БЕБЕТА ЮНИ 50

  • 12 924
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 864
добро утро,запо4ваме деня с една хубава новина:
днес, в 2.30 tanita_83 e родила дъщеричка- малката госпожица се казва Мартина, 3400 гр, 50см, има си черна косичка. и мама и бееб са добре.

да е 4естита малката сладуранка на Танитка

# 241
  • Miami
  • Мнения: 412
ЧЕСТИТО НА ТАНИТКА И ОТ МЕН    bouquet ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАРТИНА И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТКО  bouquet

Аз все още чакам новини от Рали. Вчера й звънях, но още не беше родила. Дано днес и тя се похвали с хубава новина  Hug

# 242
  • Мнения: 256
Да са живи и здрави Танитка и нейната голяма гордост!!!


Мами, гръмнали са някакви складове в Челопечене с оръжия. Съветват да не се извеждат малки деца на вън и да не се отварят прозорците в София.

# 243
  • Мнения: 3 663
честито на танита! да е жива и здрава мартина и много да ги радва   bouquet

маристута - аз кърмя през относително еднакви интервали - 3ч - и са си ми меки гърдите
има разлика, разбира се, в "твърдостта" им, когато е току що изсукана гърдата и непосредствено преди хранене, но категорично не са твърди
виж като мине малко повече време, половин час даже да е, и тогава вече се препълват, преливат, въобще..
ядки също като инчето ям сурови, като орехите са ми смесени с житото и понеже е сладичко с него си залъгвам глада за шоколад  Blush

някой питаше за WC - аз от толкова пиене на вода и пъпеши още не мога да постигна нормална консистенция  Embarassed, какво остава за запек

за вит Д - аз лично още съм в чуденка... защото бебетата са различни и едно бебе с фонтанела 0.5см не е като такова с 2.5см..  та може би едни имат нужда от "подпомагане", а други не... ще почета и помъдря още малко  newsm78 иначе таня навремето пи, но само няколко месеца, педиатъра на всяка консултация опипваше фонтанелата и в един нмомент каза - спираме вигантола
тоест ръководеше се от фонтанелата, а не по срок - примерно пием до годинка
а на теди ми се струва супер голяма, 2 пръста, че и малко отгоре..  Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 657
Честито на Танита! Да е жива и здрава Мартина, много да радва всички и да папка много! Hug

Момичета, благодаря ви за съвета, ще опитаме да ядем по-често от проблемната гърда, дано се оправи  Praynig А ако я сложа две поредни храненета на една и съща гърда, другата какво да я правя да я цедя ли с помпата?  newsm78 Все ме е страх с помпата да не предизвикам свръхпроизводство  Tired
Аз кърмя на поискване, понякога си иска след 2 часа, понякога спи по 3-4 и чак тогаз  Crazy Снощи почти проспа цялата нощ, от 1 часа се събуди чак в 6 Simple Smile Надявам се, че се наяжда след като тя сама си определя режима..
Днес сутринта й падна пъпчето за радост на двете ни  Mr. Green
Хайде, толкоз ми беше свободното време Laughing

# 245
  • Мнения: 13
Честито и от мен на Танита! Да е здрава и усмихната малката Мартина!

Останаха ли бремелинки наоколо?

# 246
  • Мнения: 132
Момичета, дават Пършинг по БТВ!
Отивам да гледам!

# 247
  • Мнения: 256
Пуснете БТВ, дават пършинг в часа на мама.

# 248
  • Мнения: 389
Честито на Танита   bouquet

margarete, лекар ли ти предписа този витамин Д и под формата на какво го даваш?

maristuta , аз също не я будя, пък и тя спи най много по 4-5 часа непробудно и то предимно през нощта.

Напоследък заради жегата и коликите няма заспиване през деня на това дете. Ококорва едни очи и гледа ли гледа. Преди се унасяше със сучене, а сега докато не заспя и аз ама дълбоко и тя не заспива. Колко пъти я виждам заспала, ставам, оставям я и след 5 минути всичко от начало.
Отивам да я меря след малко да видим колко е наддала за една седмица и ще кажа  Grinning.

# 249
  • Мнения: 256
А, изпревари ме мишленцето.

# 250
  • София
  • Мнения: 226
ДАват Пършинг по Часа на МАма сега

# 251
  • Мнения: 3 663
Пуснете БТВ, дават пършинг в часа на мама.
тамън се чудех това ли трябва да е пършинг Simple Smile
че тя голяма симпатяга била  Wink

# 252
  • Мнения: 132
Ехе, момичета, ама какви сме организирани в предаването на новините  Hug
Само малко гадничко ми стана като видях патологията на МД и балкончетата с гледката от там. Че аз имах няколко дни страшни приключения там, щяхме уж там да се раждаме допоследно, до буквално по-малко от 24 часа преди раждането, което в крайна сметка беше в Тина Киркова.
Хубавото е, че всичко нея и Антония е ок, прочетох, че Пършиг писала в кърмаческия.
Имам още за дочитане, после ще пиша още.

  bouquet

# 253
  • Мнения: 24
еееееее не можах да я гледам пършинг  Crossing Arms

# 254
  • София
  • Мнения: 1 535
еееееее не можах да я гледам пършинг  Crossing Arms

Трябва да има продължение на историята. Има все пак почти половин час до края.

Общи условия

Активация на акаунт