Най- красивата любов която сте имали

  • 2 594
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Размислих се...най- красивата любов, която съм имала е тази със съпруга ми.
Имала съм много други любови, които могат да си разделят призовете в други"най" категории, но най- красивата е тази.

# 31
  • Мнения: 604
Най- красивата любов е неизживяната. Онази, която не е имала възможността да се опорочи от времето. Да, имам такава.
И аз имах една такава, но изживяна беше кратка, бурна и много красива!
Единственият мъж в живота ми за който не мога да кажа лоша дума·

# 32
  • Мнения: 42
Не е само една най-красивата любов.
Най-красиви са ми останали тези, в който е останало нещо неизживяно. Тези които са били краткотрайни и изпълнени с безброй емоции. И всичко е свършило така бързо както е и започнало.

# 33
  • Мнения: 679
Въздишам от време на време по миналото, но тогава до мен пак беше съпруга ми. В миналото може би сме били малко по-спокойни, сега живота е толкова напрегнат и забързан, ноооо  пак ни е хубаво заедно. Смея да твърдя, че имам най-красивата любов  Peace

# 34
  • Мнения: 851
Дъщеря ми! Съжалявам, но макар да кажете, че тя е различна от това, което авторката е имала предвид за мен е най-красивата, защото е безкористна, всеопрощаваща, искрена, дълбока и завинаги!

# 35
  • Мнения: 1 763
Най- красивата любов е неизживяната. Онази, която не е имала възможността да се опорочи от времето. Да, имам такава.

Много точно  написано  Peace

# 36
  • Мнения: 604
Дъщеря ми! Съжалявам, но макар да кажете, че тя е различна от това, което авторката е имала предвид за мен е най-красивата, защото е безкористна, всеопрощаваща, искрена, дълбока и завинаги!
Съгласна съм и с теб макар да имах нещо съвсем различно пред вид Peace·

# 37
  • Мнения: 728
В момента имам най-красивата си любов.

 И аз  Peace

# 38
  • Мнения: 3 268
Най- красивата любов е неизживяната. Онази, която не е имала възможността да се опорочи от времето. Да, имам такава.
Напълно съм съгласна.Споделям това мнение.

# 39
  • Мнения: 600
най-красивата ми любов беше тази, на която се отдадох с цялото си тяло и мисли, единствената, при която си позволих толкова да забравя всичко наоколо и да мисля само за нас. завърши зле, бяхме сгодени и той просто реши, че не ме иска повече, преживях го много тежко, но след като ми мина, започнах да си спомням само хубавите неща. наистина за първи и последен път се бях понесла по течението, без резерви, без мисли за нищо друго освен чувствата си. днес не съжалявам.

# 40
  • Мнения: 2 478
Имала съм само две любови в живота си.Но и двете бяха/са красиви по своему.С едната сега живея и се надявам все такава да е.
Радвам се,че не бленувам по миналото.Гледам само напред и не съжалявам за нищо.Всичко което е трбвало да изживея тогава съм го изживяла.
Сега ме интересува само да задържа тази любов и да я запазя чиста.


А относно любовта към детето,мисля че за всички ни тя е най-великата и всепоглъщаща.

Общи условия

Активация на акаунт