До кога давахте купени пюрета?

  • 4 833
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
До 11 месеца, когато го записах на детска кухня. Събота и неделя му готвя аз.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Мисля до към 1.5 - 2 години... това, както се вижда, все още са само планове, а какво ще стане - бъдещето ще покаже.

# 17
  • Мнения: 229
Все още давам понякога... в краен случай, когато сме на път и няма възможност да дам друго. Яде само плодови обаче, другите ги отказа категорично още на 10 месеца Wink

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Още давам купени пюрета, защото ги предпочита. До кога - времето и той ще покажат.

# 19
  • Мнения: 502
Спрях, като записах детето на кухня.

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Когато сме навън и купувам от готовите пюрета най-често рибните и заешките.Тъй че може би до 2 години е моят отговор. Crazy

# 21
  • Мнения: 1 367
В момента давам основно купени,защото синът ми отказа кухнята и домашните пюрета.

# 22
  • Мнения: 286
И малката е все още на пюрета от всякакъв вид, от време на време готвя зеленчукови, но тя не ги одобрява особено, така че давам основно купени Grinning. Смятам да я запиша на детска кухня и от това дали ще хареса храната от там зависи до кога ще караме на купешки пюренца Thinking...

# 23
  • Мнения: 158
Въпреки че вече е на кухня му взимам по някое плодово.Събота и неделя задължително му купувам и зеленчуково.

# 24
  • Мнения: 11 003
Все още давам, предимно с месо и риба. Така ми е по-лесно, отколкото да готвя месо специално за нея.

# 25
  • Мнения: 313
Давам готови винаги когато сме навън и отвреме на време в къщи. Освен сурови плодове давам и доста плодови пюрета - главно в кашата сутрин.

# 26
  • Мнения: 4 784
Бих давала още, но при нас с пюретата беше доста трудно, каквито и да са, Калоян не ги харесваше. Все пак, до около годинка, съм му давала пюренца.

# 27
  • Мнения: 147
Мисля да давам до към 10-я месец. След туй ще го записвам на детска кухня , а събота и неделя ще му готвя Simple Smile За спешъл ситуации сигурно ще спасявам положението с някое готово  пюре Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
Сина ми ядеше за много кратко купени зеленчукови и месни пюрета, и то след годинка!  Crazy Въобще не ги харесва, от самото начало му готвя вкъщи, а после го записах на кухня. Плодовите иначе ги яде, от тях му купувам и сега от време на време за разнообразие.

# 29
  • София
  • Мнения: 193
Захранени сме 6ти месец .Купувах пюретата 1 месец и започнах да готвя зеленчукови ,а плодовете давам сурови пасирани Peace

Общи условия

Активация на акаунт