Малко снимки от Швейцарската среща :) Oще снимки от amei

  • 2 652
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Сладурани. Голямо търсене на четирилистни детелини е паднало. МНоооого сте ми хубави.
Гледам и децата сте сватосали Wink Laughing Laughing Laughing. А те помежду си на какъв език говорят?

един път на бг, един път на швейцарски...както им дойде в момента.....много са сладки и двамата........  love001  love001

# 16
Амейче, пък ти си изглеждаш много добре за бременна. ТИ какво искаш. Да си с хлътнали бузки ли  Wink Grinning
Да беше ме видяла мене като такава Embarassed Embarassed  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow

# 17
  • Мнения: 4 244
Амейче, пък ти си изглеждаш много добре за бременна. ТИ какво искаш. Да си с хлътнали бузки ли  Wink Grinning
Да беше ме видяла мене като такава Embarassed Embarassed  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow
Дай де- да има момата база за сравнение
Аз ако трябва ще покажа ама трябва да я сканирам най напред
Че имам една и с Бодипейнтинг Mr. Green

# 18
...Дай де- да има момата база за сравнение
Аз ако трябва ще покажа ама трябва да я сканирам най напред
Че имам една и с Бодипейнтинг Mr. Green
Тц, не давам. То не, че има и много такива де. Гледах да съм човека зад кадъра все Twisted Evil Laughing

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейче, пък ти си изглеждаш много добре за бременна. ТИ какво искаш. Да си с хлътнали бузки ли  Wink Grinning
Да беше ме видяла мене като такава Embarassed Embarassed  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow

хубаво ми вдъхваш надежда..... Hug Hug Hugпосле ще те питам как ги свали твойте кг в повече ( нядявам се, че ще споделиш тайната си с едно отчаяно слонче Laughing)......аz си zнам, че определено няма лесно да се справя с тях, но с малко помощ Thinking Hug Heart Eyes......

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амейче, пък ти си изглеждаш много добре за бременна. ТИ какво искаш. Да си с хлътнали бузки ли  Wink Grinning
Да беше ме видяла мене като такава Embarassed Embarassed  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow  261uu Animal Pig Animal Cow
Дай де- да има момата база за сравнение
Аз ако трябва ще покажа ама трябва да я сканирам най напред
Че имам една и с Бодипейнтинг Mr. Green

Кати, по добре да пусне една снимка като ги е свалила килцата, та да имам пример zа подражание.....а какво е Бодипейнтинг ?????????? newsm78 newsm78

# 21
  • Мнения: 4 244
[а какво е Бодипейнтинг ?????????? newsm78 newsm78
Рисуване по корема за спомен с специални бои.
Аз изнудих майка ми с втората бременност Mr. Green и тя ми нарисува земното кълбо на тумбака
А не помниш ли как Пепеляшка всяка седмица си сменяше аватара с нова рисунка по корема Laughing много беше сладурско

# 22
  • Мнения: 1 425
Радвам се, че снимките са ви харесали.....
amei, много хубаво си излязла на снимките и въобще не си слонче....нали чакаме един голям мъж Simple Smile)

Ружа, ние често ходим на женевското езеро за събота и неделя (свеки има къщичка близо до Morges), ако и на вас ви е близо може някои ден да се видим.
 А за четирилистните детелини - намерихме много, но най-много май Таня намери.

# 23
  • Мнения: 768
Ружа, ние често ходим на женевското езеро за събота и неделя (свеки има къщичка близо до Morges), ако и на вас ви е близо може някои ден да се видим.
Миналата сьбота бяхме почти там- в Etoy. Наистина е близо-25-30 мин по магистралата. Прати бележка като ходите пак натам да се видим. Grinning

# 24
  • Мнения: 7 430
Ех, как ви завиждам  Hug за срещичката, биричката, езерцето  smile3503

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мацки,снимките са супееееер  Hug Как ме е яд,4е ЦЮрих ми е дале4е мамка му  ooooh! ина4е като ниЩо Щях да дойда.
Местенцето изглежда супер а кравите на Линд направо ми обраха то4ките  Sunglasses
Амей4е,екстра си си като за такова положение   bouquet
Катенце а теб Що тъ няма на кадро  Thinking Гогата колко детелинки намери?

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моми4ета супер сте Flutter,много сте сладки,а децата v са прекрасни Wink
Амей ти не се оплакvaй ,4е и сега изглеждаш по добре от мен даже Laughing(аз нямам толкоvа голям корем де Wink )

# 27
  • Мнения: 734
Страхотни сте всички мами! И дечицата са супер, да са ви живи и здрави;)
Амей, въобще не подминавай огледалото, много си хубава за бременна в последните месеци!

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Катенце а теб Що тъ няма на кадро  Thinking Гогата колко детелинки намери?

az ще пусна нейни снимки, това са сигурно само от нейния апарат.....на моя има много..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Страхотни сте всички мами! И дечицата са супер, да са ви живи и здрави;)
Амей, въобще не подминавай огледалото, много си хубава за бременна в последните месеци!

остават 10 дни само, какви ти месеци..... Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт