Историята на забрадката...

  • 1 604
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
или как от забрадка се стигна до монокини ли без бикини.
Кое е по-еротично - случайно мярнал се глезен под полата или изпъчен бюст над малка прашка.
Жените на село още носят забрадки - за всеки ден, за работа, за официално - различна.

И... с колко см се удължава дължината на полата на година.

# 1
  • Мнения: 516
Не разбрах, какво точно питаш. Полата ми е дълга до земята. Имам и десетина забрадки. Ставам ли?

# 2
  • Мнения: 27 524
Моята забрадка е скритата - ум, ум, ум, власт и малко пари и съм на разположение  Blush

# 3
  • Мнения: 1 352
Пък аз познавам едно младо момиче (85-ти набор), на което му плащат да носи забрадка..............

# 4
  • Мнения: 12 648
Не разбрах, какво точно питаш. Полата ми е дълга до земята. Имам и десетина забрадки. Ставам ли?

За нашия ин- и екс-, флуиди и срещи с други флуиди, и дали минават през забрадката.

Пък аз познавам едно младо момиче (85-ти набор), на което му плащат да носи забрадка..............


Дай офертата.

# 5
  • Мнения: 516
Напъните за оригиналност понякога водят до тотално объркване.
Еротиката е в общото излъчване. Не става само с голи дупета, трябва и акъл.

# 6
  • Мнения: 1 517
Жените излъчват отрицателна енергия, затова трябва да ходят с покрити глави. Особено в църква. Не помня къде го четох, мисля, че и в Библията го пише (не точно така де). Но не споря.

   Peace

# 7
  • Мнения: 677
или как от забрадка се стигна до монокини ли без бикини. - Не знам, нямам толкова дълги няблюдения, нека Вълкът каже.
Кое е по-еротично - случайно мярнал се глезен под полата или изпъчен бюст над малка прашка. - изпъчен бюст над малка прашка.
Жените на село още носят забрадки - за всеки ден, за работа, за официално - различна. - Е, и?

И... с колко см се удължава дължината на полата на година. - Не разбирам въпроса.

# 8
  • Мнения: 1 517
Това за дължината на полата го разбирам така: през средните векове модата общо взето е била следната: надолу роклите дълги до петите, но широко откриващи женски прелести в горната част. Та в този ред мисли колкото по-дълга става полата, толкова по-малко плат остава за нагоре.

# 9
  • Мнения: 27 524
по-дълга става полата, толкова по-малко плат остава за нагоре.

Едва ли имаш предвид тези:

# 10
  • Мнения: 1 517
снимката не се вижда

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 366
За забрадките в църквата преди години един руски поп ми обясни, че мъжете си сваляли шапките като влезнат в храма за да могат да комуникират с Бог, а жените стояли със забрадки за да знаят че има някой над тях и да се учат на смирение.

До колко са еротични забрадките в арабския свят обаче не знам. Това което ми е направило впечатление че като се появят араби на плажа се разбира - голямо оглеждане започва тогава. Техните жени стоят покрити за да не ги гледат другите. Така че за мен еротика няма, а има ревност в забрадката и дългите до земята поли /не говоря за случаите когато така сме се харесали и имаме право на избор/.

# 12
  • Мнения: 2 448
Кое е по-еротично - случайно мярнал се глезен под полата или изпъчен бюст над малка прашка.

Радвам се, че не съм родена в арабския свят или в отминалите времена, когато случайно показан глезен е излъчвал еротика.

Радвам се, че сега жената може да избира какво да каже с облеклото и поведението си - не искам мъжко внимание, да бъде загадъчно секси или откровено предизвикателна.

# 13
  • Мнения: 5 940
Случайно показан хубав глезен може да излъчва еротика. Неслучайно разголен също. Зависи кой е еротикополучателят, какви неща му въздействат и какъв е прагът му на чувствителност.
Иначе, да, еротиката е в излъчването. В правилното показване и в умелото скриване.

# 14
  • Мнения: 2 401
Напъните за оригиналност понякога водят до тотално объркване.


 Laughing Laughing Laughing Присмял се хърбел на щърбел... сори, ама не можах да се удържа.. Laughing

За мен най-яката  еротика е била по времето на  Луи  -найсти.   

Общи условия

Активация на акаунт