари студената вода. Студ - беше не-повече от 17-18 градуса. Но както и да е. Нали сменихме климата, видяхме морето, малко се позасолихме. И така. После и ние бяхме на селски туризъм - http://media.snimka.bg/0224/006704233.jpg  http://media.snimka.bg/0224/006704237.jpgТова ми е от рождения ден. Голям купон - голямо ядене!

# 112
Със закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЧО НА ПЕПИТА  bouquet!
На патерици да честитя и на Бела.Честит Рожден Ден Бела!!!Да е жива и здрава!Много да радва мама и татко, а детството и да е безгрижно Hug!
dididi, добре дошла  bouquet!Много хубави снимки, а коремчето е върховно Peace!Дано да си успяла да изкъпеш бебка Laughing!
Ние днес бяхме на манастира.Разгледайте какъв купон беше и там.А за гъдел на любопитството ще покажа това

Манастира

# 113
Честито на патерици на Ивчо и Бела  bdbaloni baloni happy bd  Много здраве, щастие и късмет

Мише поздравления за снимките  Simple Smile страхотни са  newsm10

# 114
  • Бургас
Момичета моля за помощ.  Praynig На 14.08 пристигаме при баба на Свищов и ще поостанем сигурно месец. Знам, че имате детска кухня, но по спомени от миналото лято, като че ли не работеше. Моля, ако някой знае дали през август тази година ще работи да пише, че не ми се мисли как ще я караме един месец без кухня, мама има да се пържи над котлонаааа  Whistling

# 115
Здравка Желязкова от село Стомана, за жалост не работи, но аз като родих кухнята излезе в ремонт.Тогава опирах до кухня "Неделя".Сега не знам, дали и тя ще работи Август newsm78!Ако работи можеш и от бързата кухня да и вземаш.Аз ходех за супички например и за някой крем, а другите хранения от нашата манджа Mr. Green.Нали няма да взимаш с казаните все пак Peace.

# 116
  • SVI
Кухня Неделя май затворила,то всичко август затваря Mr. Green.

# 117
  • Svishtov
  Момичета и в Свищов ще отбележим Световната седмица на кърменето. На 3.8.2008 от 11 часа в Детски център "Трите диванета" ще има среща-беседа "Подкрепа на кърмещата майка" - ползите от кърменето за майката и детето, фактори за успешното кърмене. Заповядайте! Кажете на ваши приятелки, за които информацията ще бъде полезна, защото кърменето е наистина най-доброто нещо което една майка може да направи за детето си - давайки му не само храна, но и сигурност и емоционална подкрепа. Въобще не значи, че майките, които не кърмят са по-лоши майки или по-малко обичат децата си - напротив те също са най-добрите майки, те също прават най-доброто за децата си, но кърмене е наистина по-лесен, по-ефтин и по-естествен процес. За да е приятно кърменето трябва майката да знае как и да бъде подкрепена. Затова е тази среща в неделя, майките да получат подкрепа и знание.

# 118
здравейте!Можете ли да ми дадете информация за Плевен-добър специалист-фетална морфология с 3D ехограф

# 119
здравейте!Можете ли да ми дадете информация за Плевен-добър специалист-фетална морфология с 3D ехограф
Питай тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315776.0
Аз да се похваля, че има ме вече кучешки зъби newsm44.Днес бяхме на един детски РД и беше много хубаво.Но е го на, моето животинче не се уморява Sad.Вече наближава 23:00, а нямаме признаци, че ще спим изобщо Cry.

# 120
mama mima, Честит Рожден Ден Hug!Бъди жива и здрава, много обичана и желана  bouquet!

# 121
  • SVI
mama mima, Честит Рожден Ден Hug!Бъди жива и здрава, много обичана и желана  bouquet!
Миме,Честит Рожден Ден!!!
 bdbaloni baloni smile3510

# 122
 hbday Честит рожден ден, Миме  bdbaloni

# 123
  • Свищов
  Честит рожден ден Миме!!!! Здраве и усмовки ,много семеен уют!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Миша честито Ви кучешко зъбче  Peace

# 124
Честит Рожден Ден!!!
Много любов и късмет!!!
Много хубави случки, за да имаш вълнуващи спомени!

# 125
  • Под гъбата
Привет  на всички от нас! Благодаря за пожеланията и по този повод да почерпя http://www.bgalbum.com/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0

# 126
  • Свищов
Привет! Най-накрая и при нас замириса на море... Утре рано сутринта потегляме. Вече приготвих багажите, останаха още малко джунджурии за прибиране. Доста път ни чака, но си струва... Дано да случим на хубаво време...