Къде във Велинград?

  • 19 920
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 428
За съжаление късно видях поста за Велина - не го видях,а вече се прибрахме във Варна.

# 31
  • Мнения: 4 784
Стаите са достатъчно добре изолирани,не се чува нищичко,един  от най-тихите хотели в които съм била.А освен кръчмата,има шум и от дискотеката,в стаята нищо не се чуваше.

И да стоя и спя на затворен прозорец, при изобието на този прекрасен въздух, за да се предпазя от шумотевицата -  Naughty Naughty !?!

# 32
  • Мнения: 4 435
Стаите са достатъчно добре изолирани,не се чува нищичко,един  от най-тихите хотели в които съм била.А освен кръчмата,има шум и от дискотеката,в стаята нищо не се чуваше.

И да стоя и спя на затворен прозорец, при изобието на този прекрасен въздух, за да се предпазя от шумотевицата -  Naughty Naughty !?!

Е,не знам.Там няма прозорци,има врати.Вечер е мн студено,през деня топло.Вечер има и комари,не мога на отворено.

# 33
  • Мнения: 4 784
Ние бяхме преди броени дни в  Двореца - та там се чуваше шумотевицата откъм Рич, но въпреки това спокойно си спяхме на отворен прозорец и сме имали късмет с комарите - нямаше въобще. Но вярно е, че ранните часове ставаше доста хладничко в стаята.

# 34
  • Мнения: 4 435
Двореца-  също страхотен,двата са ми любимите там.

# 35
  • Мнения: 4 784
Да, хубав е, но по мое мнение не отговаря на поставената му категория. В никакъв случай пет звезди на този етап.
Много хубаво си изкарахме, особено на басейните, тортичките във Виенския салон също бяха на ниво, но стаята ни в никакъв случай, не беше апартамент - за каквото бяхме резервирали и платили, а просто една по-широка стая.

# 36
  • Мнения: 4 435
Да, хубав е, но по мое мнение не отговаря на поставената му категория. В никакъв случай пет звезди на този етап.


Абсолютно съм съгласна.Стаите по принцип там са и по-теснички.На Рич апартамента беше много хубав.А ни разведоха из няколко да ги видя,и имаше един страхотен,целият в бяло....но беше резервиран за същият ден.Останаха ми очите в него. Crazy  Тортички във Виенският салон не съм яла,трябва да се поправя. Blush

# 37
  • Мнения: 4 784
....А ни разведоха из няколко да ги видя,и имаше един страхотен,целият в бяло....
Определено не е за нас значи или ако някой път се измъкнем с мъжо без диването  Wink.
Хареса ми много детската площадка до Рич.

# 38
  • Мнения: 4 435
....А ни разведоха из няколко да ги видя,и имаше един страхотен,целият в бяло....
Определено не е за нас значи или ако някой път се измъкнем с мъжо без диването  Wink.
Хареса ми много детската площадка до Рич.

Той май се водеше някакъв младоженски,и затова бял.Няколко вида има,с различен интериор.Видях някакви детски  пързалки и т.н.,ама нали не съм с детенце и не им обръщам внимание. Blush Но басейна на Двореца е по-голям и по-удобен когато има повече хора.

# 39
  • Мнения: 4 784
И аз останах с такова впечатление за басейните, въпреки, че не съм отсядала в Рич, само отвън хвърлих оче.  Wink

# 40
  • Мнения: 918
Спа хотел Рич

# 41
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, аз съм била само в Двореца и имам доста забележки, с изключение на двора и басейните май нищо не ми хареса...та най-вече да питам за ресторанта, тъй като ние обичаме да си похапваме Mr. Green ресторантът в Рич по-добър ли е, защото в Двореца никак не ни беше вкусно Sick

# 42
  • Мнения: 4 435
момичета, аз съм била само в Двореца и имам доста забележки, с изключение на двора и басейните май нищо не ми хареса...та най-вече да питам за ресторанта, тъй като ние обичаме да си похапваме Mr. Green ресторантът в Рич по-добър ли е, защото в Двореца никак не ни беше вкусно Sick

За мен "Омар" е много по-добър.През деня има страхотни готвени неща.Всичко ,което съм опитвала е вкусно.Барбекюто им е също страхотно.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Олипм и Грандхотел Велинград. В Олимп сме отсядали всяка година през последните три, но впечатленията ми от грандхотела също са отлични - той е и по-нов.

# 44
  • Мнения: 3 641
Момичета, някой дали е ходил в семеен хотел "Мимоза".
Кой басейн ще  ми препоръчате, нещо по-спокойно да може да се плува Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт