Бихте ли дарили яйцеклетка?

  • 13 131
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Да.
Единственото, което ме спира е : боли ли като ти я вадят  Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 138
да, бих дарила. и не, не мисля, че това ще е моето дете.

# 17
  • Мнения: 2 478
Не.
Бих дарила органи, кръв и всякакви подобни, но не и яйцеклетка. Не ми е приятна и не ме устройва идеята както да не знам какво се случва после с детето ми, така и тази да знам, че определен човек биологично е мое дете, а де факто аз не съм му майка.



Ето по тази причина не бих дарила яйцеклетка.
Леда е права,че това в крайна сметка е моето дете,а аз не съм му майка. ooooh!
 
Но bubanka също е права,ако става въпрос за сестра ми.Дано не и се налага.

# 18
  • Мнения: 4 841
Не, не бих. По комплексни причини, които са достатъчно основателни за мен.

# 19
  • Мнения: 1 095
Да.
Единственото, което ме спира е : боли ли като ти я вадят  Embarassed
Не, не боли .
Пункцията се прави под упойка. Чувството след това,като при болезнен цикъл.

# 20
  • Мнения: 1 095
Или може би  да е законово уредено така, че децата, заченати от дарителска яйцеклетка да научават за това при навършване на определена възраст.
Може и да има такъв закон, не знам  newsm78
Ако има юристи тук , то те биха могли да ни кажат.

Лично аз смятам,че майка на едно дете е тази жена,която се грижи за него и го отглежда

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, бих.
Сега, след като съм майка и знам колко е прекрасно да си такава, защо да не помогна на някоя жена и тя да стане мама?
Не мога да съм егоист. Не и за такова нещо  Naughty

# 22
  • Мнения: 5 710
Не, не бих.
Но се надявам не всички да са егоисти, като мен.
Сигурно ужасно звучи, но мисълта, че някъде имам биологично дете ще ме побърква.

# 23
  • Мнения: 5 370
Не, не бих.
Но се надявам не всички да са егоисти, като мен.
Сигурно ужасно звучи, но мисълта, че някъде имам биологично дете ще ме побърква.
А на мене ми иде още по-"сериалска" мисъл. Малко вероятно, но все пак-напълно възможно-е моето дете да срещне другото дете, от моята яйцеклетка.....и нали се сещате за продължението на мисълта ми.

# 24
  • Мнения: 1 095
Не, не бих.
Но се надявам не всички да са егоисти, като мен.
Сигурно ужасно звучи, но мисълта, че някъде имам биологично дете ще ме побърква.
А на мене ми иде още по-"сериалска" мисъл. Малко вероятно, но все пак-напълно възможно-е моето дете да срещне другото дете, от моята яйцеклетка.....и нали се сещате за продължението на мисълта ми.
Това е гадно наистина ! Sick
Не беше ми хрумвала тази мисъл !

# 25
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Да,бих дарила  Peace

# 26
  • Мнения: 5 370
Дороти, а всъщност на мене това ми е основната мисъл против. Като изключим налагащото се преди това стимулиране.

# 27
  • Мнения: 5 622
И аз не мога да си представя, че ще имам някъде биологично дете и то няма да е мое си....Жените за разлика от мъжете, не гледат да си "посеят" семенцето навсякъде....

# 28
# 29
  • Мнения: 871
И аз не бих...Няма да живея спокойно с мисълта, че ще бъда само биологична майка!

Общи условия

Активация на акаунт