Бебета Август 2008

  • 32 721
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1
Девойки,

Поработих над:

Нова тема

Още е в работен вариант, тъкмо докато изпишем тази  Wink

Ако може някоя мила дама да ми обясни на ЛС как да кача уърдовските документи, че това ми се опъна  Whistling

# 271
  • Мнения: 2
добро утро Hug

на меган   bouquetза новата темичка,

аз няма да ходя на лекциятас днес, за съжаление, защото мойто съкровище не ме пуска да се разхождам навън заради тия взривове..може би пак ще си седя дома и ще си мързелувам  Mr. Green

на всички прекрасен ден  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 1 266
Какви взрирове?
Аз пак нещо не съм разбрала  Embarassed

# 273
  • Мнения: 229
Какви взрирове?
Аз пак нещо не съм разбрала  Embarassed

току що четох в новините за тия снаряди, които са гърмяли в 6,30 сутринта. и че има замърсяване с въглероден диоксид.
о лелеле  ooooh!

# 274
  • Мнения: 2
коте пускай сутрешните блокове, от 6.30 сутринта в Челопеч се взривяват някакви снаряди, уж не било опасно ама то не се знае, по-добре да не се рискува. мацката от нова тв, която е на мястото там каза, че въздуха миришел зверски на сяра и някакви др химикали. сега го проверяват ама все пак.

сигурно после всичко ще се напълни с черен прах, прибирайте прането Wink

# 275
  • Мнения: 92
Какви взрирове?
Аз пак нещо не съм разбрала  Embarassed
Някакви складове са гръмнали,но къде и как не ми стана ясно ooooh!
За Ларедута да ви кажа.Тук гръмна преди 2 години тази марка и в началото вървеше много.Аз съм регистрирана и съм поръчвала много неща от там.За мен предимно дрехи и мъжа ми-детски не съм.Е не останах доволна след 2 поръчки въобще Peace.Материите не са това което изглеждат,номерата не отговарят,незнам,аз се разочаровах и  не  потретих.Лично мое мнение PeaceИ те не са спряли да ми пращат каталозите ,идват и талончета с отстъпка и поръчката ми е по телефона с кодовете.Но тук цените са различни #Crazy.Стела беше споменала  6 евро за доставка,тук е 17.50 Party

# 276
  • Мнения: 702
Оле момичета това с взривовете е много лошо,казаха,че евакуират хората които са в близост с инцидента,също така казаха,че за района на София няма никаква опасност за хората!

# 277
  • Мнения: 1 410
Гръмна склад за боеприпаси в Челопечене.В момента се очаква взрив на 20 т тротил.Очаква се ударната вълна да достигне 7-8 км.Незнам при вас как беше ,но при нас без малко прозорците да паднат.Много се уплаших.Сега сме се свили ,далеч от прозорците.

# 278
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Всичко, което видях до момента (чаршафи, обиколници) е ултрагрозно, направо ми се реве. Мечки и патета има в изобилие. Като ги питаш за дюс цветове, те гледат, все едно падаш от Марс и викат: "Ми то на бебето по-добре да му е шаренко". Ама от техните представи за шаренко, аз получавам епилепсия.
Мама ще шие, май. Ще врътна тия дни още едно кръгче в Комо да си припомня и там какво беше положението.

Стига бе, Коте, недей така с ултрагрозното, че има и хора дето харесват шареничкото Laughing. Аз лично си поръчах да ми ушият и комплекта ми излиза по 20лв като включва долно чашафче с ластик, 75/130см, горен плик 70/140 и две калъфки който за сега ще ги сложа на декоративни възглавнички в другия ъгъл на леглото, като са готови ще ги снимам. Хич не ми се занимаваше да поръчвам и да шия, но пък от друга страна като видях какъв избор на разцветки има и повече не ми трябваше убеждаване. Материите вече ги бях пробвла защото преди няколко месеца поръчах и на каката за голямото легло. Пак излезе някаква абсолютно символична цена, а в магазина най-евтините комплекти на Дисни с разни ми ти там героини от приказаките /по които дъщеря ми си пада/ бяха около 80-90 лв. и това без олекотена завивака, само чаршафите. Аз засега за бебето олекотени завивки няма да купувам. Ще взема едно две памучни одеалца и торба за спане, после ако се налага ще купувам.

# 279
  • Мнения: 82
аз съм будна от 6.20,защото усетих първата ударна вълна от взривовте и си помислих,че има заметресение и събудих и майка ми и вече се чудехме дали да не излезем навън ако има по-силен трус,но тогава започна сутрешния блок по Нова и разбрахме каква е причината(междувременно усетихме още 2 вълни  Shocked ),сега остава само да се надяваме,че не ни лъжат за пореден път(както са ни лъгали за Чернобил),че няма опасни вещества във въздуха.Само това ни липсва след слуховете(ако са само слухове) за изтичане на радиация от Козлодуй  Close

за Ла Редут-аз съм много доволна от това,което съм получила до момента(като матреии и визия),вярно е,че още не сме ги прали нещата и се надявам да няма изненади,но ще ви информирам  Wink

# 280
  • Мнения: 2 376
Здравейте момичета,
За взривовете, добре че съм в отпуска иначе нямаше как да стигна до офиса. Всеки ден минавам през северната дъга на околовръстното. Майка каза, че и при южният парк чак са се усетили взривовете.
Ако живеете в източната част, наистина не е ясно какво има във въздуха и по-добре който има възможност да се отдалечи докато се разнесе.

За чаршафите, четох че откъм безопастност най-добре да се ползват чершафи с цип. До момента обаче не съм могла да намеря. Ние май имаме едни белички с релефни мечета за люлката ама трябва да проверя, че да не държим Дъркя на матрак Simple Smile

Да се отчета за изследванията от вчера. Открили ми бактерии в урината и сега трябва да дам стерилна. Надявам се да не ми набутат някой антибиотик, че това ще е върхът.
Хемоглобинът ми е 123  newsm68

# 281
  • Мнения: 207
Steli Meli   newsm59



Да се отчета за изследванията от вчера. Открили ми бактерии в урината и сега трябва да дам стерилна. Надявам се да не ми набутат някой антибиотик, че това ще е върхът.
Хемоглобинът ми е 123  newsm68


Добро утро на всички! Britt, не се притеснявай за бактериите. И на мен ми откриха. Оказа се. че е нещо нормално за бременни. Дадоха ми все пак антибиотик  Sad

# 282
  • Мнения: 990
Благодаря мила!  Hug Почерпката ми е в новата тема обаче!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт