Потури?

  • 22 965
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Модата им така и не се наложи, дори когато бяха хит. Може би защото са ужасно грозни  Thinking Особено за жена с хубава фигура  Stop Ако си с кофти дупе, може и да постигнеш някакъв задоволителен ефект, например да го скриеш...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
На мене лично не ми харесват , но наистина добре прикриват голямо дупе и едри бедра - виждала съм на момичета по улиците - така , че според мене зависи от фигурата - много е индивидуално.Що се отнася до модата - ако те кефят си ги носи. Sunglasses

# 17
  • Мнения: 1 234
Не мисля,че чак толкова им е минала модата.Да,не са толкова актуални колкото преди 2-3 години,но все още виждам момичета/жени да ги носят.В outlet-a до нас има няколко модела и всеки път като вляза има поне по 2-3 жени,които ги мерят и си ги купуват.
Аз лично обаче такава дреха няма да обуя,защото ми навява ми кофти асоциации с времето на турското робство....което си е мое мнение,честно-казано не са толкова зле като ги гледам на други хора,но на мен-няма как да стане Naughty

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 15:48 от Jezabel

# 18
  • Мнения: 3 622
Отвратително грозна дреха  Confused

# 19
  • Мнения: 1 234
Ето линк към старата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283069.0

От месец април т.г. е,което значи,че е актуална и сега.Заключена или не,тя е абсолютно същата по тематика и обезсмисля пускането на нова.Все пак целта е да се информираме по даден въпрос,а не да пишем постове.


# 20
  • Мнения: 4 784
Не знам дали са хит, но знам, че не бих ги облякла, освен под смъртна заплаха. Ужасно грозно недоразумение са  Rolling Eyes
Абсолютно съм съгласна. Това ако е модааа  ooooh! ooooh! ooooh!

Старата тема е заключена април месец.

# 21
  • Мнения: 5 103
Много грозна дреха.

# 22
  • Мнения: 28
Не знам дали са хит, но знам, че не бих ги облякла, освен под смъртна заплаха. Ужасно грозно недоразумение са  Rolling Eyes

незнам изобщо с какъв ум БЪЛГАРСКО МОМИЧЕ МОЖЕ ДА ОБУЕ ПОТУРИ  !

 просто като ги видя на улицата и ми се повръща !!!
по грозна и кичозна гледка не съм виждала
едно на ръка историята  ни - и второ  самата кичозност на дрехата  -
 потурки  златисти пантовки и лъскаво коланче  Sick Sick Sick Sick

# 23
  • Мнения: 2 388
Не знам дали са хит, но знам, че не бих ги облякла, освен под смъртна заплаха. Ужасно грозно недоразумение са  Rolling Eyes
И да искам по-точно не мога да го кажа. Peace

# 24
  • Мнения: 3 641
Не ми харесват. Толкова секси част като дупето не трябва да се обезформя  и загрозаява ,а напротив. Въобще не са ми женствени Naughty

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 18:34 от Jeny_Cherry

# 25
  • Мнения: 1 447
Изобщо не ги харесвам и мисля,че стоят отвратително.
Аз също не ги харесвам и колкото и да са модерни не бих си купила.

# 26
  • Мнения: 750
Имам потури.
Три.
Харесвам тази дреха.Много!
Чувствам се комфортно с потури.
Ще продължавам да си ги нося и хич не ми дреме на копчето,че вече не са на мода.
Сега пък да ги заключа дълбоко в скрина и само да си ги гледкам защото вече са излезли от мода ли?!
Харесват ми,нося си ги!
И още ще си купя тази година,стига да ми хареса модела.
Ако не ме домързи,ще приложа и снимки по късничко! Mr. Green
Еййй....сега се сетих...черните потури ги подарих на сестра ми миналият месец!
Ама нищо...ще се снимам с другите!
И моля,без коментар! Joy

# 27
# 28
  • Мнения: 1 447
Браво един да се престраши да се покаже. newsm10

# 29
  • Мнения: 2 448
На ДЖЕЙН потурите са супер, че и хубу и седят,  Heart Eyes ама аз си признавам, че ме е срам да облека, щото си  мисля, че
ще ме зяпат, ако вървя с тях като спънат кон. То едва ли някой мен ще гледа, ама пусти срам.   Confused
Може би трябва да навия някоя приятелка да си вземем двете и да ходим комплект.

Общи условия

Активация на акаунт