и аз ги видях двете чертички

  • 2 406
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 32
най накрая май стана,след 7 месеца опити най накрая видях двете чертички,сега ще ходя на лекар,имах 3 дена закъснение,и днеска се пристраших да направя тест,стискайте ми палци,не казах още на таткото,чакам да дойде от работа,дано теста е верен.

# 1
  • Мнения: 46
azi84 Честито!!!  bouquet

Ако теста е с две чертички,ами разбира се,че е верен!!!Сега леко бременеене и много щастливи моменти ти пожелавам! Laughing
БРАВО!!! Joy

# 2
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 232
azi84,  smile3501 Пожелавам ти прекрасна бременност!!!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито! Лека и безпроблемна  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 070
azi84 , не се притеснявай- аз също така подложих на съмнение теста и си направих 2 след час, после на др ден 3  Laughing, даже и лекар ми беше казал, че вижда плоден сак и пак се съмнявах- ама скоро започваш да чувстваш малко по малко бременността- като почнеш да се отказваш от различни храни и напитки и др подобни ще повярваш. Аз знам, че съм бременна от седмица, много бях ентусиазирана и щастлива и невярваща едновременно, но днес ми е толкова лошо, чеееееееееее Wink Grinning
Успех и лека бременност Hug

# 6
  • Мнения: 32
благодаря на всички за прекрасните пожелания,след 1 час съм на преглед,и от там ще ходя на работа,аз в момента живея в Германия,и работя след 4 часа,довечера ще пиша за резултата от прегледа.

# 7
  • Мнения: 4 433
Честито мила лека бременност Hug

# 8
  • Мнения: 1 795
Честито!  smile3501

# 9
  • Мнения: 30
Честито, миличка...  Hug

# 10
  • Мнения: 27
честито и от мен...живот и здраве ще си бременеем двете заедно...И аз ходих на лекар видя плоден сак но каза че след 2 седмици трябва да ида пак за да видим пулсации,че сега било още рано.Много се радвам за теб !Лека и красива бременност!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 247
Честито!    bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 908
Честито  bouquet  Щастливи девет месеца! Peace

# 13
  • Мнения: 674
Честито  bouquet

# 14
  • Мнения: 32
теста е бил вереееееееееееееееееееен,лекаря видя плоден сак,каза че е на 4 седмици,като се върнах от работа казах на таткото,досега празнувахме,но кажете ми сега някакви изследвания трябва ли да правя,тука не съм осигурена,след един месец ще съм в България,мисля тогава да почна с изследванията,дали ще е късно тогава.

# 15
  • Мнения: 27
и аз като теб отидох на доктор веднага след теста и моя каза че има бременност видя околоплоден сак , каза че съм в 5 г.с. и ми каза след 2 седмици пак да отида за да видим пулсации.За изследвания нищо не е споменавал.Определено трябва да се видят пулсации на плода и след това някакви изследвания.Поне аз така мисля логично.Така че отиди след 2-3 седмици пак на лекар и тогава вече ще правим може би изследвания.До колкото знам различните лекари различно подхождат към излседванията.Едни се ограничават с кръв и урина други с повече изследвания.Аз още дори не знам при кой гинеколог да ходя за напред.Но определено към 7-8 ще трябва да посетя все някой за да каже че бебо вече има сърчице и е добре.Така че късмет на теб и спокойно чакане.  bouquet  Hug

# 16
  • Мнения: 899
Ако имаш някакви здравословни проблеми, които биха могли да усложнят протичане на бременността, може би са необходими консултации с лекар. Но ако нямаш оплаквания, няма да е късно след месец да започнеш по-подробните изследвания. Би могло да се провери за сърдечни пулсации през този 1 месец, но не е задължително в никакъв случай. Ако ти е скъп там този преглед и не ти се дават още парички, ще изтраеш още мъничко докато се завърнеш  Wink. Честито щастие!   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 294
Честито , незнам дали трябва да правиш изследвания , нека момичетата с повече опит се включат . Успех  Hug

# 18
  • Мнения: 1 868
Честито, мисля, че още няма нужда от изследвания само след 3 седмици да си видиш сърчицето Grinning
Лека бременност Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 248
Честито и от мен!!!   bouquet
Ако нямаш някакви сериозни здравословни проблеми не мисля, че за момента има нужда от някакви изследвания... Когато се срещнеш с личния си лекар, той ще ти назначи задължителните такива при бременност... Успех ти желая!!!

# 20
  • Мнения: 179
Честито и от мен на новата бремелинка!  bouquet

# 21
  • Мнения: 6 461
Честито и весело изкарване на деветте месеца,защото после ще е още по- весело. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Успех миличка  bouquet
Леко бременеене Hug

# 22
  • Мнения: 975
Честито миличка.Лека бременност .

# 23
  • Шумен
  • Мнения: 403
Честитооо Simple Smile Лека, спокойна и безпроблемна бременност. Весело и много усмихнато бебе, много да радва мама и тате!  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 092
Едно голямо Честито и от мен !   bouquet
Лека и щастливи 9 месеца и здраво бебе на финала !  Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз направих 2 теста през ден и двата със по  EFP от 2 седмици съм на море но утре се прибирам, и ще ходя на лекар и аз, та да я видим докъде сме я докарали. На всички новозабременяли - честито и от мен. Лека и спокойна бременност ви пожелавам!!!   bouquet  newsm10  remybussi

# 26
  • Мнения: 32
vilism i az sim ot shumen,i vse o6te ne sim re6ila pri koy ginekolog da se zapi6a,ako poznava6 nyakoy dobir ginekolog pi6i mi, mnogo blagodarya za hubavite pojelaniya.

# 27
  • Мнения: 489
Ази84, Слънцето, честито и на двете и лека бременност!   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 211
теста е бил вереееееееееееееееееееен,лекаря видя плоден сак,каза че е на 4 седмици,като се върнах от работа казах на таткото,досега празнувахме,но кажете ми сега някакви изследвания трябва ли да правя,тука не съм осигурена,след един месец ще съм в България,мисля тогава да почна с изследванията,дали ще е късно тогава.
честито!
лека бременност!
аз когато бях бременна, отидох на лекар, някъде 30 дни след като тестът беше положителен
изследванията се правят 4 месец, поне при мен беше така

# 29
  • Мнения: 160
Честито и от мен момичета!Написаното от вас е радост за очите ми!Все повече момичета да се присъединят към вас!Желая ви лека,спокойна и красива бременност!Блогословени сте да изпитате най-блаженото чувство за една жена!Насладете му се от сърце!!!Прегръщам ви силно!

# 30
  • Видин
  • Мнения: 961
Честито, момичета!Лека и безпроблемна белременност с хубав финал!  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз ви благодаря за хубавите пожелания!!!  newsm17 newsm03 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт