Belly Dance във Варна - безплатно

  • 13 344
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте момичета случайно попаднах на вашия форум.Както виждам сте големи ентусиастки за да се съгласите сами да си правите класове.Както разбирам и момичето което ви помага в усвояване на танца е добре осведомено за различните стилове.Защо ви пиша ами аз всъщност сам професионален танцьор и инструктор по American Тribal Style Belly Dance та ми стана интересно защото се споменава този стил във вашия форум.Аз преподавам извън България,но в момента сам във ваканция и сам също от Варна като вас.Ако имате желание бих дошла при вас и да ви представя фундаменталните движения,стойка,ръце и музика в тоя стил.
 Peace Simple Smile

# 16
  • Мнения: 198
Аз съм навита, казвайте кога и къде  Party  Мими давай си адреса  Laughing  Wink
Романи, това е чудесно, този стил е много интересен   bouquet

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 15:18 от Анu

# 17
  • Мнения: 11 747
О, този стил ми е любим!  Hug Не зная дали някога ще мога да го танцувам, но обожавам да го гледам. Толкова е мистичен и екзотичен... Много харесвам и костюмите им косите, целия облик. Тъй като не съм организатор, нищо не мога да кажа, но ако има възможност, с удоволствие бих се възползвала от няколко урока и съвета!  Peace

# 18
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ще си дам адреса, но на лични моля :mrgreen
За събота може да се видим, но хайде утре да кажа час. Сега още не мога Peace
Но примерно може да е  към 15,00. Тогава е най голямата жега, но пък тогава ще ми спят децата Mr. Green
Ако някой друг е навит да ползваме някое друго място, нека предложи Peace

Който е що годе съгласен с деня и часа нека ми пише

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 19:01 от Mimito

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, и аз с удоволствие бих се включила в танците,но мога всеки ден след 17:30;
А относно наемите няма никакъв проблем;Мислех си дали няма да може в някое читалище в залите им, тук до нас има едно бих могла да проверя, разбира се ако сте съгласни Simple Smile

# 20
  • Мнения: 43
Романи,
Сърцето ми загърмя като рик на фона на зурна...

......

Разкажи ни за племето си!!

При кого си учила и къде?

Аз имам една приятелка, която се връща от Германия за месец през август. Тя е на едно ниво с мен. Ние сме запознати с FCBD, Blacksheep, Gypsy Caravan и т.н., така че и от нейно име ще си позволя да кажа, че ще е чест и щастие да направим импровизации заедно. Само можем да прегледаме комбинации със знаците им и да спретнем нещо. Нашите костюми са кабаретни, но можем да измислим нещо. За мен лидер по ATS е свъдната мечта...

Момичета, кои от вас са готови да жертват 15 лв? Ако има само 3 ентусиасти, можем да наемем малката зала Хуни за 1 месец и да се пробваме. Тя е 15 лв на час. В събота има свободен час - можем да се метнем смело в боя. Аз съм готова, надявам се и Мими ще ме подкрепи.


# 21
Страхотно да чуя толкова много отзиви за толкова кратко време и да разбера че имате интерес да се запознаете от близо с АTS формата.Аз определено използувам формата на Gypsy Caravan като основа но сам изучила и всички видеота от FCBD.Срещнах се и с Каролена Нериkио в Финландия на Gattering of the Tribs.Миналата година бях на фестивала Raqs Britannia и там използувах възможноста за work shops  с Belly Dance Superstars.Запознах се с  Hug Rachel Brice i ostanalite.Моят Тribe всъщност е и единственият в Исландия.А аз съм единствената ATS инструкторка там.За зала аз  вече започнах да проучвам въпроса с наемането на зала,но за сега нямам особенни успехи.Но имам няколко предложения които трябва да проверя.Благодаря ви отново за интереса.
 Wink

# 22
  • Мнения: 43
Аз не живея, аз сънувам!!

Толкова ме радва това, което казваш!! Единствено се притеснявам, че може да не бъдем на ниво. За съжаление в България няма такава традиция и методи на преподаване каквито се полагат... което е много много жалко!

Аз имам материали на FCBD, Kassar, Domba, Blacksheep. Има и това-онова на Даршан, Ашара, Сера, Р Брайс, Шарън Кихара, Сахара и Ариела. Нямам Gypsy Caravan въпреки че съм гледала изпълнения. Виждала ли си някога Shimmy Shimmy Drop Drop на Домба? Точно преди няколко дни гледах бързите ми движения.

Аз лично се надявам да се понауча малко на цимбали - имам 2 чифта, ама като не мога 2 тройки да вържа с тях...

Исландия не е толкова по-различна от Варна... поне що се отнася до брой на населението. Но е чудесно, че дори в такава малка държава има интерес към ATS.

Колко дълго ще бъдеш в България?

# 23
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз мога да дам 15 лв за анем на залата Peace
Кеева, ако можеш да провериш как стоят нещата с читалище ще е много добре!

Лошото е че до събота няма никакво време Confused
Аз ще отсъствам седмицата 21.07-027.07
Иначе съм на линия!
За тази седмица предлагам хола си, но той ще се окаже най вероятно мноооооого малък. Но това имам това предлагам Peace
Ако сте навити пиште ми на ЛС да ви пратя адреса си!

# 24
  • Мнения: 198
Ако се съберем няколко момичета, поне три, така като гледам вече сме толкова, и аз съм навита за зала, но за постоянно присъствие мога да гарантирам след 10 август.

# 25
  • Мнения: 43
Добре!

Ние имаме уговорка с Мими за 3 утре (събота). Ако някой иска да се присъедини, моля изпратете ни по едно ЛС и заповядайте!

Утре ще предоваряме диаманти с гърди и ханш и кръгове, а после ще учим осмици.

# 26
  • Мнения: 11 747
Утре в колко часа? На мен ми се идва, да потанцуваме или по-точно да се учим... аз така и импровизация не мога да направя  Confused Иначе музички имам, мъча се понякога...

# 27
  • Мнения: 43
Пина, 3 часа следобед. Simple Smile

Само помоли Мими да ти даде адреса си - все пак това е нейния хол.  Simple Smile Пиши и на личен, ако не можеш да се свържеш, пиши на мен и аз ще и се обадя. Simple Smile

# 28
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Днес бяхме аз и Ани! Беше удоволствие да потанцуваме!
Милена, благодаря!  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 43
За МЕН беше удоволствие!

Само че искам да си призная... боли ме корема. Само горната част на правия гладък, но е факт - имам мускулна треска....!


А теб Мими да те похваля, виждам че е падало упражнение и мое отсъствие! Ама и аз няма да ти остана длъжна и ще видиш ти другия път ... Simple Smile

Радвам се, че Ани беше с нас! Да знаех само щях да донеса това-онова. Нищо! Другия път. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт