Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 юни 2008, 21:13 ч.

City Point в Младост

• 16 939
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
Някой влезе ли в новия търговски център?Аз утре ще го посетя и ще споделя впечатления.

# 1
Сега идвам от този магазин и да споделя впечатления много магазини, но според мен много зле разположени особено втората редица. Като марки не повече от 5 ми бяха извести другото всичко си бяха парцалките от пътеките / че дори и продавачките същите/. Климатика им или не работи или пестят ама вътре беше ебати сауната, а и голяма част от дрехите се повтарят има поне три магазина за бельо който продават една и съща марка и едни и същи модели разнообразие нулево. Да не говорим че дрехи за такива пищни дами като мен от 67 кг  Rolling Eyes няма никакви като изключим магазин XXXL повечето бяха за анорексички. С две думи не ми хареса  много сбити, тесни магазините еднотипни, другият МОЛ ако така го наричаме повече ми хареса по просторен, а и най вече климатика им работеше, а и успях да си купя нещо имаше и за мен размери Laughing

# 2
  • София
Много претрупан.Малки магазинчета на малко пространство.Нещо не са го доизмислили.Стълбите са забити в крайните коридори.Доста детски магазини, един от тях е на Марикита.Направи ми впечатление магазинът на втори етаж с бельото-имаше добро разнообразиие и на български , и на чужди фирми.Забелязах доста роклички и обувки.Трети етаж още е празен.Не видях известни марки, всичко е каквото си го знаем от пътеките.

# 3
Оф, толкова чаках да го отворят и страшно се разочаровах, нищо интересно.

# 4
и аз много го чаках, а така и не съм отишла още...
похвалете го още малко и мога съвсем да пропусна... Tired
Стори ми се, че има Зара там?

# 5
В другия има Zara и  сега има 50% намаление в този новия няма или поне аз не открих Rolling Eyes

# 6
а къде се намира, че нещо не се сещам?

# 7
За кое питаш къде се намира City point или Zara

# 8
за Сити Пойнт
Зара нали е в The Boulevard

те да не са едно до друго, като гледам адреса  newsm78

# 9

Да.

# 10
  • София
На мен пък повече ми хареса от Булеварда
Откъм парцали има доста по-голям избор, пък и много неща ми хванаха окото. Докато в Булеварда влязох и си излязох.

# 11
  • София
Днес посетих и двете места. Булеварда ми харесва повече като пространство, но голяма част от магазините са празни все още.
Сити Поинта е по-пълен откъм магазини, но е по-тясно и климатиците не работеха, направо беше отвратително задушно.

# 12
Изненадах се колко много магазини за детски дрешки има в този City Point - поне 7. Не мога да кажа за качество, не ги разглеждах, но все трябва да има поне 1-2 свестни. Иначе наистина няма нищо кой знае колко интересно там.

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
за Сити Пойнт
Зара нали е в The Boulevard

Не само, че са един до друг, ами и получих де жа ву, като влезнах в Сити Пойнт, след като бях ходила в Булевардът. В Сити Пойнт ме впечатли само това, че има Маракита.

# 14
вчера ги посетих и двата - ами общо взето нищо не ми хареса
освен няколкото детски магазинчета, всичко друго е  Tired

# 15
На мен  също повече ми харесва от булеварда, има повече магазини,ако търсиш нещо има по голям избор,освен това отдавна чаках да направят марикита в Младост, защото са ми любими, а и в момента имат намаление Laughing

# 16
Преди около седмица попитах една от продавачките защо все още нямат климатик, а тя ми каза, че сградата има само вентилация и за сега не се и предвижда да има климатик.
Този магазин не си вписва в представите ми за МОЛ, но пък наистина става за заместител на пътеките.
Зад Метро и Техномаркет строят Sofia Outlet Center, което може би ще е първия истински МОЛ в Младост или поне така се надявам:
http://www.gvagrimley.co.uk/x6297.xml

# 17
galicin, почти срещу нас(Окр. б-ца) се строи огромно нещо-Карфур. Би трябвало да се пусне септември 2009г, въпреки че леко не ми се вярва. само супер/хипермаркета ще е на 20хил.кв.м., та какво остава за останалото. Тъй че, за Младост на това разчитаме за мол(аз по-скоро за супермаркета разчитам, че нямаме нищо свястно наоколо)

# 18
Аз ходих само в Пойнта и не съм впечатлена. Но бях прочела предварително отзиви и не бях с никакви очаквания.
Единствено ми харесаха няколко щанда за бижута - злато и камъни. Имаше интересни неща.
Има и хубава аптека.
А за Карфур и аз нямам търпение да го отворят  Party Колегите от снабдяване казват, че е нещо огромно и добро.
Дано най-накрая да видим нещо по-различно от китайски и турски боклуци, купувани на килограм и продавани на цени на маркови стоки  Tired

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 14:48 от veselina_s_p

# 19
A PAK NA MEN MNOGO MI HARESA V SITI POINTA,OSOBENO IMA EDIN MAGAZIN V DANOTO DO KAFETO KAZVA SE RADIS IMASHE MNOGO RAZLICHNI NESHTA OT VSICHKI OSTANALI MAGAZINI!E NTOVA E MOE MNENIE DE!

# 20
DA BE I AZ GO VIDIAH,NAISTINA IMASHE GOTINI NESHTA!

# 21
A PAK NA MEN MNOGO MI HARESA V SITI POINTA,OSOBENO IMA EDIN MAGAZIN V DANOTO DO KAFETO KAZVA SE RADIS IMASHE MNOGO RAZLICHNI NESHTA OT VSICHKI OSTANALI MAGAZINI!E NTOVA E MOE MNENIE DE!

DA BE I AZ GO VIDIAH,NAISTINA IMASHE GOTINI NESHTA!

hahaha hahaha Joy Joy Поне от различно име да беше писал/а различните постове.

# 22
HI HI HINE GI ZNAM KOI SA TEZI RADIS! Joy

# 23
EI NEZNAM AMA OT TOIA MAGAZIN SI KYPIH EGATI IAKITE DANKI,I NE SAMO TOZI MAGAZIN MI HARESA !IMASHE MNOGO IAKI MAGAZINI!PATEKITE PASTI DA IADAT!SITI POINTA E MNOGO IAK MOL! newsm78

# 24
  • Berlin
 Joy Joy Joy
ай, ай..

# 25
galicin, почти срещу нас(Окр. б-ца) се строи огромно нещо-Карфур. Би трябвало да се пусне септември 2009г, въпреки че леко не ми се вярва. само супер/хипермаркета ще е на 20хил.кв.м., та какво остава за останалото. Тъй че, за Младост на това разчитаме за мол(аз по-скоро за супермаркета разчитам, че нямаме нищо свястно наоколо)
Ей, съвсем го забравих ..., а иначе всеки работен ден минавам покрай строежа - голям е Simple Smile Макар и на практика да е в полигона, май това ще е най-свестният мол в Младост.

# 26
HI HI HINE GI ZNAM KOI SA TEZI RADIS! Joy

EI NEZNAM AMA OT TOIA MAGAZIN SI KYPIH EGATI IAKITE DANKI,I NE SAMO TOZI MAGAZIN MI HARESA !IMASHE MNOGO IAKI MAGAZINI!PATEKITE PASTI DA IADAT!SITI POINTA E MNOGO IAK MOL! newsm78

Е, взе си поука  ooooh!

# 27
Молът е много хубав, а и има неща за всеки джоб.Цените не хвърчат в небесата както в другите молове.

# 28
  • софия
Молът  Laughing е доста празен, т.е. много от магазините са свободни и се дават под наем.Явно няма особен интерес. На мен нищо не ми направи впечатление. Имаше само един хубав детски магазин,но и цените бяха хубави.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт