хотел Литорал - Черноморец

  • 6 270
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 545
Някой да е ходил там? Други хотели наблизо? Всичко, за което се сетите моля  Hug

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Къде по-точно се намира?
Аз мога да похваля Вила Стаматови.

# 2
  • Мнения: 1 141
Имах резервация за хотел Литорал в началото на месец юли 2007 г. Обаче ме настаниха в съседния хотел Лагуна. Литорал бил зает. Двата хотела са собственост на двама братя. Лагуна беще новопостроен миналата година.
От с. Черноморец до хотелите няма асфалтов път, има черен път с огромни ями. Не става за лека кола, а е само за джип.
Не можахне никъде да отидем. Мъжът ми каза, че колата никъде не може да отиде, защото е ниска и ще опре отдолу. Така седем дни бяхме на принудителен ол инклузив без да го желаем.
Забележка: собственикът обаче кара Митсубиши Л 200 4Х4 и по телефона ни бе казал, че "лека кола може да стигне до хотела".
Инфраструктура-никаква. Наоколо се строеше усилено, независимо че сезонът бе започнал.
Ужас! Навсякъде прах и мръсотия....не мога да го опиша.
Обслужването в хотела бе под всякака критика. За седем дни стаята ни не бе почистена нито веднъж, не се смениха хавлиите и чаршафите. Поне се изхвърляше кошчето за боклук.
Ресторантът на хотела бе приличен. Готвачът бе от Свищов и готвеше вкусно.
Като цялостно обслужване, оценката ми обаче е много лоша.
НЕ ХОДЕТЕ В ТОЗИ ХОТЕЛ!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
Къде по-точно се намира?
Аз мога да похваля Вила Стаматови.

 Joy Joy Joy Това ме изкефи  Joy

Миналата година и ние искахме да ходим в Литорал, но нямаше места.

wilian, а как се казва съседният хотел? Пътят кой е? Локалният след входа за Черноморец ли?
Съжалявам, че сте изкарали такава почивка  Confused

# 4
поздрави от морето!!!



Относно хотел литорал

Там където сте били настанени е хотел ЛАГУНА. точно зад хотел ЛИТОРАЛ. наистина хотелите като екстериор са еднотипни но като интериор и обслужване коренно различни.

Хотел ЛИТОРАЛ е собственост на Г-жа Загорчева която няма нищо общо в управлението и мениджмънта на хотел ЛАГУНА. Лагуна се стопанисва от мъжа с джипа.


Тази година инфраструктурата на базата е много подобрена. чисто нов асфалтов път - кабелна телевизия - собствена канализация - за пример цяла вилна зона червенка е на септични ями. така че много неща са се променили.

Общи условия

Активация на акаунт