Кога да започна да търся детска градина

  • 1 077
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Здравейте!
Моята Криси е на 3,5 месеца и мои познати ми казаха,че още отсега трябва да започна да търся ясла и/или детска градина,в която да я запиша.Колега на мъжа ми споделил,че много трудно успял да намери детска градина,в която да запише детето си.Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

# 1
  • Мнения: 8 769
Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Grinning  Grinning  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Туфи
Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Grinning  Grinning  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink


мдааа, не трябва да забравяме къде живуркаме все пак.

# 3
  • Мнения: 384
Цитат на: Туфи
Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Grinning  Grinning  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink[/quot

He he he heeeeeeeee, i az ne go znaeh Grinning

# 4
  • Мнения: 229
Без да ставаш "спонсор" трябва да почакаш малко, за да вземат детето ти в детската градина Wink  Аз подадох молба за градината, (в чиито район сме), януари месец и благополучно на 1 юни приеха сина ми в 1 група.

# 5
  • Мнения: 1 220
Zavisi v koja obshtina si!? V njakoi ima poveche gradini i njama problem, no ima i takiva s ogranichen broj jasli , a s poveche deca, tam se chaka!

Общи условия

Активация на акаунт