Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Гледах видеата на Татянската, ама тя сама си пее  Simple Smile

 Twisted Evil  дрън дрън  Stop Вярно 4е мой глас се 4ува пове4е, ама и детето си пее  Crossing Arms

Ужасна жега е тук, оЩе преди 10 бяха 30°  Shocked  А в4ера в супера беШе свърШил бирата (от тия миксовете)  ooooh!

# 46
  • Мнения: 9 052
А в4ера в супера беШе свърШил бирата (от тия миксовете)  ooooh!

ти не се zаседявай толквоа пред щанда и ще има zа всички   Laughing Hug



Това на английски, немски ...   

zа моето да не сте прикаzвали  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 636
С времето с примирявам, че сигурно е наследствено
И аz си мисля,че е наследствено. Моят баЩа е проговорил между 3 и 4,както и моят братовчед. Но Мате да те успокоя не е свърzано с интелигентността,баЩа ми има виШи,скоро и братовчедът Ще zавърШи виШито си  Wink

# 48
  • Мнения: 9 052
С времето с примирявам, че сигурно е наследствено
И аz си мисля,че е наследствено. Моят баЩа е проговорил между 3 и 4,както и моят братовчед. Но Мате да те успокоя не е свърzано с интелигентността,баЩа ми има виШи,скоро и братовчедът Ще zавърШи виШито си  Wink


вишито , както вече го нищихме не било убедително докаzателство zа енетелегентност  Joy май само анцундzите са категорично докаzателство zа нещо, но не помня веЕч zа какво беше  newsm78

# 49
  • Мнения: 3 521
анцундzите не доказват НИЩО, друго е ханцунг и златни маратонки Naughty .

Моето цикли като аутист на Шни-Шна-Шнапи. От както я чу на детското диско само Шнапосва Crazy. Песента измести дори любимият сингъл от пролетта - Papa Pinguin

Ако бирата във франконските супери свърши, значи или е дошъл краят на света, или наближава гражданска война.

Татяна, Милена има много сладки трапчинки, от кого са и? Grinning

# 50
  • Мнения: 9 052
Ако бирата във франконските супери свърши, значи или е дошъл краят на света, или наближава гражданска война.

ама нали ти каzвам, zа да предотвратите бедствието вzемете да оzаптите Татянка  Laughing

# 51
  • Мнения: 7 605
А в4ера в супера беШе свърШил бирата (от тия миксовете)  ooooh!

ти не се zаседявай толквоа пред щанда и ще има zа всички   Laughing Hug

Ааааа, молим молим, не отидох аz до супера, пратих мъжът ми  Mr. Green Нека той носи тежко  Whistling

# 52
  • Мнения: 11 307
Ще ме уморите от смях тая сутрин! Кукли мамини!
Сега вишиту на наследниците ли ще коментираме.
Хич да не ви пука, моите ги имам за ентелегентни, ама проговориха чак на 2 1/2, че и по-късно.
Мислете му тези дето са ви ранно проговорили.
Понеже те си знаят български, като имат нужда си казват пиш или паста. После ме привикват да ги измия, малкия е голям сладур като се провикне "Мамо, готовА съм!" Joy
У нас не се диша вече, щорите съм ги пуснала на мах, вентилатора бръмчи и ходя през 10 мин до банята да си правя студени душове на краката. Взеха да отичат  ooooh!

Коя ще ми прати покана за оня клуб? Да знам на кого да пускам на ЛС меилче

# 53
  • Мнения: 7 605
Мога да каня оЩе двама, давай си мейла  Peace

# 54
  • Мнения: 911
Ако има още покани, моля и на мен, мейла ми е в профила.
Мога да кажа, че моето дете "истински" проговори" в течение на десетте дена, които бяхме в Германия. Обикновено иzреченията са поделенио по братски между българския и немския, "Хайде мамо раис ессен", и при нас го има твърдението "Малик е голА", даже си крие пишлето между краката понякога Crazy Със сериоzне тон обясни на баба си в Германия, когато констатира, че тя си слага "сол" и тя не раzбра, а аz преведох "Залц", "Ома, булгариш". Което ми беше най странното. Най вероятно не влага смисъл в това, което каzва, де.
Мисти, единствената причина да се приберем след една година е таzи, че Дирк не си харесва работата, а аz искам да се върна на работа от септември, та така. Явно съм една от малкото луди, които с удоволствие живеят в България Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 9 052
сердика, не си единствената. поzнавам още няколко, но не ги раzбирам  Hug

# 56
  • Мнения: 911
Жаб, може би раzликата е, че аz живея с удоволствие и в Германия, и в Холандия, и в село Костичовци. Ранното раzкореняване на две места ме е направила нечуствителна zа външните фактори, докато вътрешните са ок. Пък какво ли не бих дала да живея в Ню Йорк...

# 57
  • Мнения: 2 907
Жаб, може би раzликата е, че аz живея с удоволствие и в Германия, и в Холандия, и в село Костичовци. Ранното раzкореняване на две места ме е направила нечуствителна zа външните фактори, докато вътрешните са ок. Пък какво ли не бих дала да живея в Ню Йорк...

И е много добре така. Не всеки го може  Peace

Татянке, аз те бъзикам, ти избесня. О, в последно време не можем да се разберем с теб  Wink

Аз днес съм все още без дете и мисля изцяло да го ползвам за себе си. Ще легна с книга в ръка и ще се наслаждавам на тишината.

# 58
  • Мнения: 9 052
Там пък zа нищо на света не можеш да ме zакараш. 

трябва да zапочна диета и гимнастика , а така ме мърzи и така обичам да похапвам  Sad

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 14:44 от jabata_dil

# 59
  • Мнения: 3 521
Серди, пращам ти покана Peace

Общи условия

Активация на акаунт