Какви шишета ползвате

  • 13 351
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пластмасови.На Чико кривото шише вечер за млякото.Сина ми друго не признава.А със стъклено не рискувам защото си пие сам млякото, хвърля шишето и заспива.

# 16
  • Мнения: 127
Смених пластмасовите на Чико с B-Free,спекулации или не аз не искам да рискувам,искам съвестта ми да е чиста.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
При всяко положение намирам поглъщането на стъкло за доста по - опасно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Отдавна захвърлих пластмасовите Авент/въпреки,че като форма са мн. удобни/ и физиологичното на Чико/мн. безумно според мен,че и течеше/ и ги смених със стъклени на Чико.Доволна съм от избора с, вече повече от 6 месеца.

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имам само едно за вода B-Free,но ние толкова и го ползваме.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 9 814
Ползвах пластмасови на Авент.

# 21
  • Мнения: 78


       От началото ползвам плстмасови на Avent, сега си купих и едно на Be-free. Чудя се как да реагирам на цялата тази истерия??? Ами пластмасовите чашки, лъжички, чинийки.......  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Пластмасови на Камера. Нямам намерение да ги сменям. Peace

# 23
  • Мнения: 681
Ами аз имам и от двата вида  Rolling Eyes За водичка пластмасово,за мляко стъклено  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
пластмасови

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Все още си пием млякото в пластмасово шише.

# 26
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз ползвам пластмасови и като станат на 2 месеца просто ще ги сменя с други. Иначе имам и стъклени , но те са ми мънички , а пък големите сигурно ще тежат

# 27
  • Мнения: 958
Пластмасови!
Авент и Нуби. Стъклените и при нас, няма как, всичко се тръшка на земята.

И аз съм малко скептична към публикациите в последно време.
Казват нещо и ние всички като овце, слушаме, ами аз досега една година съм си хранела детето с пластмасово шише, как да се върна назад. Утре ще кажат, че стъклото е вредно, щото отделяло еди кво си, тогава пък с какво ще храним децата  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 311
Пластмасови на Авент и преди с баткото и сега с бебето.

Като знам колко често ги изпускам или малкото ги хвърля - ако бяха стъклени една фабрика трябваше да работи за мен, а татито да е поне цар.

# 29
  • Мнения: 27 524
Пластмасови.  Peace Не се поддавам на подобни масови истерии  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт