Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 юни 2008, 20:25 ч.

Подарък за българин в чужбина....

• 2 657
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
Книгата предложена от galita ме заинтригува. Със сигурност ще я потърся, когато се прибера.   

# 16
Книгата предложена от galita ме заинтригува. Със сигурност ще я потърся, когато се прибера.   
Аз я имам. Wink Много е готина!
И аз я препоръчвам. Връща към спомени от детството/младините (зависи Laughing), определено.
Освен това е направена е с добро чувство за хумор и е с хубаво, модерно оформление.

# 17
Аз я имам. Wink Много е готина!
И аз я препоръчвам. Връща към спомени от детството/младините (зависи Laughing), определено.
Освен това е направена е с добро чувство за хумор и е с хубаво, модерно оформление.

Това различни спомени от хора ли са или един автор ( спомням си, че една съфорумка беше споменала за нещо подобно, но не знам дали е тази книга  или онова беше само сайт)?

# 18
Друго, което на мен ми подариха и беше много мило беше диск със записани звуци от България.
Птички, пчелички, вода... и на всеки запис пише от коя точно поляна в България е записано.
Хех, много мил жест наистина! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Става дума за диска "Български природни звуци" на Джони Пенков и Виргиния Захариева.

# 19
Това различни спомени от хора ли са или един автор ( спомням си, че една съфорумка беше споменала за нещо подобно, но не знам дали е тази книга  или онова беше само сайт)?
Калинке, няма никакви спомени във формата на текст.
Има предимно снимки на опаковки - лютеница "Хорце", дъвки "Идеал", цигари "Арда" ... или пък велосипед "Балкан" ... ей такива работи. Simple Smile
Неща, с които бяхме до болка свикнали и даже други изобщо нямаше, а разлиствайки книгата изведнъж си даваш сметка, че тези неща вече не присъстват в ежедневието.
И пак казвам, книгата е с много добро оформление. Не са просто нахвърляни снимки, а има дух някак си.
За съжаление книгата сега не ми е под ръка, иначе бих я разлистила отново, за да ти кажа още по-точно какво съдържа.

# 20
Разбрах...Май се канеха да издадат и книга със спомени (текст) затова си помислих, че е такава.

# 21
Инвентарната книга намира ли се още?
Тук имаше едно страхотно издание на подобна книга за СССР - тип соц. дизайн.
 Бях забравила тоалетните дъски от дърво, разни руски шоколадчета... Струваше луди пари тази книга. Сори за офф-а.

# 22
Българската книга я купих за 20 лева (ако бъркам, не бъркам с много) и не е много дебела.

# 23
Добави торбичка (кутийка, шишенце или каквото ти хрумне, добре е да е прозрачно) пръст от България (и гледай да няма червейчета вътре  Mr. Green).

# 24
  • София
Винаги избирам нещо малко по размери, за да е удобно за пренасяне. Подарявала съм:

Бурканче мед с орехи,
Подкова,
Сапун с розово масло,
Буркан наредени на ивици шарена сол, чубрица, червен пипер....
Розе "Черга",
Дървени български играчки

Все дреболийки, но е важен жеста! Peace

# 25
  • Бу-у-урга-а-ас
България 360' (градуса) - снимки на България правени от делта планер. Струва 35 лв. луксозно издание с 360 снимки.

http://zar.bg/view_photo_topic.php?photo_topic_id=16&photo_id=225&

# 26
България 360' (градуса) - снимки на България правени от делта планер. Струва 35 лв. луксозно издание с 360 снимки.

http://zar.bg/view_photo_topic.php?photo_topic_id=16&photo_id=225&
Ей, това е страхотно!
И ме подсети за една друга книга или по-скоро албум - "Черно мор& … 3;ик).
Разглеждала съм го, качеството на фотографиите и на оформлението на албума са страхотни!
Има неща, които никога не са заснемани и показвани преди това! Мисля, че за човек, който има дори и само минимален интерес в тази област, би бил интересен подарък.
Обаче албумът е доста голям и тежък, ако се питате как да го носите по самолетите. Simple Smile

# 27
Колекция от стари бг филми, предимно комедии....
"Любимец 13", "Рицар без броня", "С деца на море" и тн....

# 28
                      Само на мен ли ми се струва, че повечето смятат, че човека не се е връщал в Бг много години? Може пък да идва редовно... От мен - нормален подарък.

# 29
Добави торбичка (кутийка, шишенце или каквото ти хрумне, добре е да е прозрачно) пръст от България (и гледай да няма червейчета вътре  Mr. Green).
На мен преди време една приятелка така ми подари камъче... Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт