епилатор - браун или филипс???

  • 5 587
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Тази седмица имам рожден ден и съм си избрала подаръка Grinning - епилатор. Кажете на коя марка да се спра!Кой са по-добри?Предварително благодаря Wink

# 1
  • Мнения: 9 903
виж тази тема, има и още, като цяло са на кантар двете марки.

# 2
  • Мнения: 265
мога да ти препоръчам на Браун

# 3
  • Мнения: 539
За Филипс незнам, чувала съм хубави неща, аз лично ползвам на Браун - Силк епил и съм доволна. Успех в избора Grinning

# 4
  • Мнения: 2 494
Аз ползвам на Филипс, вече 6-та година и съм много доволна. Но двете марки са с еднакви качества, според това което съм чела.

# 5
  • Мнения: 6 155
Имам и двата, но определено Филипса ми харесва повече. Скубе по-добре и не ми разранява кожата както Брауна Naughty

# 6
  • Мнения: 26
Филипс!
имам модел от преди 3 години - за толкова време яростно ползване единствено кабела пожълтя - беше бял, сега е кремав на цвят.
И друго ползвах няколко пъти браун, с него много повече ме боли и краката ми стават на червени точки след епилацията, които стоят по 1 ден.
Индивидуално е, не можеш ли да вземеш на заем, да го изчистиш със спирт и да пробваш?

# 7
  • Мнения: 3 356
100% Филипс

# 8
  • Мнения: 3 098
Браун-той е мерцедесът на епилаторите.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз също съм фен на Браун. Имам Силк епил и съм много доволна от него.
Но мисля, че трябва да решиш дали искаш епилаторът ти да е с пинсети (Браун) или с дискове (Филипс). Мисля, че това е основната разлика между двете марки.
Успех в избора и да се похвалиш с новата придобивка!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Моят е Браун и съм много доволна!

# 11
  • sofia
  • Мнения: 8 935
Rowenta ползвам

# 12
  • Мнения: 112
Моят е браун и съм доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Браун - Силк епил дуо - много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 108
Браунnewsm10
имам и на Филипс и на Браун. еднакво доволна съм и от двата, но стане ли дума за поправка, Браун е по-добрият вариант

# 15
  • Мнения: 1 108
Аз съм твърдо за Браун.
Ползвала съм и на Филипс , но Браун е по - добър

# 16
  • Мнения: 3 537
Моя е Филипс и си ми харесва.Струваше 80 лв

# 17
  • Мнения: 3 010
И моят е на Браун! Харесвам си го-скубе и по- късички косъмчета. Моят е розово с сиво. Мился, че силк епил се води. Само дето кожата ми е чувствителна и да го плзвам на ръце, бикини или мишници не става. Излизат пъпчици!

# 18
  • Мнения: 71
Аз предпочитам Филипс,защото е с дискове!

# 19
  • Мнения: 8 505
Браун!Имам до от години и съм мнооооооого доволна!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз имам Филипс от 5-6 години и съм доволна, хваща и много мънички косъмчета, върши ми много добра работа.

# 21
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Аз също имам Браун и съм много доволна ползвам го от 4 год. smile3521

# 22
  • Мнения: 980
имам филипс сатинел и ги препоръчвам. ниЩо не остава, даже на прасците имам цели пасажи, дето ниЩо вече не расте

# 23
  • Мнения: 291
Препоръчвам ти Филипс. Имам го от 4 години, най-обикновен модел е, но когато реших да си копувам епилатор като теб пробвах от приятелки и двете марки. Определено Филипс, много по-малко боли с него, не къса космите, и след толкова години постоянна употреба имам участъци по краката, където нищо вече не расте Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Само да отбележа, че това с "нищо-не-растенето" на отделни места по кожата не зависи от марката - ползвайки Браун, постигнах с годините същия ефект. В момента ме мързи да търся научното обяснение, за да го постна, но фактът си е факт.

# 25
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Твърдо за Филипс. Ползвам тази марка от 9 години и съм много доволна. Миналата година си взех нов Сатинел беше на промоция в Метро със сешоар за 60 лева. (Стария след 8 години ЗДРАВ тормоз му се бяха изтъркали четките на ротора. )

# 26
  • Мнения: 2 028
Аз съм с филипс от години!! много е добър!

# 27
  • Мнения: 2 142
Аз имам от доста години Филипс Satin-ice, много съм доволна, железен е! С него разреждам посещенията за коломаска на крака и ръце, само на триъгълника ходя само на козметик, защото ме е страх с епилатора!  Crazy

Последна редакция: вт, 21 юни 2005, 03:28 от michel

# 28
  • Sf
  • Мнения: 808
И аз ползвам Браун от няколко години вече и все по-малко косми ми излизат. А и го комбинирам с един лосион за забавяне растежа на космите. Марка не си спомням, защото го ползвам вече повече от половин година, много е киономичен и наистина има страхотен ефект! ще погледна и утре ще ви пиша:-)

# 29
  • Мнения: 1 854
И аз ползвам Браун от няколко години вече и все по-малко косми ми излизат. А и го комбинирам с един лосион за забавяне растежа на космите. Марка не си спомням, защото го ползвам вече повече от половин година, много е киономичен и наистина има страхотен ефект! ще погледна и утре ще ви пиша:-)
Непремено пиши как се казва лосиона ти,след като го провериш утре.Дано и аз да си го намеря тук.Аз сьщо ползвам Браун от няколко години,но гледам 4е излизат все по-нови технологии.Особено се интересувам от по4истване под мишници и триьгьлник-нещо което никога не сьм пробвала с епилатор,но много моми4ета ги ползват.Трябва ли епилатора да е с по-сьвременна технология?Какви са + и - на епилирането на подмишието и триьгьлника?

# 30
  • Мнения: 410
Аз от доста години ползвам Филипс и съм мноиго доволна newsm10.Когато реших да си купя епилатор изобщо не се зачудих каква марка да избера,все пак мотото на Филипс е "Марка,която не всеки може да си позволи" smile3521.Започнах да си чистя краката,след това постепенно преминах и на триъгълника,след това ръзете и накрая под мишниците.Ефекта навсякъде е един и същ-космите оредяват и омекват.Първото ми чистене под мишниците и на триъгълника ми се струваше че ще е ужасно,но след всеки изминал път ставаше все по лесно newsm44 newsm44.
Приятелка си купи Браун и реших да запитам как е.Оказа се че е доста по неефикасен,космите растат по бързо,някои ги къса при чистене и неможе,както Филипса,да хваща по късите косъмчета.

# 31
  • Мнения: 524
аз съм за филипс. Много съм доволна от епилатора си. Знам , че и Браун са добри , но не съм ги ползвала та не мога да кажа нищо повече.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт