Имената

  • 3 839
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 818
Тя е Юлиана - Улиана, Улинанка
Баща й Георги - Горги.
Но като цяло от самото начало сравнително правилно говори.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 506
Моята е още малка, но нещо като "Бабти" заформя - за "Габче" (то във Варна нали идва мако "Габчи" Embarassed).
Аз много си харесвам моето детско име (ник-а ми) - и досега роднини и хора, които ме познават от бебе ме наричат така.

# 32
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми се казва Катрин, докато навърши година и 10-11 месеца, твърдеше, че името й е Канкит.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 086
Дани първо си казваше Няи,после Нани и сега вече Дани ,както си трябва Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554

И ние си имаме тати Мику и дядо Мику  Joy
Иначе той е Кала /Калоян/, аз съм мама Нана /Надежда/, а баба му е баба Мемена /Невена/  hahaha
Вуйчо му е Кики /Кирил/, а леля му Бани /Бранимира/

# 35
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
моят син като го питат как се казва,казва Жожи от ЖУжи(Жулиан),на приятелчето си му вика Кики-Ники,а  на другото Гага-Гали.

# 36
  • София
  • Мнения: 8 932
Mалката до скоро не можеше да казва В и затова беше Еба или Ебето (Ева-Евето). Баща и досега е Тан (Стоян). Само аз и брат и сме пожалени, защото сме с лесни имена.

# 37
  • София
  • Мнения: 114
Нашата Ева засега е Еля  Simple Smile

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ми - от Михаил  Mr. Green.

# 39
  • Мнения: 884
Госопожата в яслата на сина ми се казваше Иларионова, но той не можеше да го каже това име, а казваше Лайнорова. Много се притеснявах, но госпожата се забавляваше с това.

# 40
  • Мнения: 327
Анамия=Ана-Мария
Мончил=Момчил
Баляля=Боряна

# 41
  • София
  • Мнения: 5 079
Още чакам включване, че не ще да каже как се казва, инатът му с инат...  Rolling Eyes Sad ooooh!

# 42
  • Мнения: 110
Моята дъщеря си казва, че е Ате - името и е Теа и нейния вариант е сбор от- аз Теа /почти като "Аз Цезар"/ Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 4 866
Приятелско дете наричаше моите момичета "Баби и Гипи" от Габи и Вики.

# 44
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Голямото ми дете се казва Илиян. В градината му казваха Илко, но той не можеше да говори добре, когато започна да ходи. И така като го питаха как се казва отговаряше Ико.

Общи условия

Активация на акаунт