Да сте ползвали ЛИНДАКСА 15 ?

  • 12 682
  • 11
  •   1
Отговори
  • в белята
  • Мнения: 536
Попаднах на много интересно лекарство казва се ЛИНДАКСА 15 на Зентива ,който действа на централната нервна система и така не ти се яде................. стана ми много интересно зашото съм от тези безволевите и на нито една диета немога да остана повече от една седмица.Та се питам дали някой го е ползвал и дали наистина страничните ефекти са толкова зверски ......... гадене,световъртеж,аритмия,високо кръвно... дори има изрична забрана за шофиране?! #Crazy #Crazy #Crazy

# 1
  • Мнения: 304
Ами щом действа на ЦНС...Дори не знам как може да се замисляш за това лекарство. Има и други начини да потиснеш прасешкия синдром (така му викам аз) Peace

# 2
  • Мнения: 164
За мен това май ще излизи някакво опасно лекарство, незнам всеки си решава сам в крайна сметка

# 3
  • Мнения: 263
всъщност не е опасно , просто е под друго наименование, в основата си има веществото сибутрамин.
Тук е познато като редуктил или меридиа /американското название/. това е лекарство и подтиска апетита, но мисля че е ефективно при хора с повечко кг

# 4
  • Мнения: 2 099
Това е сибутрамин хидрохлорид монохидрат.Произвежда го зантива и е еквивалента на Редуктил.Пишете глупости като че ли е някаква миша отрова!Лекарство за подтискане на апетита е.Има описани страничните действия,всеки има глава на раменете си и преценя дали да пие или не.

# 5
  • Мнения: 81
От 10 дена приемам Линдакса 15 и се чувствам добре. Единствените странични реакции са сутрин леко гадене, но за кратко време и изпотяване. Но като се има предвид,че правя  интензивна аеробика и пия доста течности не го приемам като странична реакция, а за нещо нормално. Ще споделя за ефекта след проведеното лечение - след 3 месеца.  PraynigТова е препарат със същите съставки на Редуктила,но с по-приемлива цена. Не всеки може да си позволи 60 лв. на месец Naughty за Редуктил.

# 6
  • Мнения: 957
Погледни в темата за Редуктилките.

# 7
от вчера съм на линдакса 10. кошмарна безсънна нощ

# 8
  • Мнения: 581
 Приемането на такова нещо за мен е безотговорност и подигравка към собственото ми здраве.Има безвредни начини за отслабване.

# 9
  • Мнения: 469
Приемането на такова нещо за мен е безотговорност и подигравка към собственото ми здраве.Има безвредни начини за отслабване.
Които са???????????????

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Темата е доста стара, замразена и няма нужда да бъде размразявана. В темата за Редуктил се коментира и Линдакса. Можете да го видите тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395827.0

# 11
  • Мнения: 1 424
Приемането на такова нещо за мен е безотговорност и подигравка към собственото ми здраве.Има безвредни начини за отслабване.
Които са???????????????
Диета и спорт  Peace Дори и най-зверската диета е по-добро и по-здравословно решение от хапчета с неясни странични резултати. Дори и сега да се чувстваш добре , знаеш ли дали няма да има някакво отражение след 1-2-10 години ? Ако толкова държиш да пиеш медикаменти , в аптеките има и други хапчета,които поне са "по-безвредни" . Всеки сам си решава, но не си съсипвайте здравето за няколко кг  ooooh!  ooooh!  ooooh! 

Общи условия

Активация на акаунт