Какви шишета ползвате

  • 13 334
  • 244
  •   1
Отговори

Анкета

Какви шишета ползвате-пластмасови или стьклени

Опции:

  • Мнения: 4 335
Голямо обсьждане стана на тези пластмасови шишета.Сменихте ли ги сьс стьклени?Не вярвам на вси4ко това и продьлжавам да ги използвам.

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 23:58 от ive7aaa

# 1
  • Мнения: 1 367
От самото начало ползвам пластмасови шишета на "Камера".Не виждам смисъл да ги сменям със стъклени.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Пластмасови на Avent  и Pigeon. Не съм и не смятам да ги заменям със стъклени.

# 3
  • Мнения: 286
Аз използвам стъклени шишета на Камера, в тях приготвям АМ, и пластмасови, в които пък давам сокчетата, така че да не може да ги счупи докато се "бори" с тях Grinning.

# 4
  • Мнения: 2 910
Пластмасови ползвам на Авент и не мисля да ги сменям.

# 5
  • Мнения: 1 204
Пластмасови ползвам на Авент и не мисля да ги сменям.

и аз и аз  Laughing това са спекулации според мен  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 753
От самото начало ползвам стъклени на Камера.... Много съм доволна... мият се перфектно само с гореща вода, преварявам ги от дъжд на вятър и това е...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Ползвам шишета само за вода , но от самото начало си взех стъклени на Нук .Помпата ми е на Чико и нейното шише смених със стъклено . Причината е , че много по - лесно се мият , а и не трябва да се сменят във времето . Е , трябва да се пазят повече , но то всеки избор си има и недостатъци  Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 3 695
Ползвам пласмасови, но предимно за вода. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 39 717
Не съм сменила шишетата. За сега използвам едно на Авент, и едно на д-р Броунс (за чай и вода). Имам и едно стъклено на Чико, но за сега все още не е влязло в употреба.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 185
Чудих се много, но смених със стъкло!  Peace

# 11
  • Мнения: 502
нашите са пластмасови на Бебе Конфрт, но често сменям моделите. няма как да ползвам стъклени, тъй като малката постоянно ги тръшка и хвърля от количката.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 693
Пластмасовиte na Be- Free Peace

# 13
  • Мнения: 491
Пластмасови на Avent и Nuby,сега започнах да използвам и някои на Chicco.Не страдам от излишни мании Mr. Green

# 14
  • Мнения: 26
Пластмасови на Nuk

Общи условия

Активация на акаунт