БЕБЕТА ЮНИ 50

  • 12 924
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Честито на всички нови мами!

От 1  след обяд е буден моя хубавец. Заради свекито не можа да заспи, като му беше време, цял ден врещя. Какво ли не пробвах. Останах без сили вече. Точно го слагам в леглото и пак започва. Преди около половин час спря да реве, само да мрънка, май от изтощение и сега сякаш вече почти заспива.

Вери   bouquet за темичката.

# 16
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИчКИ С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ  Hug

# 17
  • Мнения: 279
Здравейте Hug
Честито на новите бебчета! Да са живи издрави и много да радват своите мама и тати Wink
Аз също нямам много време да чета и да се включвам в темичката за жалост! Цялото ми време е заето с малкия , а през останалото време ходим да купуваме довършителните неща по ремонта. Добре ,че е майка ми да го гледа и да ми помага.
Вече аз го къпя и много се радвам. Най-много от това се притеснявах Blush
Вери, голяма статистика си направила Grinning Гледам  ние сме най-едричкия мъж Laughing Между другото сме родени и 54 см- гледам,че не споменала.
In4oka, и ние бяхме така вчера, днес сме малко по-добре.
Някой да ползва капките против колики Инфакол? Аз си поръчах две опаковки и дано да помогнат, че много се мъчи малкото.
И да питам още нещо..Става въпрос за майчинството.Занего подават ли се някакви допълнителни документи, че още гледам не ми е преведено newsm78

# 18
  • Мнения: 210
При нас Инфакол не помогнаха особено (пак си ревем без спир поне между две хранения) Tired , от днес сме на някакъв белгийски илач - Бейби Фен, дано да ни облекчи,в противен случай ще се връщаме към тях  Cry.Те са на основата на Еспумизан, та има логика (съдейки по нас) ако не помага Еспумизан и Инфакол да не е в състояние да свърши чудеса...
Аз пробвах и едни капки с лактобацили - Био Гая... Или бяха измрели бацилите в шишенцето , или беба ги изакваше  Joy щото- промяна - тц  Mr. Green ... Склонна съм да мисля, че в аптеката не са ги съхранявали в хладилник, щото и двете момченца на комшиите са забравили за коликите с тях... и мисля да ги пробвам пак другата седмица ако белгийската "панацея" не помогне  Crazy

# 19
  • Мнения: 279
Ние сме на Еспумизан сега, ама май много не помага-знам ли!
Дано на нас ни помогне Инфакола Praynig
Хайде лека нощ! Аз отивам да се кисна в тетра докато спи малкия !

# 20
  • Мнения: 5 713
Катенце, оправих см на твоя младеж.
И Ясен ми прави същите номера със заспиването, момичета. Най- добре успявам да го излъжа като кърмя легнала. Много е чувствителен, не е темерут като кака си. Маги като беше бебе нито шум й пречеше, нито преместване.
Щях да казвам, за който не знае, че 2-ра, 6-та и 12-та седмица ги водят кризи на растежа. Моят синковец почна 2-рата и вече 3-ти час не ме оставя на мира, виси на циците и това е. Няма заспиване.

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 23:55 от Вери

# 21
  • Мнения: 11
И аз все още съм тук от утре вече се водя че преносвам дано тази вечер да решим този проблем

# 22
  • Мнения: 80
Честито на всички които се обебиха тия дни. smile3525
Вери мерси за темичката  bouquet
Успех на останалите 2 в 1 и скоро да гушкате   ylinfant

# 23
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен.
Извинявам се че коментирам толкова късно.
Относно спенето по гръб на бебето, нашия педиатър каза за да може крачетата да се наместят в ставите. И да купя ортопедични гащички.
А и вече спрях да пия кафе, кола и да ям шоколад. Няма как заради спокойствието на бебето. Кофеина влизал в кърмата и разстройвал бебето.
Вече си мечтая за шоколад Hug

# 24
  • Мнения: 100
geritooo не се притеснявай и при теб скоро ще дойде щастливия момент. Моето ангелче закъсня с 2 дена.

# 25
  • Мнения: 210
Добро утро 2 в 1 и 2 х 1 Joy  bouquet

Уф, Радина е решила, че "нощем" е от 21.00 до 3.00 - 4.00 и по никакъв начин не мога да й преместя дългия сън по-късно  smile3516  Като я нахраня в 21.00 и я оставя да спи ми се събужда в 3.00 , като я събудя в 24.00 да се храни после пак в 3.00 ми се събужда  smile3515  ... Пробвах с вода, но се оказа ,че може да сме малки амаааа не сме прости - сбръчква се като сушена слива, плюе ми в очите и рев...рев  smile3511
От вчера опитвам да местя храненията, е да ама спа 4 часа до 21.00 и пак тогава яде...  Mr. Green Абе хубав час е това 21.00 бе  Mr. Green Днес ще пробвам да изместя с час назад да видим пак ли в 21.00 ще кукне мойта малка змейка  newsm78
Айде да се раждат здрави , лесно и бързо всички бебоци на които им е време днес  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 26
  • Мнения: 3 743
 
Добро утро 2 в 1 и 2 х 1 Joy  bouquet

Уф, Радина е решила, че "нощем" е от 21.00 до 3.00 - 4.00 и по никакъв начин не мога да й преместя дългия сън по-късно  smile3516  Като я нахраня в 21.00 и я оставя да спи ми се събужда в 3.00 , като я събудя в 24.00 да се храни после пак в 3.00 ми се събужда  smile3515  ...

Margarete, и Диляна е така Tired. Успех с тактиката и да споделиш резултата Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте мами, искам да се включа към вашия хубав списък с моя бебок Калоян - родихме се на 19 ти юни: 3400/50 см. Вери, може ли и нас да включиш в списъка? Много благодаря предварително!
Честито и от мен на всички мами тук!   bouquet
От понеделник сме в къщи, но до компютъра така и не мога да стигна, знаете как е. Ние се храним по 1 час - то не е хранене а необяснима комбинация от сън и сукане....всеки случай ако го оставя в леглото веднага се сеща че не си е доял....и така 3-те часа се напълват с 1 чаас хранене, 10 мин памперс, 20 мин доизцеждане и след 1час пак....дано да почнем по-ритмично, че не знам докога така....  #Crazy

# 28
  • Мнения: 339
Добро утро!

Кака, добре дошла!

Вериbouquet за темичката!

Виктор за сега спи през нощта. Буди ме само към 3.00 или 4.00 часа да го нахраня и пак заспива. Сутрин чак към 7.00-8.00 ни събужда. И през деня доста си поспива.Още не съм имала безсънна нощ (пу-пу)И колики още нямаме. Абе общо взето реве само когато е гладен или наакан. Хич не обича да стои с вмирисан памперс. За съжаление обаче кърмата ми все повече намалява и се налага да заместя някое хранене изцяло с АМ. Какво ли не правих, що лактогенни чайове изпих - няма ефект. И с Мартин беше така, явно и този път няма да се кърмим дълго.
От тези жеги на Виктор му се изпъпчи личицето. Обтривам с преварена вода и лайка, но май не помага много. Само на вратлето минаха.
Мартин съм го пратила при моите родители, но всяка вечер ходя да го видя. Хем си правим разходка с Виктор. Пък и те живеят в къща и там е такава прохлада вечер - чак не ми се прибира в този апатамент. А и Мартин докъсно играе с приятели.

Момичета, подадохте ли вече документи за еднократната помощ? Знаете ли дали има някакъв краен срок и дали аз лично трябва да ги подам?

# 29
  • Мнения: 80
Мери лу крайния срок е до 3 год. На мен ми казаха,че не може друг да ги подава,а и съм решила да ги комбинирам с подаването на документите за детските,че да не се разкарвам 2 пъти.
Маргарете и Андрей ми превеше така  но от вчера почнах да го събуждам в 12 и през ноща спа та до 7.

Общи условия

Активация на акаунт