Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 юни 2008, 15:48 ч.

Моля за подкрепа

• 355
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Имам една голяма  молба към вас  Sad Подкрепете ме!
Може би малко объркано ще напиша поста си,ама....моля да ме разберете...........Та значи4и бебка Мони е на 4-ри месеца и този месец е наддала мъни4ко ,само 190 гр. Sad Аз като уж опитна вече мама пак издавам в притеснения за това Sad С кака Ники се беше получило същото на 4-тия и месец пак беше наддала към 200 грама и макар да знам 4е после нещата сигурно ще се оправят пак изпадам в паника. Зна4и бебе Мони си пиша над десетина пъти,щастливо, усмихнато,спокойно и жизнерадостно дете е.И ако остава гладна си мисля 4е няма как да не го забележа по простата при4Ина,че като е гладна ялия свят разбира за това...то са такива викове,пла4ове и воийове hahahaИ трябва да бъде нахранена на минутата.Възможно ли е все пак да не разбера че остава гладна?!? newsm78 Значи досега си наддаваше доста добре на 20 ден беше  наддала с 1300 (роди се 3.450,50 см.),втория месец наддаде 1010 гр.,третия 500 гр., а сега четвъртия се изложи Sad Аз си го обяснявам с факта,4е този месец за първи път ми дойде и тя малко се дърпаше от гърдата( и с кака Ники беше така и после 5-тия месец като по4на да наддава по кило и нещо на месец и така до ден днешен и ве4е си отглеждам малко шопар4е вкъщи hahaha),но все пак се нуждая и от вашата подкрепа,така като ме бяхте подкрепили и за кака й.Предполагам че проблема е и в стреса ми последно време,4е сама се грижа за двете палавници(а повярвайте ми кака Ники е колкото щастливо,толкова и палаво и непослушно дете),ве4е запо4нах да се наливам с пове4е те4ности (топ аз и по принцип пия много вода,де),почнах и да си пия латогения чай,от два дена слагам бебе Мони по-4есто и по-продалжително на гърдата,ама тя като се наяде и спира да су4е и само си играе със зърната ми Sad Възможно ли е толкова по малко да яде  и да и стига newsm78 ох ще се побъркам #Crazy А си мислих че сега ще е по-лесно като имам опит,да ама не?!?За протокола с кака се кърмихме докато забременях и поради липса на калции трябваше да се отбием.Иска ми се и с бебе Мони да можем поне до годинката да се кърмим успешно и с нея да по4нем захранването чак след 6-тия месец.......моля ви помогнете ми,подкрепете ме!
Благодаря ви предварително  bouquet
П.С. На кърмене на поискване сме.

# 1
Не виждам нищо притеснително в ситуацията, която си описала. Ако бебето ти оставаше гладно, нямаше да си мълчи. Wink Щом  изглежда добре, жизнено е и пълни памперсите редовно, всичко е наред. Ако смяташ, че кърмата ти не е достатъчно, слагай дъщеричката ти по-често на гърдата, пий течности и лактогонен чай, почивай си повече.
Дълго и успешно кърмене ви пожелавам! Hug

# 2
Точно в четвъртия месец им спад в растежа и бебетата наддават по-малко, така че не се притеснявай. Моите точно тогава за 3 седмици бяха наддали 80 гр. и много се бях уплашила и в консултацията ми казаха, че кърмата ми не стига и трябва да дохранвам. Аз лично добавих едно хранене и нещата се оправиха. Но беше странно, защото не плачеха, че са гладни и си играеха много щастливи, пълнеха и памперсите... Бяха започнали да ядат на около 4 часа, т.е. по около 5 пъти в денонощието. Започнах да ги храня на около 3 часа и положението се оправи.
Иначе ако не иска да суче повече явно се е наяла, в 4-я месец започват и по-бързичко да сучат  Simple Smile Така че не се притеснявай, опитай се да кърмиш по-начесто и иди пак да ви премерят след около 10-на дни -  2 седмици, така може да следиш положението  Simple Smile Ще видиш, че всичко ще е наред  Hug

# 3
Благодаря ви за отговорите и подкрепата моми4ета  bouquet
Аз знам 4е едва ли има повод за притеснение,ама......пак се шашкам #Crazy Ще видим на следващата консултация какво ще покаже кантара?!?Всъщност ми е все едно какво ще покаже при условие 4е детето ми е здраво и жизнено,ама не ми се слушат пак лекции и да си вдигам нервите като се карам с педиатърки #Cussing out,които все искат да ми зхранят децата,ааааааааааа няма пък да стане на тяхната hahaha
Още веднаж благодаря за подкрепата  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт