Имам едно въпросче...

  • 1 774
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Не се сещам какъв е този картон.Спомням си, че лекарката ми даде лист/не помня какво пишеше на него/, който представих заедно с изследванията, като отидох да раждам.Остана си в болницата.Ох, не помня вече...

# 16
  • Мнения: 35 951
ходи се за статистиката, но не е задължително
отиди на преглед при лекар, при който желаеш

# 17
  • Мнения: 1 049
Хубаво е да отидеш, все пак някой трябва да те прегледа след раждането и да потвьрди, че всичко е ОК.  Hug

# 18
  • Мнения: 257
при доктора който те е израждал имаш направление за 45 дни и той се води твой лекуващ Sunglasses
ако в тези 45 дни имаш проблем-отиваш при него и да ти свали конците също
ако идеш при този който ти е следял бременноста а не си раждала при него ще трябва да си платиш защото той ти е бил лекар ДО раждането Thinking

# 19
  • Мнения: 257
Аз вече съм ходила на преглед след раждането  и са ми махнали конците. Въпроса ми не е защо трябва да ходя на преглед, а трябва ли да върна картона на доктора, който е следял бременността ми. Този картон си е в мен - дадоха ми го когато влезнах в 9-ти месец, а откакто родих не съм ходила при въпросния доктор, а при друг. Интересува ме от документална гледна точка дали е важно да го върна (за самия доктор дали е важно или за мен).
не на него не му трябва

# 20
  • Мнения: 518
Аз вече съм ходила на преглед след раждането  и са ми махнали конците. Въпроса ми не е защо трябва да ходя на преглед, а трябва ли да върна картона на доктора, който е следял бременността ми. Този картон си е в мен - дадоха ми го когато влезнах в 9-ти месец, а откакто родих не съм ходила при въпросния доктор, а при друг. Интересува ме от документална гледна точка дали е важно да го върна (за самия доктор дали е важно или за мен).
не на него не му трябва
Благодаря Sexxi2! Това исках да знам!  bouquet

# 21
  • Мнения: 540
Хубаво е да отидеш, все пак някой трябва да те прегледа след раждането и да потвьрди, че всичко е ОК.  Hug
и аз съм на същото мнение

# 22
  • Мнения: 4 784
"5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата. "

# 23
  • Мнения: 3 695
"5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата. "
Peace
Не съм ходила при него, не мисля, че е задължително. Ходих на профилактичн преглед там, където родих.  Peace

# 24
  • Мнения: 686
Ако гинекологът, следил бременността ти е по Програма "Майчино здравеопазване", т.е. избрала си си личен гинеколог (отделно от личния лекар) и той ти е пускал различни безплатни изследвания и има договор с НЗОК, отговорът ми е ДА. Трябва да отидеш до 30 дни след раждането, защото последните ти документи не са оформени. Трябва да се отрази състоянието ти и дата на раждане - тези хора се отчитат в НЗОК а и сигурно той ти е издал болничния 45 дни преди раждането.

# 25
  • Монтана
  • Мнения: 220
Lili_X го е написала много добре,а по отношение на картона-моят доктор ми каза,че си остава за мен.  Peace

# 26
  • Мнения: 961
Хубаво е да отидеш на профилактичен преглед, но не е задължително да е при лекаря, следил бременността. Картона си остава при теб, а не при лекаря.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 746
Аз все още не съм ходила, може би юли месец. Няма да отида при гинеколога, който ми следи брем. Ще отида при частният гинеколог, при който ходих по време на бременността. картон май имам, но е при гинеколога от ДКЦ-то. Съпругът ми ходи до ДКЦ-то да ми оправи болничните и акушерката е казала "вече нямате работа при нас".

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хубаво е да отидеш на преглед след раждането

# 29
  • Мнения: 2 111
2 месеца след раждането отидох на преглед при частният гинеколог,който ми следеше бременността и ми направи секциото.
При гинеколога в поликлиниката отиде мъжа ми за да ми оправи болничния.

Общи условия

Активация на акаунт