Срещи с децата

  • 3 148
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
От първата среща, който иска снимки да ми пише - мейла ми е в профила. Хелаа и на твоята сладурка имам.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 412
Дороти, много добре, че се сети да предложиш снимките.

Хей, нали не се срещате без мен Simple Smile Дара беше с температура и то доста висока в събота, вече май е по-добре. Другата събота и неделя сутрин също сме заети, но ако се решите на нещо друго пишете.

Смехотерапия - http://www.zadecata.com/index.php?page=0_8_56 - и това ми се видя интересно. Ако е вярно дали не можем да поканим актьора в клуба до Арена и да видим как ще се отрази на децата newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 351
Утре - петък 10.30 в Борисовата градина ???

Други предложения за място на среща има ли?

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Утре - петък 10.30 в Борисовата градина ???

Други предложения за място на среща има ли?

Ще направим всичко възможно да присъстваме, но до 10:30 сме на логопед, към 11 може, би, стига да не вали много  Hug.

# 34
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 
Други предложения за място на среща има ли?

Някъде под чадър  newsm37


Но аз имам доста ангажименти утре, освен да ви дам децата.  Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 4 412
Ох, оплаках се в темата за Аутизма, че пак имахме преживяване. Откакто завеждам темата, на моето все нещо му се случва.  Cry Няма да мога да дойда утре. Ако искате събота или неделя след обяд към 17,00-18,00.
Имам намерение тези дни да пусна нова тема с малко по-друга насоченост, в смисъл къде има подходящи за децата ни мероприятия, кои театри и постановки, други начини за социализация. Въобще да обменим информация за подобряване на общуването и комуникацията, а ако изникне идея за обща среща или по-групички, ОК.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 17:08 от TanyaMG

# 36
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Танче продължи в тази, нека е на едно място информацията

# 37
  • София
  • Мнения: 2 351
Принципно всеки ден си извеждаме децата тук - там.Утре ще го водя в Борисовата градина и, който може ще дойде, и ще се видим.В събота децата пак заминават на село и ще съм свободен електрон за среща  Mr. Green.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 412
Добре ще е интересно и за събота следобяд, хайде да видим до утре вечер, кой как ще преживее и ще пиша Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 2 351
Тръгвам към зоопарка.Ще храним зайците и ще свиркаме на папагалите.Ако има някой друг натам да свирка.Ще съм с двете най сладки деца  Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 2 351
Момичета, ако нямате планове днес - хайде да се видим в паркчето на пред градинката на майчин дом.
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=d56d5aaad3b990b29ebdfac3a0aa59 … mp;Map44_50.y=120
На ъгъла на ул. Христо Ботев и ул.Струга - до хематологичния център.
Мама Иги живее наблизо и се надявам да черпи кафе, защото сме в нейния район  Mr. Green.
9.30 сме там.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 412
Ние станахме късно, а и ще ходим на лекар, че още кашля. Поздрави на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт