Къде във Велинград?

  • 19 924
  • 87
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
В кой хотел във Велинград бихте отседнали? От къде сте доволни и от къде разочаровани?
Много ми се искаше да е някъде другаде почивката ни,но по курортите с борови гори трудно намирам избор на хотели с външни басейни ,а на това държим.
Ходила съм в Камена преди 2-3 години,но не смятам пак там да ходя,иска ми се  нещо друго да пробвам, какво ще препоръчате?

# 1
  • Мнения: 283
ГРАНДХОТЕЛ ВЕЛИНГРАД- върнах се преди 2 дни. нямам думи просто, като влязох в софия ми се доплака, после 2 дни бях в следваканционна депресия Laughing и още съм ...
ходя там за 5ти път като този с 5 дневен пакет, супер доволна съм нямам забележки от нищо

# 2
  • Мнения: 283
иначе има и други добри- велина, спа клуб Бор, двореца но той е по-скъп, въобще Велинград е любимо местенце за отдих в нашата къща. виж ги в нета имат сайтове, но за мене гранда си е № 1

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Гледах ги, прати малко снимки ако ти е удобно, аз се чудя между няколко хотела- този, бор и абир май беше другия,чудя се още. Кухнята как е и на какви цени е, да не се уливат с цените на ястията?

# 4
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
По- принцип Варна си е скъп град, особенно през лятото, но все пак да не е нещо баслословно.

# 5
  • Мнения: 283
абир е трагичен в центъра на града е, пълно с араби в никакъв случай, както и рич- отдолу дъни механа омар, басейна е малък, олимп е пълна селяния

# 6
  • Мнения: 283
ами честно казано ние не сме яли много в ресторанта- ходим в ресторант Милениум в центъра, много е добър, на нормални цени. В никакъв случай не ходете в ресторант Том и Нези- няма такава  мизерия

# 7
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз май и на спа хотел Бор хвърлих око. Мъжо е трагедия, той под почивка разбира да влезе в хотелчето и ако може да не излиза от него цялата почивка, обича да вечеря на мястото, той от спалнята ще ходи да яде и на басейна и пак в тази последователност.Никакви разходки не го блазнят, предния път обикаляхме из велинград,сега със сигурност няма да обикаля, но тогава не си спомням къде освен в хотела вечеряхме. За бор имаш ли впечатления?

# 8
  • Мнения: 283
ами не, ние ходихме да го разгледаме отвътре и бях много впечатлена но не мога да ти кажа как е обслужването и цените в ресторанта. нещо май ресторанта доколкото съм чела тук във форума не става, но то хора всякакви..... вкусове всякакви. потърси в темите може и да намериш отзиви, но доколкото видях добър е. виж и велината, но той е по- далече от града,
е пиши как сте изкарали, аз още го сънувам басейнчето. тука тая смрад в софия ми идва в повечко  Laughing

# 9
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ние основно заради минералната вода искаме,че аз все проблеми имам с гръбнака, а и мириса на борова гора ми пълни дробовете и душата.
Иначе тук сме на 2 крачки от морето и морската, но още не съм си потопила дупето в морето, то нали си е известно че варненци на плаж не ходят.
Ще мислим още,дано да се осъществи почивката.

# 10
  • София
  • Мнения: 227
И аз също горещо ти препоръчвам Гранд хотел Велинград. Един път бяхме в Бор, понеже го откриха след това и решихме да пробваме и там, но не само на мен, но и цялата ни компания при сравнението м-у двата хотела предпочита Гранда. И в двата хотела има хубави СПА центрове, така че ще можеш да се поглезиш.

# 11
  • Мнения: 1
Гранд Хотел Велинград е мястото! Чисто, хубаво... Двойните стаи са доста приятни. Тъй като съм с дъщеря тийнейджър бяхме взели две стаи и не излезе толкова скъпо. Гледах тема за хотела от преди приблизително половин година и трябва да ви кажа, че доста неща са се променили... Персонала на целия хотел е много добър и отзивчив. Закуската е от 7.30 до 10, като до 10 часа масите се зареждат с храна и винаги има свободни маси. Също така басейните затварят в 20 часа, така че не се вдига шум от там. Е, наистина ресторанта е скъпичък, затова ви препоръчвам ресторанта на хотел Олимпик. Не е нищо особено, но обслужването, както и кухнята са много добри. Иначе нещото без което не заминаваме на почивка е лап топа на дъщеря ми и тя изказа доста позитивно мнение за безжичния интернет на хотела.

Искам и да изкажа мнението си за хотел Бор. Хотела като цяло е хубав, но обслужването е под всякаква критика. Стаите не са нищо особено, а басейна /вътрешния имам предвид, но не съм сигурна дали има външен, защото бяхме там през зимата/ и джакузито са ужасно мръсни! За да си вземеш голяма кърпа за басейн трябва да представиш карта, която ти дават от рецепцията, но не винаги има кърпи. Спа центърът е сравнително добър, но там също не се поддържа особена хигиена. Асансьорите засядат всеки ден, а за майка с количка изкачването на 3-4 етажа по стълбите е бая сложна работа. Пиано бара е много хубав, но както вече казах обслужването е ужасно. Можете да си поръчате фреш от портокал и след половин зас и 3 напомняния да ви донесат Спрайт, което съгласете се меко казано предизвиква дискомфорт. Освен това ако запишете нещо на сметката на стаята си не ви искат подпис на сметката, а ако вие поискате да се подпишете повечето пъти няма да стане... Съответно могат да ви излъжат със сметката, както стана с нас. Механата им не е нищо особено, а и музиката е само и единствено чалга, което моето семейство лично не харесва. Абе въобще... Не ви препоръчвам да ходите там, най-малкото защото ще ви съсипят нервите...

# 12
  • Мнения: 398
Снощи говорихме и ние за Велинград.Майка ми ме съветва да отидем на санаториум.Бившия военен санаториум,сега се казвал "Вита" предлагал много екстри,процедури  и същевременно удобства.
Някой да е ходил скоро там и да каже как е? Става ли за семейна почивка?Аз искам да се възползвам от някоя и друга анти стресова процедура,но същевременно и децата да имат какво да правят...

# 13
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Във Велинград във почти всички хотели можеш да намериш спа процедури за релакс и антистрестерапия, мисля че не си струва да ходиш в Вита,има къде къде по-добри спа хотели,койо предлагат тези процедури,но вие си знаете как сте с финансите,мисълта ми е че такива процедури предлагат почти всички спа хотели,както и хотел Камена.

# 14
  • Мнения: 398
Във Вита не е ли хубаво?

# 15
  • Мнения: 1 448
Маркита  Hug

# 16
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
А хотел Велина как е? Чух че го ремонтирали февруари месец.
Между другото последния път като ходих във Велинград си харесах едно хотелче малко над езерото Клептуза в гората, ходихме пеша на разходка там, но му забравих името - сещате ли се кой хотел е?

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 596
А хотел Велина как е? Чух че го ремонтирали февруари месец.
Между другото последния път като ходих във Велинград си харесах едно хотелче малко над езерото Клептуза в гората, ходихме пеша на разходка там, но му забравих името - сещате ли се кой хотел е?
е май е точно Велина  newsm78

Колкото до хотел, който препоръчвам- Гранд хотел Велинград  Peace

# 18
  • Мнения: 765
И ние искаме да посетим Велинград в началото на септември месец, за четири дни.....но ми идва малко скъпичко 150лв. на ден в големите спа хотели май.
Явно Гранда е най-хубав.
Бихте ли казали, какви цени платихте?
Има ли някое по-малко хотелче, но с минирално басейнче, подходщо за почивка с малко дете и на по-сносни цени.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 251
За мен пък по-добро от Двореца няма. Е, вярно скъпичко е, но пък си заслужава.  А басейните работят денонощно, на мен ми доставя най- голямо удоволствие да се къпя през ноща. За хапване - обядваме и вечеряме в ресторанта на хотел Рич - кухнята много ми допада.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
Гранд Хотел Велинград,много приятно има всички удобства,даже сами с двете зверчета ми беше добре.Ресторанта е скъп храната в него не ми хареса,но може да се яде в Милениум или в Олимп.

