Дванадесета тема на турските мами - Турция 12

  • 15 658
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Истанбул
  • Мнения: 306
Добро утро мили мами.Tsve te слава Богу не сме болни.Имах предвид пациентите си.Когато пишех снощи бях на работа и се качих на горния етаж на визитация .Това е.Приятен и слънчев ден.

# 286
  • Мнения: 58
Забранявам официално да се говори за болести. Ха, някой каже, прилагателното б...н и аз в трапа - с болно гърло, цялата схваната, губя си гласа, и главата ме боли за 3 партизански чети. И при това съм при мама, да се погрижи за мене, ама... тц.

Нищо де, това че съм болна не ги спря да ме навикат още рано рано, била съм болна щото пак съм пазила диета, имунна система и т.н.

Елена, то моето е малко вече в повече пътуване. Но не се оплаквам. Човекът е човек, когато е на път.

# 287
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, бързам да напиша два реда докато Дениз още не се е събудил. Благодаря за поздравленията и пожеланията.  Hug Ние сме вече вкъщи и сме добре. Срещам трудности в кърменето, но няма да се отказвам още първия ден  Naughty знам че е нормално и не се отчайвам. Надявам се бързо да влезем в крачка.
мирамила добре дошла на истанбулска земя, надявам се много скоро да се видим. Само да влезем в режим с Дениз
Целувки на всички  Heart Eyes Hug

# 288
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт