Брачните Агенции

  • 846
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Интересувам се какво ви е мнението за тях? Ползвал ли е якой услугите на такава агенция, и ако да какви са резултатите? С какви впечатления останахте... Питам защото от известно време упорито не ми се получават нещата, живея в мн затворена обстановка и ме посъветваха да се обърна към този тип услуга.. Ще се радвам да споделите мнението си ...

  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 371
моя приятелка имаше такава агенция. много народ събра. е, имаше и не съвсем успешни бракове/така е в живота/. тъй като бяхме близки, познзвам работата отвътре, мнението ми е положително. за съжаление вече не се занимава с това, иначе бих ти я препоръчала, много свестен човек е.
няма лошо да се обърнеш към такава. въпреки че честно казано, не виждам защо сама да не се справиш? гледам, ползваш нет, предполагам има много сайтове и чатове за целта. или ако имаш приятелка някъде вече, нека ти направи профил и би могла да ти помогне така.
успех ти пожелавам и да срещнеш твоята половина  Grinning .

# 2
  • Мнения: 23
моя приятелка имаше такава агенция. много народ събра. е, имаше и не съвсем успешни бракове/така е в живота/. тъй като бяхме близки, познзвам работата отвътре, мнението ми е положително. за съжаление вече не се занимава с това, иначе бих ти я препоръчала, много свестен човек е.
няма лошо да се обърнеш към такава. въпреки че честно казано, не виждам защо сама да не се справиш? гледам, ползваш нет, предполагам има много сайтове и чатове за целта. или ако имаш приятелка някъде вече, нека ти направи профил и би могла да ти помогне така.
успех ти пожелавам и да срещнеш твоята половина  Grinning .

Здравей Simple Smile
Благодаря за милия отговор, да ползвам интернет, предпочитам да се доверя на специалит, опитвах и сама , но резултатът не бше особено добър, или попадах на хора който търсят някого заа седмица-две или лъжливи профили, именно затова ми препоръчаха подобен тип агенции. Благодаря найстина, надявам се скоро да намеря човека който ще ме направи найстина щастлива   bouquet  Жалко че приателката ти не се  занимава вече, но ако може да препоръча някого ще бъда изключително благодарна. Потърсих в Google и попаднах на тази ***линкът е изтрит от модератор***  - някой знае ли нещо повече....

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 15:15 от Vache

# 3
  • Мнения: 7 914
smartynka
пожелавам ти късмет Hug

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
Не мисля, че агенцията гарантира сериозност също. Предполагам и там има хора, които просто си търсят само забавление и ще ти загубят времето, докато ги разбереш Sad
Скоро тук по ТВто гледах един англичанин, запознал се чрез агенция с азиатка, всичко супер, всички happy. Женят се, купуват жилище в нейната страна и хоп мадамата се развежда, взима му имота по съдебен ред и накрая, като за похлупак се оказало, че го била заразила със спин  ooooh! Действието се развива за година или две, не си спомням! С този разказ не искам да те отчайвам, но все пак имай си едно на ум  Rolling Eyes
Късмет  Peace

# 5
  • Мнения: 3 371
като чета мери и направо  Shocked . мисля си обаче, че всъщност е  права.
човек трябва да е много, много предпазлив и да има не едно, а поне три наум. но и всичко е късмет в този живот, все пак.


мога да говоря с моята приятелка, но тя вече повече от година е закрила агенцията. едва ли поддържа връзки с други подобни.
за тази, която си писала, изобщо не я знам.
уф, мисля, че най-добре ще е да потърсиш някоя близка твоя приятелка /вече някъде, ако имаш/ и тя да ти помогне.
дано имаш късмет!

# 6
  • Мнения: 1 363
Моя приятелка драпа драпа да си намери приятел в чужбинско (над 40те е и в Б-я е доста трудно, ако не пасваш стандартаната норма). Бях и направила профил в един местен сайт. Ами срещна се с няколко типа, които дойдоха до Б-я; много големи разговори и е-маил-ли с много други типове от разни сайтове за запознанства и накрая си намери едно нашенско момче, с което от години се познават. Ще се женят на есен. Дано да са много щастливи

# 7
  • Мнения: 2 907
Аз пък познавам хора, които се намериха чрез такива агенции. И вярвам, че по-добър партньор нямаше и как да намерят.

Няма значение къде и как ще се запознаеш с някой, а е важно какво ще произлезе по-късно от това познанство!
Нека не се залъгваме с романтиката. Да не би да е по-романтично да срещнеш половинката си в бар, на висока музика, в полупияно състояние?

Ако това е пътят към сродната душа, давай напред. Пробвай, без да си въобразяваш много, ей така за кеф. Ако случиш на човек - още по-добре. Но недей се срамува от това, което правиш и недей търси нечие одобрение.

Късмет ти желая!

# 8
  • Мнения: 23
Благодаря на всички за подкрепата Simple Smile

За жалост, наясно съм че няма нищо сигурно в този живот, но... се насочих да търся помощ и към този тип агенции, защото въпреки предпоагам големия брой хора, който се регистрират там, поне се осъществява някакъв контрол и подбор от хора, които се занимават професионално с това... Те ще са наясно аз какво искам, ако могат ще помогнат.... Искрено се надявам, и ако е писано ще стане....

# 9
  • Мнения: 23
Sad Сега виждам че темата ми е изместена Sad Ако може да даде идея за добра агенция ще съм много благодарна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 790
Защо не пробваш тук:

http://aziti.namerime.com/

Познавам хора, които са се запознали по този начин! Peace

# 11
  • Мнения: 103
Здравей. Не познавам такива агенции, но се доверих на интернет и изобщо не съжалявам. Верно е, попадала съм на уникални простаци, но това се разбира още в първите няколко изречения. Като общуваш с някой виртуално известно време разбираш дали сте на една вълна или не. Ако ти допадне се виждате, преди това и снимки можете да си размените. Нищо не ти пречи да опиташ, а реклами за такива агенции има във всеки вестник. Успех

Общи условия

Активация на акаунт