# 21
  • Мнения: 1 893
Още един глас за Гранд хотел Велинград  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 428
Гранд Хотел Велинград - имам прекрасни впечатления от зимата. В момента сме в Хотел Бор - и просто сме в потрес от обслужването - развалиха ни почивката направо!

# 23
  • Мнения: 765
Yee, дали си виждала хотел Велина?
Правят ли му ремонт в момента или вече е свършил?
Питам теб, защото разбрах от думите ти, че в момента си там.
Много ми харесва Гранда от Сайта, но ми идва солено.

# 24
  • Мнения: 1 893
Много ми харесва Гранда от Сайта, но ми идва солено.
Провери някоя фирма дали не го предлага на промоция. Когато ние ходихме излезе по-евтино( или същото-не помня точно) отколкото Велина и Олимп.

# 25
  • Мнения: 299
По-миналата седмица бяхме за 4 дни във Велинград,отседнахме в семеен хотел ИВ.Намерих го в интернет,всичко си беше същото както на снимките.Цената за двойна стая беше 50лв.,но определено си струваше-беше много уютно и тихо.Има малък външен басейн,открита градина.Домакините са чудесни хора,яденето беше на приемливи цени,порциите бяха огромни просто.
Хотелът се намира в кв.Каменица,на 3-4 мин.с кола от центъра.
Определено бих отишла пак там.

# 26
  • Мнения: 765
Може ли да помоля за снимки от почивките Ви в Гранда   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз съм за Рич и Двореца.Ядем  единствено във "Омар" във Рич.

# 28
  • Мнения: 4 784
На мен лудницата нощно време около Рич не ми хареса. Адски е шумно. А и тая кръчмарска музика ми идваше в повече, хем бяхме в друг хотел и пак се чуваше достатъчно силно.

# 29
  • Мнения: 4 435
Стаите са достатъчно добре изолирани,не се чува нищичко,един  от най-тихите хотели в които съм била.А освен кръчмата,има шум и от дискотеката,в стаята нищо не се чуваше.В съседни хотели нормално,там изолацията няма да е правена според таверната,както в Рич.Между другото влюбена съм в пътеките по коридорите на хотела.Невероятни,десет сантиметров ток ми потъваше в тях.Тооолкова меки. Blush
Хубаво впечатление ми направиха и масажите на открито.Има безплатни парни бани,ледени кабини,сауни.Басейни,джакузита,шезлонги и т.н. и т.н. не ги считам,те са си безплатни навсякъде.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 428
За съжаление късно видях поста за Велина - не го видях,а вече се прибрахме във Варна.

# 31
  • Мнения: 4 784
Стаите са достатъчно добре изолирани,не се чува нищичко,един  от най-тихите хотели в които съм била.А освен кръчмата,има шум и от дискотеката,в стаята нищо не се чуваше.

И да стоя и спя на затворен прозорец, при изобието на този прекрасен въздух, за да се предпазя от шумотевицата -  Naughty Naughty !?!

# 32
  • Мнения: 4 435
Стаите са достатъчно добре изолирани,не се чува нищичко,един  от най-тихите хотели в които съм била.А освен кръчмата,има шум и от дискотеката,в стаята нищо не се чуваше.

И да стоя и спя на затворен прозорец, при изобието на този прекрасен въздух, за да се предпазя от шумотевицата -  Naughty Naughty !?!

Е,не знам.Там няма прозорци,има врати.Вечер е мн студено,през деня топло.Вечер има и комари,не мога на отворено.

# 33
  • Мнения: 4 784
Ние бяхме преди броени дни в  Двореца - та там се чуваше шумотевицата откъм Рич, но въпреки това спокойно си спяхме на отворен прозорец и сме имали късмет с комарите - нямаше въобще. Но вярно е, че ранните часове ставаше доста хладничко в стаята.

# 34
  • Мнения: 4 435
Двореца-  също страхотен,двата са ми любимите там.

# 35
  • Мнения: 4 784
Да, хубав е, но по мое мнение не отговаря на поставената му категория. В никакъв случай пет звезди на този етап.
Много хубаво си изкарахме, особено на басейните, тортичките във Виенския салон също бяха на ниво, но стаята ни в никакъв случай, не беше апартамент - за каквото бяхме резервирали и платили, а просто една по-широка стая.

# 36
  • Мнения: 4 435
Да, хубав е, но по мое мнение не отговаря на поставената му категория. В никакъв случай пет звезди на този етап.


Абсолютно съм съгласна.Стаите по принцип там са и по-теснички.На Рич апартамента беше много хубав.А ни разведоха из няколко да ги видя,и имаше един страхотен,целият в бяло....но беше резервиран за същият ден.Останаха ми очите в него. Crazy  Тортички във Виенският салон не съм яла,трябва да се поправя. Blush

# 37
  • Мнения: 4 784
....А ни разведоха из няколко да ги видя,и имаше един страхотен,целият в бяло....
Определено не е за нас значи или ако някой път се измъкнем с мъжо без диването  Wink.
Хареса ми много детската площадка до Рич.

# 38
  • Мнения: 4 435
....А ни разведоха из няколко да ги видя,и имаше един страхотен,целият в бяло....
Определено не е за нас значи или ако някой път се измъкнем с мъжо без диването  Wink.
Хареса ми много детската площадка до Рич.

Той май се водеше някакъв младоженски,и затова бял.Няколко вида има,с различен интериор.Видях някакви детски  пързалки и т.н.,ама нали не съм с детенце и не им обръщам внимание. Blush Но басейна на Двореца е по-голям и по-удобен когато има повече хора.

# 39
  • Мнения: 4 784
И аз останах с такова впечатление за басейните, въпреки, че не съм отсядала в Рич, само отвън хвърлих оче.  Wink

# 40
  • Мнения: 918
Спа хотел Рич

# 41
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, аз съм била само в Двореца и имам доста забележки, с изключение на двора и басейните май нищо не ми хареса...та най-вече да питам за ресторанта, тъй като ние обичаме да си похапваме Mr. Green ресторантът в Рич по-добър ли е, защото в Двореца никак не ни беше вкусно Sick

# 42
  • Мнения: 4 435
момичета, аз съм била само в Двореца и имам доста забележки, с изключение на двора и басейните май нищо не ми хареса...та най-вече да питам за ресторанта, тъй като ние обичаме да си похапваме Mr. Green ресторантът в Рич по-добър ли е, защото в Двореца никак не ни беше вкусно Sick

За мен "Омар" е много по-добър.През деня има страхотни готвени неща.Всичко ,което съм опитвала е вкусно.Барбекюто им е също страхотно.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Олипм и Грандхотел Велинград. В Олимп сме отсядали всяка година през последните три, но впечатленията ми от грандхотела също са отлични - той е и по-нов.

# 44
  • Мнения: 3 641
Момичета, някой дали е ходил в семеен хотел "Мимоза".
Кой басейн ще  ми препоръчате, нещо по-спокойно да може да се плува Simple Smile

# 45
  • Мнения: 851
Момичета, чета хубави работи за някои от хотелите във Велинград, които и аз съм загледала. Въпросът ми е кой ще ми препоръчате?  Искам да е тих, в стаята да има място за детската кошарка и да има хубав вътрешен басейн /в който да може да влиза и дете на 2 годинки/.

# 46
  • Мнения: 1 893
didiana, Гранд хотел Велинград отговаря на всичките ти изисквания.

# 47
  • Мнения: 851
didiana, Гранд хотел Велинград отговаря на всичките ти изисквания.
Мерси Hug  bouquet Hug Ще разказвам после.

# 48
  • Мнения: 765
Моля, някой да пусне поне една, две снимки от Гранда-по точно от басейните.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 428
Моля, някой да пусне поне една, две снимки от Гранда-по точно от басейните.


http://images.yeence.multiply.com/image/2/photos/12/600x600/2/DS … mp;nmid=111299307
Ето, сложих малко снимки тук. Само от вътрешните, защото бяхме зимата там.

# 50
  • Мнения: 190
didiana, Гранд хотел Велинград отговаря на всичките ти изисквания.
Да,ако нямате претенции за кухня.Не знам как е възможно хубав хотел на ниво и толкова лоша кухня.Другото място на което не ви съветвам да се храните е The Irish pub ,точно до езерото Клептуза,такова неможене не съм виждала никъде.Те дори една елементарна скара не могат да правят.Пържолата,която ми донесоха приличаше на тези пластмасовите модели,които ги има по витрините за реклама на тигани.А и същия вкус имаше hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 3 880
RS5, така си е...и в Двореца кухнята лично на мен ми е отвратителна...изобщо къде във Велинград може да се хапва добре newsm78
по-горе гледам хвалят Омар, но за мен би било добре, ако може и в рамките на хотелския комплекс да се хапва прилично. явно това обаче е невъзможно.

# 52
  • Мнения: 5 401
Преди седмица бяхме в х-л Олимп за пакет от 7 нощувки.  Simple Smile

Прекрасно беше! Много любезен персонал, като се има предвид колко чаши счупи дребното в изблиците си откъм настъпващия бебешки пубертет. ooooh! Закуската беше обилна, но всеки ден една и съща, което малко ни учуди.

В стаите може да се ползва wireless, има и компютърен кът. Почиства се всеки ден, кърпите и хавлиите се сменят всеки ден, а бельото през 2. Осигуриха ни детска кошарка с тяхно бельо, което обаче не смениха нито веднъж.

Външният детски кът е с пързалка за бебета и големи деца, бебешка и детска люлка (няколко типа), колички с монети. Неприятното беше, че постоянно удряше слаб ток.  Rolling Eyes Има и затворен детски кът с много малко играчки и ТВ, а жената в него не беше много отзивчива и не спечели доверието ми.

Басейнът е постоянно топъл и много чист.  Simple Smile Фитнес залата не е им е много читава според мен - само пътечката и велото са ок, на степерите бяха изтръгнати кабелите, а другите уреди буквално се разпадаха докато се опитвах да нагодя подходящите за мен кг.  newsm78

Каби много се забавлява с костенурката Гошо - постоянно я разнасяше насат-натам докато накрая ни помолиха учтиво да намалим изблиците си на възторг, защото пречим на масажните процедури.

И така, много сме доволни.  Grinning

# 53
  • Мнения: 190
RS5, така си е...и в Двореца кухнята лично на мен ми е отвратителна...изобщо къде във Велинград може да се хапва добре newsm78
по-горе гледам хвалят Омар, но за мен би било добре, ако може и в рамките на хотелския комплекс да се хапва прилично. явно това обаче е невъзможно.
Е,чак такива удобства да ни предложат?Не знам толкова ли е трудно,направили хотел за милиони ,не само там и на други места е така и не могат един свестен готвач да си намерят.Щото тези дето готвят,ако аз отида по-добре ще се справя.

# 54
  • Мнения: 4 784
Аз общо взето останах доволна от кухната на Двореца.
Също така, изключвайки бавното обслужване, самата храна в пицарията в центъра също ни хареса.

# 55
  • Мнения: 795
Харесала съм Гранд хотела за няколкодневна почивка, ще следя отзивите в темата.

# 56
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Преди 2 дни се върнахме от Двореца - единственото хубаво нещо е басейна! И любезния персонал може би. Някой има ли отзиви за Велина?

# 57
  • Мнения: 190
Преди 2 дни се върнахме от Двореца - единственото хубаво нещо е басейна! И любезния персонал може би. Някой има ли отзиви за Велина?
Същата работа....

# 58
  • Мнения: 4 435
RS5, така си е...и в Двореца кухнята лично на мен ми е отвратителна...изобщо къде във Велинград може да се хапва добре newsm78
по-горе гледам хвалят Омар, но за мен би било добре, ако може и в рамките на хотелския комплекс да се хапва прилично. явно това обаче е невъзможно.

