Имуностимилиращи за кърмено детенце на годинка да давам ли

  • 403
  • 3
  •   1
Отговори
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Кърмим се на поискване поне 4 пъти на деня и минимум 2 нощем, но последните 2 месеца бяха кошмарни. Миналият месец бяхме на антибиотик заради възпалени ушенца. Този месец вирус ли пипнахме, налеп на гърлото ли имаше така и не разбрахме поради лекърска "компетенция" и пак АБ, от който се обринахме. Та от вчера сме по-добре и педи каза много да пазим малката понеже е предразположена към ново разболяване. Каза да вземем Имунобор кидс  въпреки, че знае че се кърмим. Дали има смисъл да и давам такова нещо или лошо няма?
Бу доста хубава тема е пуснала за имунната защита, но все пак имам нужда от съвета ви.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 851
Уф, аз да ти кажа съм против многото лекарства, имуностимуланти и други илачи...хубаво е организма сам да се бори. Когато обаче не става, незнам. Можеш ли да пробваш малко да я стабилизираш с повечко плодове и зеленчуци, сокчета и т.н. По естествен път винаги е по-добре. Пробвай с хомеопатия. Ако имаш добър лекар-хомеопат направи консултация с него. Успех и дано детенце не се разболява повече Hug

# 2
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Така реших и за. Никакви хапове повече.  Naughty Сега е сезона на витамините и с това ще я имуностимулирам. Simple Smile Благодаря ти, че се включи!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 807
Аз не бих давала имуностимуланти на детенце на такава възраст, но все пак ти и педиатъра ти би трябвало да решите този казус...

Общи условия

Активация на акаунт