Американска наследница

  • 23 178
  • 257
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 15 458
Май 33 или 34 епизода досега.
 Интервю с Деймиън: Тук!

# 151
  • Мнения: 35
На мен взе все повече да ми прилича на сапунка, но като прочетох в началото на темата ми стана ясно защо, но пусто любопитство щего изгледам до край.  Laughing

Иначе това с различните прически и дупката в мидата и аз го забелязах  hahaha

# 152
  • Мнения: 3 459
Нямам си и на идея.

Май 33 или 34 епизода досега.
Но мисля че приблизително толкова.
Горе-долу от около месец и нещо го дават филма  Peace

# 153
  • Мнения: 343
Всъщност какво цели Лорън със Соломон? Та той е супер недоверчив. Сега дете ще му ражда. Накрая така ще се оплете, че няма да може да се измъкне от него.

# 154
  • Мнения: 2 960
А Паркър как не пукяса -нали нагълта една шепа хапчета??? newsm78После Елизабет го прекъсна за следващата доза-ама как нищо не му стана от вече нагълтаното Rolling Eyes
Как се предаде на хищницата Лорън  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 3 459
Тоя филм взе да ми писва вече.
Трябва да минат 100 серии, за да видим развръзката ли?  Tired

# 156
  • Мнения: 6 015
Сега дете ще му ражда.
Аз пък мисля, че го лъже и детето което ще роди няма да е негово, а на Паркър. Лично мое мнение, но е два ли ще тръгва да ражда от Соломон.
Дано вече да хванат Дейимиън, че вече ми писна....Остава още някого да убие.
Защо си мисля, че детето на Ашли не е от Джей ди....иии тя само го лъже.. newsm78

# 157
  • Мнения: 2 960
.
Защо си мисля, че детето на Ашли не е от Джей ди....иии тя само го лъже.. newsm78[/b][/color]

аз мисля,че много правилно мислиш.Така ще излезе накрая!!!

# 158
  • Мнения: 69
Цитат
Публикувана от: Джей 
Вмъкни Цитат
Тоя филм взе да ми писва вече.
Трябва да минат 100 серии, за да видим развръзката ли?
и мен почна да ме дразни много,голяма сапунка стана

# 159
  • Мнения: 2 108
Майката нещо на я разбирам.много плоска играта и някак си. Кършене, подхвърляне,лигавене и изведнъж цупи устни и за почва да говори за бизнес Thinking ooooh!
В живото дали така става? Tired

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Тая Джортан се навира между шамарите ама да видим какво ще стане ,дано се усети ,че я врътка тоя и не е Карлос за който се представя

# 161
  • София
  • Мнения: 15 458
Майката нещо на я разбирам.много плоска играта и някак си. Кършене, подхвърляне,лигавене и изведнъж цупи устни и за почва да говори за бизнес Thinking ooooh!
В живото дали така става? Tired
Майката се прецака.Уж иска да отмъщава, но май нищо няма да направи с човека на Карлос. Оня ще си я ползва безплатно, защото се пише много умна.

# 162
  • Мнения: 2 960
Да бе  bowuuголямо прецакване за Джордан hahahaобичала да спи с влиятелни мъже ,пък то накрая не улучи правилния човек Joy Joyне ми се мисли ,като разбере за "грешката е вярна"как ще се почувства печената хиена Shocked

# 163
  • Мнения: 6 015
Тая Джортан се навира между шамарите ама да видим какво ще стане ,дано се усети ,че я врътка тоя и не е Карлос за който се представя
Аз пък защо съм останала с мнението, че този с когото спи Джордан се казва Карлос??  newsm78
Другият- баш шефа не се казва така. Имаше друго име, но сега ми изскочи от главата. Нали е бил годеник на Даниел...Ехххх как се казваше. Забравих, но не се казва Карлос. В това съм сигурна 100%  Peace

# 164
  • Мнения: 2 960
За пред всички ,той /бившето гадже на Динеел/не е Карлос.Никой не го нарича така/тя му казваше май Дейвид/НО всъщност той е истинския КарлосМондрагон  ,другият е подставено лице ,което се представя за него.Така един вид -самоличността му се пази в сянка и е предпазна мярка !!!

Общи условия

Активация на акаунт