Аз лично ям само в Омар,както бях писала.За мен само там е вкусно.Опитвала съм и на други места,но не са ми по вкуса.Може би няма да е лошо да пробвате веднъж там,да видите дали ще ви допадне.Щом сте с деца,ще ви е удобно и на обяд да хапват готвеното,което е вкусничко.

# 59
  • Мнения: 90
Абе да се включа и аз с един въпрос този "ОМАР"как са цените не е ли малко скъпичко.
А също и за цените в ресторанта на "ОЛИМП'
Защото като бяхме все се чудехме къде да седнем а в Гранда кухнята е малко дървена.

Иначе по темата "Гранд хотел Велинград"е прекрасен аз само него съм посещавала във Велинград но нямам грам забележка.Всичко е прекрасно/освен готвача де/.

# 60
  • Мнения: 2 255
ВЕЛИНА
на мен по ми допада от Гранда /където наистина не става да се яде освен ако нямаш стомах на бик напр./  Sick
в ресторанта на Велина - кухнята беше ОК, персонала любезен и "незаспал"  Wink можеш да си разписваш сметката към стаята, което е особено удобно на обяд като хапваш по бански директно от басейна  Peace не е прекалено скъпо, закуската беше добра и непрекъснато изнасяха щом нещо свърши.
Стаите са приятни, поне студиото беше супер - широко, не се чува шум отникъде, банята - чиста, даваха и кошара за малкия, но той предпочете да спи на малкия диван като батко си  Rolling Eyes
басейните бяха чисти ...джакузито също, има халати и можеш да си се разхождаш по халат без проблем  Wink
в гората над Клептуза е и сутрин като излезеш на терасата може да припаднеш от чистия въздух  Joy
тук има малко снимки от хотела

А в Омар определено става за хапване  Peace мъжа ми е влюбен в питките им  hahaha

# 61
  • Мнения: 3 641
Още положителни отзиви за Велина и от мен

# 62
  • София
  • Мнения: 5 011
Велина !

# 63
  • Мнения: 674
И Двореца и Рич ми харесват много,от Олимп имам кофти спомени,иначе като хотел е ОК.
Много ми харесва и един ресторант - Милениум мисля се казваше.Винаги там хапваме  Peace

# 64
  • Мнения: 5 401
...
А също и за цените в ресторанта на "ОЛИМП'
Защото като бяхме все се чудехме къде да седнем а в Гранда кухнята е малко дървена..

Ами малко е скъпичко, нали 4 звезди. Ние вечеряхме няколко пъти там - дребния постоянно казваше, че е гладен когато най-малко очаквахме. Готвят вкусно, а аз съм доста претенциозна откъм вкус и външен вид.  Peace

# 65
  • Варна
  • Мнения: 428
Милениум нещо са го развалили от към кухня, не ни хареса изобщо последния път.

# 66
  • Мнения: 4 435
Много е относително това за скъпо ли е в "Омар".За едни скъпо,за други не. Rolling Eyes Зависи кой с какво разполага.Все пак не очаквам хора,които дават примерно 120лв за нощувка в двойна стая в Рич,да е проблем да платят храната в ресторанта.

# 67
  • Мнения: 4 362
Ние бяхме за седмица в "Гранд Хотел Велинград",много съм доволна и от обслужването,стаите,детският кът,басейна е топъл,прекарахме страхотно!Препоръчавам,пак ще го посетим ние
Ето го

# 68
  • Мнения: 674
ХОДИХМЕ ЮНИ В ГРАНДА И НЕ ОСТАНАХМЕ ДОВОЛНИ... smile3518 smile3518
РАЗВАЛИЛИ СА ОБСЛУЖВАНЕТО И В РЕСТОРАНТА СА УЖАСНО НЕЛЮБЕЗНИ....
ИМА ТРИ ДЕБЕЛИ СЕРВИТЬОРКИ КОИТО ДЕБНАТ КАТО ПОЛИЦАЙ СТАРШИНА КОЙ ВЛИЗА В РЕСТОРАНТА И ДА НЕ БИ ДА ЗАКУСИ НЯКОЙ ВЪНШЕН ЧОВЕК АДЖЕБА. ПОСТОЯННО ИДВАТ И ПИТАТ ХОРАТА ОТ КОЯ СТАЯ СА И ПОЛОВИНАТА ГОСТИ ПОДАВАХА ОПЛАКВАНИЯ ОТ ПЕРСОНАЛА. РАЗВАЛЯТ НАСТРОЕНИЕТО НА ГОСТИТЕ И ЧОВЕК НЕ ИСКА НИТО ДА ОБЯДВА НИТО ДА ВЕЧЕРЯ ТАМ А И КУХНЯТА ИМ Е УЖАСНА И ЕДНООБРАЗНА. ОТ 7 ДНИ НИЕ ЗАКУСВАХМЕ ТАМ САМО 4 ПОРАДИ ГОРЕИЗЛОЖЕНИТЕ ПРИЧИНИ И ЗАКУСКАТА БЕШЕ АБСОЛЮТНО 1 КЪМ 1 ВСЕКИ ДЕН С ЕВТИНИ ШУНКИ КУЧЕШКА РАДОСТ И ПЪРЖЕНИ ФИЛИЙКИ С РАЗПЛЬОКАНИ ДОМАТИ НА ПОНЕ 3 СЕДМИЦИ.
КОФТИ Е И БАСЕЙНИТЕ БЯХА БЕЗ ПЕРСОНАЛ НЯМА КОЙ ДА ТИ ПУСНЕ ДЖАКУЗИТО ДА ТИ НАПРАВИ ПАРНАТА БАНЯ НА КОЛКОТО ГРАДУСА ИСКАШ - АБЕ НЕ СЪМ ДОВОЛНА... Naughty Naughty
В ДВОРЕЦА Е ПО-ПРИЯТНО !!! Peace Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 3 880
е, това как да го разбирам сега...двете последни мнения за ГХВелинград коренно различни newsm78

хората имат различни критерии, съгласна съм...абе, аз май няма да рискувам така или иначе с тоя хотел...

# 70
  • Мнения: 1 120
Ние бяхме миналия месец в Спа клуб Бор. Като цяло съм доволна от обслужването, но е кофти, че няма детски басейн. Малката можеше единствено в джакузито да влиза, което си е малко и постоянно се пълнеше с народ.

# 71
  • Мнения: 4 362
е, това как да го разбирам сега...двете последни мнения за ГХВелинград коренно различни newsm78

хората имат различни критерии, съгласна съм...абе, аз май няма да рискувам така или иначе с тоя хотел...

Ами всичко изброено от МАРИЯНКАА на нас лично не ни се е случвало,ние бяхме преди седмица  две там.
Детският кът е добър,басейна е с топличка водичка,отношението на персонала беше прекрасно,но честно казано аз и не съм типовете хора,които нямат кой знае какви големи изисквания,но и не се вманиачавам.
В ресторанта ми беше приятно,обслужването беше добро,закуската достатъчна,а и не бяхме отишли да стоим само в него!
Дебели сервитьорки не видях,а май само една.

Марианка,питат от коя стая си сутринта на закуска,за да не стане объркване,а и е шведска маса,не мисля че ще върнат някой ако иска да си поръча от ресторанта закуска  и не е от хотела!При нас закуската беше доста разнообразна.

# 72
  • Мнения: 94
Страшно много харесвам Спа Клуб Бор
1.хотела е на тихо мясо
2.спа-то е невероятно
3.обслужването е невероятно

# 73
  • Мнения: 765
В неделя се завърнахме от Гранда.
За мен беше райско място.
Страхотен въздух, тишина, гледката към боровата гора.
Страхотени спа процедури. Особено шоколадовото кадифе.
Безплатните спа процедури са много впечатляващи. Толкова много, не съм имала досега в спа хотел.
Две сауни, парна баня, топли легла, душове на удоволствието, вулканичната стая, на детето беше любима.
Басейните фантастични-водата много топла и много чисто. Бяхме през седмицата и беше много спокойно. Джакузито работеше нонстоп. Персонала на външния бар-изключително любезен и приветлив.
Шведската маса на закуска също много ми допадна, особено пресните кифлички.
Много мили бяха в механата и ресторанта.
Обедното меню много вкусно и огромни порции.
Менюто иначе не е много богато, но за няколко дин става.
Разходихме се и в Двореца и Рич и Олимп и Бор, но Гранда ми хареса най-много.
Всеки ден почистваха безупречно стаята и спалното бельо сменяха.
В ресторанта при нас бяха много любедни, особено с детето и оркестър имаше.
Обядвахме навън в градината на механата ,много пирятно, а гледката-райска.

# 74
  • Софето
  • Мнения: 619
Велинград бяхме за 8-ми Март тази година в Гранд. Стаите са хубави и чисти, но храната хич не ми хареса, закуската беше на "шведска маса" а вечерята каквото сервират Close. За 2 дни платихме 450 лева   Crossing Arms.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 05:09 от *MALENA

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, може ли някой да ми каже дали в Двореца има безжичен интернет?

# 76
  • Мнения: 3 641
Момичета, може ли някой да ми каже дали в Двореца има безжичен интернет?
Има да Peace

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, може ли някой да ми каже дали в Двореца има безжичен интернет?
Има да Peace

Злато си   bouquet, как ме зарадва само, че от утре съм там  Peace

# 78
  • Шумен
  • Мнения: 555
Момичета има ли някой отзиви за хотел Клептуза. Умувам за 20-22.09 къде да ходим.  ooooh!
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 79
  • Мнения: 674
Вчера се върнахме от Велинград.Този път бяхме в Сра клуб Бор . Хареса ми,но фаворит ми остава Двореца  Peace

# 80
  • Мнения: 854
Никой не спомена Елбрус. Два пъти сме ходили - хареса ми. Но сме ходили лятото - има само външен басейн за плуване. Вътре има малък с гореща, минерална вода, плитък - по-скоро за релакс.
Всичко беше хубаво и чисто. Закуската - шведска маса, която ми хареса. Иначе се хранехме на вън.

# 81
  • Шумен
  • Мнения: 555
Кажете моля хубави заведения за хранене. И изобщо интересни места за обикаляне в града и около него.  bouquet

# 82
  • Мнения: 674
Кажете моля хубави заведения за хранене. И изобщо интересни места за обикаляне в града и около него.  bouquet

Омар и Милениум  Peace Двата ресторанта са почти един срещу друг и са много добри.

# 83
  • Мнения: 4 435
Кажете моля хубави заведения за хранене. И изобщо интересни места за обикаляне в града и около него.  bouquet

Омар!

# 84
  • Мнения: 283
АА ама в гранда вече се уляха- сега гледам в сайта им - нощувка петък-събота двойна стая 170 лв а беше 140 е вече ми идва в повече ........ май тази седмица ще пробваме друг хотел във велинград

# 85
  • Мнения: 674
Най-хубави са Двореца Велина и Лайт!!!
Успех!  bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 4 435
Най-хубави са Двореца Велина и Лайт!!!
Успех!  bouquet  bouquet  bouquet

Задължително в списъкът слагам "Рич".Даже го предпочитам пред два от изброените от теб.

# 87
  • Мнения: 24 467
Това лято бяхме в "Маркита"- цените са сносни, а условията и обслужването- чудесни. Наехме апартамент- хол с две спални и две бани /голямата с вана/ за 160.00 на вечер.
В "Елбрус" нямаха персонал и за една вечеря се наложи да "почакаме" час и половина след поръчката, при което и след като заявихме, че си тръгваме, се разтропаха, но ние си поехме за нашия си хотел. Хотелът е по- занемарен.
В "Олимп" има хубав закрит басейн.

Общи условия

Активация на акаунт